Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canimm Hosgeldin
Daha iyimisin? Zordur tabi ama alisiyor insan da herseye
Bizde seni özledik gözlerimiz yollarda kaldı
Daha iyiyim witch.
Benim kucuk epey etkilendi hâlâ eski mahallemde olsaydik orada o evde duramazdik sanıyorum.
Bir buçuk yıl oldu ben burada onlar memlekette olduğu için ayrıydık,alıştık.

Sağol canım.
Ev borcu bitti mi harika
Artik evin komple senin:)

Kahvemsii seni gördüğüme cok memnun oldum hayırlı olsun canım darısı basımıza
Ben de sizi çok özledim kızlar sizlerle birlikte olmak çok güzel

Selam kizlar
Malum maas günü
Kartları ödedim 1 çeyrek 3 gr ve 150dolar aldim doları telefon alırken bozduracagim. Telefon gitti gidiyeh.
Pazar param ve çok az harçlığım kaldı kartları patlatcam ocakta
Yarin Pazar ve markete gitmeliyim yogun Bir haftasonu beni bekliyor yine

selam canım benım de telefon 5-6 yıllıktı konusma çok zor duyuluyodu artık gıttı gıdıcektı yani mecbur yeni aldım 3 taksıtle ocakta alıcaktım zamdan sonra ödeme kolay olur dıye mecbur kasım sonu aldım taksıt ıcın dolar bozucam ben de

Hayirli olsun canim telefonun

Selam kizlar,

bugün evden calisim esimin kursu vardi diye kizi benim almam gerekti. Ben evden hic verimli calisamiyorum onu anladim. Is yeri bir baska, orda kisa zamanda bir cok is hal edebiliyorum. Haftaya esimin sinavi var. Umarim gecer. Su taxiye basliya bilir. Baya ders calisiyor 3 haftadir, ama sinav almanca olunca onun icin baya zorlasiyor. Bakalim artik.
Kizi kresden alinca komsum cagirdi lasagne pisirmis ben seviyorum diye. Uzun zamandir yememistim. Cok mutlu oldum. Bizde ne kiz ne esim yiyor onun icin hic pisirmiyorum evde.
Bu ay aslinda masraf konusunda cok dikatli gidiyorduk, ama hepimiz pes pese hastalaninca 150€ bu ay ezcaneye verdik, yoksa iyi gidiyorduk. Haftayada misafirlerimiz olcak 3 aile birden. Hepsini bir defada aradan cikartalim dedik
Bendekide cesaret, hem yemek yapmayi bilme, hemde 16 kisilik yemek yapmaya calis

Yaparsın sen canım emin ol kendine güvenmesen cesaret edemezdin 16 kısıye

Yaparsın sen ya bi corba borek salata tatlı birde firinda tavuk pattis kofte falan
Kızlar siz pro üyelik kullanıyomusunuz valla sık giremememin bir sebebi de o reklamlardan sayfayı okuyamıyorum yani o derece
Yok canim bende kullanmiyorum

Selam kızlar
Bugün adak kurbanımı kestik, bağışladığımız yerde duaya katılıp yemeğimizi yedik döndük.
Kısmet olursa 2024 yılında bu evi satıp yeni eve geçmek istiyorum.
Umarım çok kredi çekmek zorunda kalmadan olur, yıllarca kredi ödemek istemiyorum artık
Biraz ev sahibi olmanın keyfini sürüp yeni ev arayışına başlayacağım
Bu yıl bir terfi de bekliyorum, eğer olursa kredi ödemesi daha rahat olur. Şu an krediler bizim ev aldığımız zamanki gibi değil maalesef, hayırlısı artık

Allah kabul etsin canim.
Sehiri degistirmiyeceksiniz ama dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…