Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ocaktan sonra fiyatlar çok artar canim bir an önce yaptirmaya bak

Selam kizlar ara tatile hızlı bir temizlik ile girdim ne var ne yok yıkadım temizlik yaptım camlar kaldı sadece ve nefret ederim cam silmekten...

Yarın arkadaşlarla bulusacagim bir kahve molası olacak. Sonra akşama annemlere gitmeyi planlıyorum 2gun falan kalırım

Dün yüz bakımına gittim öyle iyi geldi ki...isildadim resmen.. Koşturmaktan kendimize bakmıyoruz resmen...

Bu arada tavsiye ile yeni bir yüz yıkama jeli aldım çok sivilceler çıkıyor bu ara umarım fayda eder.

Hellolardan bir demet
Cuma görünümlü çarşamba
Yarından sonra 2 gün izne ayrılcam
Maaşlar yattı şükür
Çeyrek günümüz için 3050tlden 1 çeyrek ve 1850den 3gr altin aldim
kredi kartına cok yuksek bir meblağ ödedim pazar param kaldı birtek
Çünkü bu ay inanilmaz alisveris yaptim insallah daha da almam bisey

bereketli olsun canim. Alisveriside enisteye kitle bence

bereketli olsun canim. Alisveriside enisteye kitle bence
sagol canim oglana bot kiza sweat alinacak ona kilitledim. Ay sonu dogumgunum var çanta istiycem
gecmis olsun canim. Bende demir ilaci aliyorum 2 aydir
Sagol canim sana da geçmiş olsun. Demir ilacı yükseltmiyor benim demiri malesef. Damardan aldım o yuzden

Selam kizlar iyice boşladınız buraları
karamelli_turta canim nasılsın daha iyimisin
Altin fırladı yine 2000i gececek diyolla
Kiza defactodan pantolon parfüm oglana corap aldim indirimden 500tl tuttu hepsi
Kiza kitap alincak 200tl
Sivilceler için tonik istiyor 200tl
Buyukbasin saglik sıkıntısı var şehir dışına gitti özel hastaneye 900tl
ilac vermisler emAr istemisler 1900 demişler kan tahliline ayrı para istemisler dedim burda devlet hastanesinde çekin emarini yaptir tahlilini ücretsiz. Kendine sıra gelince kiyiyor paraya vallahi daha 1 yıldır cocuklara 5 kuruş masraf etmedi acayip gıcığım bu ara. Allahim sen konuyu biliyorsun

T Thewitcher dogum gunun kutlu olsun, nice senelere.
Selam arkadaslar, yil sonuna yaklasiyoruz isler yogun, gecen hafta Sukran Gunu vardi, biz de bunu firsat bilip 3-4 gunlugune New Jersey-New York tarafina tatile gittik. New Jersey`de bir sehir var Turk ve Arap nufusu cok fazla, oyle ki Amerikali hic gormedik bile orada, belki 20-30 tane Turk restauranti vardir, oralarda yedik ictik. Carsida gezerken, market zannettim bir dukkana girdim, onu dukkan arkasi kahvehaneymis meger, arkadan okey tasi sesleri geliyordu, ciktim geri.
Bir gun de tema parka gittik, sabahtan aksama kaldik, cocuklar butun gun indiler bindiler. Ben de onlarla tabi, esim bir iki seye bindi basi dondu midesi bulandi kenarda oturdu. Hayatimda ilk defa roller coastera bidim, aman o da ne, korkudan bitsin diye saniyeleri saydim. Giderken de gelirken de cok trafik vardi yollarda ama sukur 6 saatte olsa geldik.
Kredi kartlarimiz bu ay costu, hem tatil hem de ev icin harcamalar oldu. Kitchen aid stand mixer aldim, indirim vardi, simdilik pizza hamuru, acma pogaca, kurabiye ve cig kofte denedik, hepsi guzel oldu, ozellikle cig kofteyi cok begendim, esim cok ugrasiyordu yogurmak icin, makine 20 dakikada guzel kivama getirdi.
Onumuzde Christmas tatili var, benim sirket Christmasla yeni yil arasini tatil veriyor, esim de izin kullanacak, cok uzaga gidemeyiz ama yine yakinlarda bir iki gunluk birsey yapmak istiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…