Altın biriktirmeye başlıyoruzz

ıkıncı kez teyze oluyorsunuz:KK76: daha cok mınnos bugun doktora gittim ilk kez sizle paylasmak ıstedım oglumda da yanımdaydınız hep:cry: sizle paylasmadan edemedim henuz annemler bılmıyor haftaya tekrar kontrol var kesınlesırse soylerim dedim
Çok sevindim
Sağlıkla kucağına alırsın umarım

ıkıncı kez teyze oluyorsunuz:KK76: daha cok mınnos bugun doktora gittim ilk kez sizle paylasmak ıstedım oglumda da yanımdaydınız hep:cry: sizle paylasmadan edemedim henuz annemler bılmıyor haftaya tekrar kontrol var kesınlesırse soylerim dedim
Hayırlı olsun canim sevindim senin adina
Kız grubun kadın doğum uzmanısın maşallah 🧿
6. Hissim fazla kuvvetli diyelim🤣

saglikla kucagina al canim 🧿🧿🧿
Eve bir nese daha ekleniyor 🥰

Çok Teşekkür ederim canım valla daha çok yeni mi dıye 2.bebek dıye mı bılmıyorum ben de sıfır his 10 gün oldu unutuyorum çogunlukla Rabbim aratmasın ısteyene nasıp etsın
Tebrik ederim cnm
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bence 2. Çocuk olduğu için böyle
Çünkü bendede aynı durum var
Hamile olduğum aklıma bile gelmiyor
İlk bebekte elim karnımdan inmezdi hep farklı bir heyecan vardı
Bunda herşey daha farklı
Sanki hep oradaymış gibi. Varlığını bile unutuyor insan

Affet beni oğlum 🤪

Tebrik ederim cnm
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bence 2. Çocuk olduğu için böyle
Çünkü bendede aynı durum var
Hamile olduğum aklıma bile gelmiyor
İlk bebekte elim karnımdan inmezdi hep farklı bir heyecan vardı
Bunda herşey daha farklı
Sanki hep oradaymış gibi. Varlığını bile unutuyor insan

Affet beni oğlum 🤪
Cok tsekkurler canım evet 2.cocuktan dolayı sanırım oglumla ılgılenmekten aklıma dahı gelmıyor
Bugün kahvesinin doğum günü
İyi ki doğdum 😂
Canım kahvemsim nice mutlu yıllara, sevdiklerinle saglıkla huzurla, istediğin güzel evinde.
birebir görmedim tanısmadım hiç ama zarif, alımlı, aklı başında, işinde başarılı, pozıtıf bir kahvemsi canlanıyor gözümde:KK68:

tebrik ederim sağlıcakla kucağınıza almanızı dilerim 🥰

Hey topige bebisler geliyor ☘🎉
Hayırlı olsun uykucum 💐
Canım Allah rahmet eylesin🤲🤲
Sagol canım amin..
Bugün kahvesinin doğum günü
İyi ki doğdum 😂
Kahvemsi iyiki doğdun canım 🤗
Mutlu yaşların olsun gönlünce..

X