Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selamlar, ne guzel eski arkadaslar da gelmisler, senlenmis buralar.
A Asmin75 hayirli olsun esin sinavi gecmis, insallah isleriniz de guzel gider. Cocuk konusunda seni cok iyi anliyorum, okul tam gun degil burda da, okul cikisi etut ayarlamak gerekiyor, gecen sene zorluk cektik, her yer doluydu, parca parca birlestirdik gunleri, 3 farkli yere gidiyordu oglum haftayi kapatabilmek icin, simdi cok sukur kizin kresi after school icin de sinif acti oraya gidiyor sadece. Sinif acacaklarini duyunca durmadan aradim, aman bizi unutmasinlar diye.
karamelli_turta teyzeligin hayirli olsun, Allah anali babali buyutsun, Allah mevludunuzu de kabul etsin.
sempatik_kiz hayirli olsun hamileligin, kizin da buyumus masallah

Bu hafta evdeyiz, haftasonu arkadaslari kahvaltiya davet ettik, anne babasi da gelmisti Turkiyeden, guzel zaman gecirdik. Pogaca, simit, peynirli gul boregi, kiymali katmer, tuzlu kurabiye, menemen, acuka falan yaptik, bir de klasik kahvaltiliklar. Fazla yapmistik, bir kismini buzluga attik, haftasonlari cikarir yeriz kahvaltida.
Dun hava guzeldi, cocuklarla yuruduk, sonra da yeni bir park kesfettik, boyle tirmanma kuleleri falan vardi, cocuklar enerjilerini atti. Evde kalmak iyi de cocuklari oyalamak bazen zor oulyor, bugun alt kati temizdedik topladik birlikte, zaten cogunlukla oyuncak dolu.
Ben Christmas indiriminden dyson supurge aldim, 700 den 500 e dusmustu v15 modeli, bende siradan bir dikey supurge vardi, cok iyi cekmiyordu, borusu da kirilmisti, dyson kullanan arkadaslar da cok methetti, ben de al gitsin dedim artik. Ilk tutusu tuhaf gelmisti ama simdi alistim, elin hep tetikte olmasini sevmedim, ama supurmesi guclu geldi.

karamelli_turta benim 2024 hedefim 40 gr altin, 12 bin dolar olsun.
Benim buyuk hedefim evi degistirebilmek, cunku evimiz 2 odali, cocuklar ayni odayi paylasiyor, 3 odali bir eve gecmek istiyorum cocuklar cok buyumeden, ya da en kotu bodrum kata bir oda ve banyo eklettirebiliriz oglan icin, ama en az birkac yil var, tabi o zamana kadar ne kadar biriktirirsek o kadar iyi olur.

Amin cnm çok teşekkür ederim
Şu şarjlıyı bir ben alamadım ya
Benim kız herşeyi o kadar döke saça yiyorki
Eğilip toplamaktan vs bıktım zaten belimde de problem çıktı eğilemiyorum artık
Sırf bu yüzden gittik dyson almaya

Diyelimki yere zeytin gibi büyük taneli bir şey düşürdü eğilip alamıyorum
Bu yüzden direk makineye çektiriyorum
Yada pişmemiş kuru makarna düşürdü diyelim
Yine hop makineye
Ama Ben bayide denedim büyük taneli şeyleri çekmiyor
Yine kinetik kum vs oynuyor dökülüyor heryere
Onuda çekmiyor
Bayideki çalışanda kum vs çekmez zaten sadece toz için üretilmiş dedi
E ne anladım ben bu işten dedim bıraktım

Sorma canim ya gercekten cocuklara yer bulmak cok zor. Insallah islerimiz düzgün giderde biraz calisma saatlerimi düsürürüm. Cocugun en güzel zamanlarini kaciriyorum gibi his ediyorum

merhaba hangi ülkede yaşıyorsunuz acaba

Selam kızlar nasılsınız ne var ne yok oglum hasta teyzeleri cumadan beri ateşi vardi çok şükür 38 ustune cıkmadı pek ateslenme huyu yoktur ama çok halsiz sık sık hasta oluyor ama ılk defa böyle halsiz içim gidiyor öyle mahsun durdukca. Bugun şükür daha iyi biraz daha, sınıfından tam 12 kısı hastaymıs ınfluenza olabilirler öksürük oluyo biz de genelde hemen götürüyoruz her seferinde filmde cigere ınmıs dıyor haydaa antıbıyotık, bu sefer sadece ates oldu cok yukselmedi diye götürmedim Allahım hepsıne şifa versın ınsAllah

Bu arada aracın cam mekanızmasından ses gelıyordu tıkır tıkır esım onu götürdü bakım da yaptırmıs 5600e yapmıslar zamın acıklanmasını dört gözle beklıyorum yüzde 50 diyorlar + bide kurumun ek ödemeleri oluyor ocakta ınsAllah güzel bi ay olur, nakitimi çok az bıraktıgımdan full kartı harcıyorum en az 30 bin gelır

cok gecmis olsun canim

Geçmiş olsun cnm
Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin

Cok gecmis olsun canim

Selam kızlar,
Akşam eve gelince asgari ücret açıklandı ve ben tabi ki çalışmaya devam.
Kime ne zam yapacağız kısmına baktık patronla.
Valla hiç enflasyon, zam olmasa da gül gibi yaşayıp gitsek.
Şirketin bu yıl verdiği hediye çeki marketlerde de geçiyor, özellikle öyle ayarladım aslında. Biz çoğunlukla evden çalışıyoruz
Market yaparız dedim.
Yarın biraz erken çıkarsam stoğa kağıt ürünü, deterjan, temizlik malzemesi alacağım.
Bit de bulaşık makinası tableti, altınla yarışıyor fiyatı malum.

kronikuykucu cok gecmis olsun, herkes hasta bu siralar.
sempatik_kiz aynen dedigin gibi sadece tozu cekiyorsa ne anladim bu isten, sen deyince merak ettim, yere zeytin ve magnetik kum attim, benim ki supurdu Allahtan. Bence daha uyguna guzel makineler de var, dyson isim yaptigi icin boyle. Burasi da ucuz degil ama Turkiye`de cok pahali, almazdim heralde.
Dun cocuklarla kurebiye yapmistik, bugun de slime yaptik, serdim ortaya bir sofra ortusu, bunun disana cikmiyoruz dedim, ortalik kirlenmeden oynadilar, maksat onlara aktivite olsun.
Patronum ekip baslarina bir pastane zincirinin hediye cekinden hediye etmisti, bizim burada da acilmis bir subesi, gecen sene yoktu, oraya gittik. Pastane urunlerinde cok fazla jelatin kullaniliyor, neyse ki calisan cok yardimci oldu sagolsun, iceriklerine gitti bakti imalethaneden, biz de ona gore sectik. Sonra biraz yuruduk eve geri donduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…