Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bu listede ben niye yokum acaba

karamelli_turta bunun yenisini yapalım turtişim
Yeni yıl yeni hedefler, yeni heyecanlar

Hadi hayırlı olsun canım kazasız belasız Allah helal bol kazanç versin

Eşinin işi şimdiden hayırlı olsun canım
Senin için sevindim çünkü sevmediğin biyerde calismak olum gibi bisey
Benim şuan oldugum gibi aynı eski birimimi 4.5 yıl evvel ikiye ayırdılar hatta baska birimlere gecenlerde oldu, en yakın arkadaslarım dıger grupta kaldı yeni yöneticiler gelınce yaptılar zaten bunu, geldıgımden beri bir gün gülmedim desem şükürsüzlük yapmış olmam umarım. Resmen nefret edıyorum ayaklarım geri geri gidiyor, geldıgım yeri de mahvettiler oraya geri gitsem orası daha beter oldu. Ciddi anlamda mutsuzum mesleğimi seviyorum aldıgım maasın hakkını vermeye çalışıyorum ınsAllah bi an evvel düzelir durumum gercekten her dakıka gerginim, yedi yıl dıger birimdeydim o kadar mutluyduk ki aile gibiydik burda mesai süresini zor dolduruyoruz herkes mutsuz çünkü

Selam kızlar bir delilik yaptık uyguna uçak bileti bulduk İngiltere’ye vize için uğraşıyorum şimdi4 kişi uçak 9bin tuttu ama vize olayı çok stres ya.Haftasonu 30bin işlemlere ödedim randevu aldık bakalım hayırlısı inş sorunsuz şekilde atlatırız alırız vizeyi.Ablama gideceğiz mart ayında eğer kısmet olursa.Oğlum çok heyecanlı bizimde ilk birlikte yurtdışımız olacak.Annemde geliyor bizlesterlin almam lazım az az marta kadar

Cok ıyı yapmıssınız canım ınsAllah cok guzel gecer vakit

Ocakta dask kasko vergi falan var baya masraflı.Subatta İstanbul’a gideceğiz eşim kursta kursu bitecek mezun olacak onun mezuniyetine gideceğiz uçak bileti aldım ama daha dönüşü almadım.Gitmişken çocuğun doktorunada gideceğiz.Subatta masraflı martta olursa yurtdışı döviz lazım Sonra okul fiyatı açıklar ozaman bir ayılma bayılma yaşarız

Bu listede ben niye yokum acaba

karamelli_turta bunun yenisini yapalım turtişim
Yeni yıl yeni hedefler, yeni heyecanlar
O kadar yoktun ki unutmus
Bende mutsuzum sevemedim burayı eski okuldaki memur gitsin direk görevlendirme istiycem
Ayy çok sevindim senin adina canim

Gunaydin hayirli cumalar hanimlar
Aksam arkadaşlarla kahve içmeye çıktık
Çıkmadan önce evdekiler söylenmesin diye onlara vicdan keki yaptim. Allahtan bi kac dilim okula görmek için ayirmisim koca borcami yemiş zalimler
Bu ay çok sıkıştım daha maaşa 3 hafta var ve hesabımda 2 bin tl kaldı evde de bin tl var inşallah yeter kartlara yüklenmek istemiyorum
Annemlerle kardeşim umreye gidecekler hediye ne alabilirim bilmiyorum annemde kardeşimde cok zor beğenir zevkimiz pek uyuşması napcam kara kara dusunuyorum olmazsa para vereyim diyorum bakalim

Herkese yeniden merhaba kızlar
Uzun zamandır bende yoktum aranızda
Çocuğu doğurunca buralardan uzak kaldım
19 aylık bir kızım var ve ben 22 haftalık hamileyim
Riskli bir gebeliğim var diye aylardır yerimden kalkmadan yatıyorum
Kalktıkça ağrım oluyor. Kendi başıma iş göremez durumdayım.

Hamileliğin başından beri annemle kalıyoruz
Bu gidişle doğuma kadar buradayız
Doğumdan sonra da bir müddet kalırım zaten
Bu yılı annemin evinde geçireceğiz gibi görünüyor

Yeni yılda yeni hedeflerle bende buralardayım
Normalde kafama pek yatmasada eşimin isteğiyle kıza doğar doğmaz BES açtık.
İleride üniversite parasını çıkarsın bize dokunmasın dedi
Şimdi oğlan doğarsa onada aynısını yapmayı planlıyoruz

Gelemediğim Bu sürede biraz birikim yaptım.
Bu Ajda bilezikler bu sene çok moda malum
6 adet Ajda bilezik aldım

Ama yediklerimi saymıyorum
Bu topiğin gerçekten çok faydası oluyor bana
Eğer aranızda olsaydım
Bir 6 tane daha net alırdım
Neyse sağlık olsun
Kısmet 2024e artık

İnş canım ya Senin ufaklık nasıl?Sen nasılsın
Iyıyız canım nolsun ufaklık bi hafta ıyı üç hafta hasta Allah bugunumuzu aratmasın valla kreşler hastalıgın ana merkezi bence devamlı bı hastalık, bide 4.5 yasında küçük ergen her seye bi trip sinirlenme Ben de ıste yukarıda anlattım canım ıs yerınden dolayı huzurum yok yoksa ıyıyım çok sukur

Yaa eski arkadaslarımızı görmek ne güzel masAllah canım hayırlı olsun bebıslerin ınsAllah kolaylıkla kucagına alırsın

Kızlar ben de telefonun taksıtı için bı mıktar dolar euro bozdum kalan dolarımı da altına cevırdım şimdi toplam 59 gramım var başka da bişe yokınsAllah 2024te 100e tamamlamak nasıp olur anneme bi ev almak çok ama cok ıstıyorum ama bu sartlarda hiç mümkün gözükmüyor en kötü ev 2 mılyon

Hayirli olsun bebislerin canim tekrar hosgeldin ajdalarında bereketli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…