Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ben de 1 yıl boyunca burada biriktirmeye başlamıştım ve gayet hedefime ulaşmıştım, alıp burada paylaşmak motive ediyor bence

Deprem bölgesindeydin sanırım.
İnsanın sağlığı yerindeyse, ailesi sevdikleri yanındaysa gerisi bir şekilde hallediliyor

Hedef güzel
Umarım hepimiz başarırız hedeflerimizi

isimleri yaz bacim elimize terligi alip yetisiriz ( dayak icin fazla yatmayiz mahpuslarda)

Kullandım akşam her halıda denedim 1. Kademede kullanırsan sıkıntı olmuyor ama 2. Kademede yapışıyor haliya

Hayırlı sabahlar kızlar
Dün akşam elimdeki nakit parayla annem için stok alışverişi yaptım.
1 yıl yetecek kadar çamaşır deterjanı aldım.
Geçenlerdede yine 1 yıla yetecek kadar tuvalet kağıdı ve havlu kağıt almıştım
Parayı sıfırladım ama en azından annem 1 yıl bu tarz eksikleri düşünmez
Kafası rahat olur kadının.

Gece gaza geldim
Cilt bakım malzemelerim bitmişti
Sıfırdan onları yeniledim 880 TL tuttu
Çocuk ve kendim için yine bir kaç parça alacaklarım kaldı gün onun siparişlerinide veririm
1500 TLde o tutar

Eşimden 500 TL para aldım
İşte o direk sıfırlanan zulaya gitti

Kardesimin de iki dişi var tedavi olması gerekıyor yara yapıyor damagını,gecen yıl gidip cok pahalı dıyerek vazgectik aynı yere bugun gıttık bu ıs boyle olmayacak dıyıp yaptırmaya karar verdikmadem oyle gecen sene yaptırsaydık, ah kardesım işte henuz calısmıyo bana yük olmamak ıcın ıstemıyordu,ikna ettim. 2 kanal+ kaplama+diş temızlıgı 14.5 a ındıler bide 5 ocakta zamlancakmıs

Geçmiş olsun, iğne iyi olmuş hızlı toparlar vücudu.

cok gecmis olsun canim

Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin cnm

Tatil bitiyor Sali is basi, yataktan aheste aheste kalkmaya cok alistim, uzun zamandir hic bu kadar dinlenmemistim cok iyi geldi, ama evde oturunca da gun cok verimsiz geciyor benim icin, bir yanim da isi ozledi.
Kiyma cekme aparati aldik, indirim vardi, bazen kiymadan cok et kaliyor elimizde boylece kendi kiymamizi kendimiz cekeriz, sosis ya da sucuk gibi seyleri yapmak icin de aparati olacak, bir deneriz bakalim nasil olacak. Sampuanda indirim vardi, 4 kutu aldim, zaten evdeki de bitmek uzere. Mutfak dolapalarini parlatmak icin cila gibi bir temizleyici aldim, ama tembellikten kalkip da yapamadim.
Kapali aqua parka gittik, cocuklar cok eglendi, sicakti usumedik. Ben de her kaydiraga bindim, iyi ki gitmisim, sadece kupemin tekini dusurmusum, maddiyat onemli degilde cocukluk kupemdi ona uzuldum. Bir de lazim olur diye onu da al bunu da al derken 4 canta hazirlamisim, havlular yedek kiyafetler mayolar su ayakabilari sac kurutma makinesi derken esimle tartistik biraz, sen hep boyle yapiyorsun diyor, napayim cocuklar kucuk hazirlikli olmak gerek, bir de ilk defa gittik bilemedim tam ne gotureyim, neyse sonra tatliya bagladik aldi gonlumu.
Bugun camasir gunuydu, ben camasirlari katlerken kizim da coraplari eslestirdi katladi o minik elleriyle. Esim cocuklari bir ara parka goturdu ama soguktu disarisi cok durmadilar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…