Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Gönül ister Ege’de bir sahil kasabasına yerleşmek ama daha vakti değil
Şimdilik ilçe değiştirsek yeter 😀
Kahvemsi yılbası dıyınce aklıma geldi gecen yılmıydı evvel yılmıydı iş yerinden sana güzel bir hediye gelmıstı cantamıydı neydi zaman ne cabuk gecıyor ya yılbası yaklasıyor ilgilere selam olsun:KK48:

Kahvemsi yılbası dıyınce aklıma geldi gecen yılmıydı evvel yılmıydı iş yerinden sana güzel bir hediye gelmıstı cantamıydı neydi zaman ne cabuk gecıyor ya yılbası yaklasıyor ilgilere selam olsun:KK48:
2021e girerkendi o çanta 🙈
Gerçekten zaman çok hızlı akıyor
Sanki pandemiden sonra *3 hızda yaşıyoruz gibi hissediyorum.
Bu iş yeriyle de ilgili olabilir, günler o kadar yoğun ve dolu dolu ki nasıl akşam oluyor nasıl ay bitiyor bilmiyorum

Selamlar, K kahvemsimutluluk hos geldin, hayirli olsun ev borcunuz bitmis, darisi da bizlere olsun.
Haftasonu alisverise ciktik, supurgede indirim devam ediyordu, aldim artik, pahali ama gercekten guzel supuruyor haznesi doldu hemen ya da bizim ev cok tozlu bilemedim. Bir de yemek takimi aldim, zaten gunluk ya da misafirlik tek takim vardi evde, bu da yedek oldu.
Bu siralar tamamen harcama modundayim, aklimda bir iki parca birsey daha var onlar da sirayla alinacak, hali yikama makinesi, kiza yatak ve firin ve mikrodalga degisecek. Onceden baya minimalist yasiyormussuz, kafada hep donecegiz fikri olunca esya da azdi, bu eve tasindik bana bir seyler oldu, ozellikle hayati kolaylastiracak ne varsa almak istiyorum.
Arkadasimin yurtdisinda bir odemesini yaptim o da bana Turkiyedeki hesaba gonderdi, kardesime altin almasini soyledim, sanirim 7 gram civari eder. Bunun disinda odemeleri yapip evi donduruyoruz, cok sukur.

Cocuklarin okul disinda yaptiklari duzenli bir etkinlik yok, calisan anne baba olunca ancak haftasonu bir sey yapabiliyoruz ama artik buyuyorlar ve ek bir seyler yapmalari gerek becerileri ve istekleri dogrultusunda. Kiz dans kursuna gitmek istiyor, yakin bir tane buldum sanirim oraya yazdiracagim. Oglum icin bir spora baslasin istiyorum ama bilemedim ne olsun, kendi de bilmiyor, hani biz sunalim istemezse birakir, arastiriyorum. Aslinda el becerisi iyi, meraki da var, boyle bir kurs da olabilir.
Daha yuzme bilmiyorlar, civardaki yuzme kurslari hep dolu, uzaga da zor olur diye biz gitmiyoruz, arkadasin cocugu birinden ozel ders aliyormus, konustum Ocak`ta bizimkiler de baslayacak, en azindan yuzme ogrenirler, ben ogretemedim profesyonel yardim lazim.

Selâm kızlar 🙋🏻‍♀️
Epey oldu dimi.
Biraz zor zamanlardan geçtik kabullendik ama gerçekten acı.
Eksiklik hissediyoruz.
Yapacak birşey yok hayat devam ediyor ve rutinler de öyle.

Hepinizi özledim ne var ne yok ben yokken çok altin aldınız mı 😌
Ben alım yapamadım bu ara ama borçlar azaliyor bir taraftan.
Biz de seni ozledik, hos geldin

Kızlar siz pro üyelik kullanıyomusunuz valla sık giremememin bir sebebi de o reklamlardan sayfayı okuyamıyorum yani o derece
Ben almıştım pro üyelik.
Reklâm yine de çıkıyor.
Arti olarak herhangi bir sayfadayken aktif online olan üyelerin hepsini görebiliyorsun 😂
Selamlar, K kahvemsimutluluk hos geldin, hayirli olsun ev borcunuz bitmis, darisi da bizlere olsun.
Haftasonu alisverise ciktik, supurgede indirim devam ediyordu, aldim artik, pahali ama gercekten guzel supuruyor haznesi doldu hemen ya da bizim ev cok tozlu bilemedim. Bir de yemek takimi aldim, zaten gunluk ya da misafirlik tek takim vardi evde, bu da yedek oldu.
Bu siralar tamamen harcama modundayim, aklimda bir iki parca birsey daha var onlar da sirayla alinacak, hali yikama makinesi, kiza yatak ve firin ve mikrodalga degisecek. Onceden baya minimalist yasiyormussuz, kafada hep donecegiz fikri olunca esya da azdi, bu eve tasindik bana bir seyler oldu, ozellikle hayati kolaylastiracak ne varsa almak istiyorum.
Arkadasimin yurtdisinda bir odemesini yaptim o da bana Turkiyedeki hesaba gonderdi, kardesime altin almasini soyledim, sanirim 7 gram civari eder. Bunun disinda odemeleri yapip evi donduruyoruz, cok sukur.
Hayırlı olsun süpürgen cnm bende degistirdigim zaman farkı anlamıştım hem yorucu eskiler hem çekim gücü yetersiz.
Bereketli olsun altın alımları ayrica
T Thewitcher

Ben almıştım pro üyelik.
Reklâm yine de çıkıyor.
Arti olarak herhangi bir sayfadayken aktif online olan üyelerin hepsini görebiliyorsun 😂

Hayırlı olsun süpürgen cnm bende degistirdigim zaman farkı anlamıştım hem yorucu eskiler hem çekim gücü yetersiz.
Bereketli olsun altın alımları ayrica
T Thewitcher
Tenkyu bebisim

bereketli olsun canim

Selam kizlar,

esim dün taksi sinavini gecti sükür. Simdide is bulmali. Insallah cabuk bulup alisir, baya rahatlariz.
Bugün ise geldigimden beri süprizler buluyorum 😂
Birlikte calisdigim bir projeden recel gelmis, bi is arkadasim tatli yapip masama birakmis, cok sevdigim bir is arkadasimda bir poset dolusu kendi kurutdugu meyveler, yaptigi kurabiyelerden koymus. Kizimada kurbaga örmüs 😁
Ilk haftalar nekadar mutsuzdum bu yeni subede, ama artik yine mutluyum herkesle kaynastik, molalara toplu sekilde gidiyoruz. Baya degisti.

Selam kizlar,

esim dün taksi sinavini gecti sükür. Simdide is bulmali. Insallah cabuk bulup alisir, baya rahatlariz.
Bugün ise geldigimden beri süprizler buluyorum 😂
Birlikte calisdigim bir projeden recel gelmis, bi is arkadasim tatli yapip masama birakmis, cok sevdigim bir is arkadasimda bir poset dolusu kendi kurutdugu meyveler, yaptigi kurabiyelerden koymus. Kizimada kurbaga örmüs 😁
Ilk haftalar nekadar mutsuzdum bu yeni subede, ama artik yine mutluyum herkesle kaynastik, molalara toplu sekilde gidiyoruz. Baya degisti.
Eşinin işi şimdiden hayırlı olsun canım
Senin için sevindim çünkü sevmediğin biyerde calismak olum gibi bisey

Teşekkür ederim valla üstümden yük kalktı, darısı tüm borçlulara

Selam kızlar,
Bugün işe geç gittim, gerçi bu ara hep hava aydınlandıktan sonra yola çıkıyorum. Gözlük kullanamadağım için ışıkları net göremiyorum.
Geçen ay burun ameliyatı oldum da ben🙈 bir süre gözlük yasak. Sadece karanlıkta araba kullanırken taktığım için de lens almadım.
Neyse ekibimdekilere yılbaşı hediyesi aldım. Kızlara kozmetik malzemelerden paket yaptım, erkeklere cüzan, gömlek falan aldım.
Daha aileme ve eşime almalıyım, hafta sonuna artık çıkarım.
Bu ay doğum günü olan arkadaşıma da hediye almalıyım.
Yıl kapanışına doğru harcamalar arttı bende özetle

Selam kızlar,
Bugün işe geç gittim, gerçi bu ara hep hava aydınlandıktan sonra yola çıkıyorum. Gözlük kullanamadağım için ışıkları net göremiyorum.
Geçen ay burun ameliyatı oldum da ben🙈 bir süre gözlük yasak. Sadece karanlıkta araba kullanırken taktığım için de lens almadım.
Neyse ekibimdekilere yılbaşı hediyesi aldım. Kızlara kozmetik malzemelerden paket yaptım, erkeklere cüzan, gömlek falan aldım.
Daha aileme ve eşime almalıyım, hafta sonuna artık çıkarım.
Bu ay doğum günü olan arkadaşıma da hediye almalıyım.
Yıl kapanışına doğru harcamalar arttı bende özetle
gecmis olsun canim

2023 birikim plânı;

1. @SVincent =12 gram altın +400$+400€+200 sterlin
2. A Asmin75 =1200€
3. @minikkoala =10 gram altın +500$+500€
4. @vasfiye teyze =300 gram altın
5. T Thewitcher =60 gram altın
6. @mavimli =50 gram altın +10000€
7. karamelli_turta karamelli_turta =30 gram altın
8. @tatlu =12 gram altın +500 gram gümüş

2023 6 aylik hedeflerimiz;
1. @vasfiye teyze =25 gram altın
2. T Thewitcher =30 gram altın
3.
4.
5.

:sampiyon::sampiyon:
Ben de katılmak isterim, merhabalar

Ben pandemiden beridir hiç güne girmedim. Yeni iş yerimin ortamı buna pek uygun değil. Kuaförüm iyi müşterileriyle gün yapıyormuş sen de katılırmısım deyince tamam dedim.
Ocakta başlayacak ilk bana çıkarsa kendime doğum günü hediyesi alacağım 😍
Dün bisey okudum. Berber 5 bin istemis musterisinden yarin vericem hesabıma bloke koyuldu 5 bin lazım diye. Adamda vermiş. Ertesi gün dükkana bi gelmis bomboş. Aramis İstanbulu terk ettim koye yerlestim demis kac kişiden almis oyle para. Aman dikkat et

Dün bisey okudum. Berber 5 bin istemis musterisinden yarin vericem hesabıma bloke koyuldu 5 bin lazım diye. Adamda vermiş. Ertesi gün dükkana bi gelmis bomboş. Aramis İstanbulu terk ettim koye yerlestim demis kac kişiden almis oyle para. Aman dikkat et
Ayyy evlerden uzak. Benim kuaförün eşi de mahallenin muhtarı. Bütün sülalesi burada yaşıyor. Uzun yıllardır tanıdığım bana göre çok güvenilir biri ki ben öyle herkese kolay kolay güvenmem
Ama katılımcıları tanımıyorum tabi.
Gerçi benimki de laf kimler kimleri dolandırıyor.
Büyük bir meblağ ile yapmıyorlar
Bak akıma şüpheyi düşürdün bir kere

X