Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kizlar,
dün komsu kizi gece bizde kaldi. Benimki heycsndan maf oldu picama partysi var diye cadilar bayramiydi burda dün. Cocuklar baya seker topladilar. Evde de dans etdiler. Yataga gidincede iki kitap okudum bayildilar Ama dün iyiki bir cocuk yapmisim dedim
Esimde evi dün süper temizlemis, bana sadece bugün yemek yapmak kaldi. Isde yok bugün dini bayram diye.

Ne güzel eglenmissiniz. Biz de mahallede dolaştık ama millet ya kapısını açmadı açan da gayret hazirliksizdi o yüzden çok az şeker topladı benimkiler. Ben de onlara birer top dondurma aldım gönüllüleri olsun diye. Burda dini bayram da yok tatil de yok ne anladım bu işten.

Baberiyaya tasin bizde bayram di sahi onun yerine sizde 8.Mart bayram oldu, bizde yok

Selam kizlar,
bu hafta cok rahat ve stressiz gecdi benim icin. Esim evdeydi nerdese tüm hafta, kendini temizlige vurdu her eve geldigimde ev temiz olunca bi rahatladim cuma cumartesi iki komsumu davet etdim. Biz kahve icip lafladik, cocuklarda oynadi eylendi. Bugünde cem evinde kahvaltiya toplandik, ordanda arkadaslarla bir kahve icmege gitdik. Sonra kizi küvete sontum suda oynadi biraz. Erkendende uyutdum. Komsular burdayken gec uydu hep, dedim bari bugün uykusunu tam alsin.
Umarim yeni haftada ayni sekil güzel gecer.
Esim taxi ehliyetini aldi. Bi sirketle görüsdü.
Sdam demis iki gün bizim söförlerle beraber cik, bak sana göremi sonra oturup konusalim.
Umarim olur bu is. Kazanci iyimis baya. Calisirisa duruma bakcaz, gercekten iyise belki ilerde kendi taximizi aliriz. Hayirlisi artik.

Çok sevindim Asmin. Tüm hayallerinizin gerçek olmasını diliyorum

Merhaba kızlar

Şu bir ay nasil oldu nasıl geçti hiç anlamadim.
Bir hafta önce kayinvalidemi kaybettik.
Nasıl bir elmiş üzerimde, yokluğu boşluk bıraktı.
Mekânı cennet olsun nur içinde yatsın.
Başınız sağolsun Rabbim rahmeti ile muamele etsin, mekanı cennet olsun turtam.

Merhaba kızlar

Başınız sagolsun canim Allah rahmet eylesin

Merhaba kızlar

Karamelim çok üzüldüm,Rabbim merhametle karşılasın,mekanı kabri cennet olsun inşallah. Sana,eşine ve evlatlarına sabır diliyorum. O'ndan geldik O 'na döneceğiz. Çok zor biliyorum. Acını paylaşıyorum.

Selam kizlar,
dün aksam acile gitdik kiz kullagim agriyor diye agliyordu. Kulagi hafif inthaplamis. Bugün de kendi doktoruna götürdüm. Oda hafif dedi. Antibiotik vermedi. Burnu tikaliydi spray kullan bolda su icsin dedi. Gece sükür rahat gecti. Bugünde agrisi yok.
Bugün ve pazartesi icin rapor aldim.
Esim insaat isine cikis verdi bugün. Sürekli hastalaniyor yagmurda calisiyorlar. Aksamda arkadasiyla taxiye cikacak biraz ögrensin sonra tanidikla is icin görüsecek. Umarim olur.

Gecen sene burada havalar soguk degildi ama bu sene 4 dereceydi, mecbur giydirdim montlarini, ben bir de kostumun icine bir kat giydiriyorum. Evden cok uzaklasmiyoruz, bizim sokak ve bir iki sokak yetiyor, yine bir suru seker cikolata topladilar, gunde bir tane yeme haklari var. Eglence oluyor cocuklara iste.

Merhaba kızlar

Basin sag olsun, Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun, sizlere de sabir versin.

Merhaba kızlar

Merhaba canım başınız sağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Sizlere çok sabır diliyorum. Sen uzun yıllar yakın yaşadın. Zordur mutlaka ne diyeceğini bilemiyorum

Merhaba kizlar ben pek yazamıyorum yoğunluktan. Okuldan sonra başka okulda hafta içi etüt veriyorum ve çok çok yoruldum ara tatil çok ev işi bekliyor ve dinlenmek lazım. Annemlere de gitmeliyim uzun zaman oldu.

Pahalılık arttıkça kredi çok yordu mecbur kaldım etüt vermeye...

Gözlerim hem astigmat hem miyop lazer tedavisi ücreti 23 bin dedi Dr. Erteledim birkac ay daha bir de bu eklenmesin diye ama arab kullnirken akşam çok zorlanıyorum gözlükte olsa olmuyor

Bizde 1 saat disardaydik cocuklara yetdi yoruldular zaten, ama cok eylendiler.
Benimkide günde iki tatli sükür izin almadan yemiyor tatliyi.

canim türkyede fiyatlar zaten sürekli yükseliyor ertelerken belki fiyat dahada cikar ve en önemlisi araba kullanirken zorluyorsa kendini imkanin varsa hic riske atma bence.

Cok gecmis olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…