Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bu arada hamilelikte stres ve üzüntü bebeği çok etkiliyor ilk hamileliğimde hem yeni de evliydim biraz sıkıntılı bir dönemdi.
Bebeğimin mızmızlığını ağlamalarını ona bağladım ben.

Ama küçük oğlumda çok sakin bir hamilelik geçirdim söz verdim kendime.
Sanki o abinin kardesi değil çok sakin bir bebekti..

Her nasıl olurlarsa olsunlar canlarım onlar benim, can parçalarım...

Allah acılarını göstermesin nazarlardan saklasın canım

nora2010 maalesef öyle . İlkinden alsaydım baya kazık yiyecektim

@Amazing_GNC ben netten birşey alamıyorum
İlla gözümle görmem gerek ya da elleyip dokusuna bakmam gerek

Netten baktım , aldığım şu
ucuza almışım çok şükür

Eklentiler

• image.png
    141,7 KB · Görüntüleme: 86
Huhu kızlar napıosunuz ? Kimler evde kimler işte kimler cocuklarla ugrasıo kimler yemek yiyo biz eşimle kelime oyununu izliyoruz reklama girdi
Iyiyiz ama biraz yorgunuz Canım işe başlayalı 3 gün oldu Ben pert ayy.. .çalışmak iyi de evliler için zor olmazsa da olmaz tabi
Sen nasılsın Canım?

Ayy ne güzel emekli olmuşsunuz tadını çıkarın bol bol

Amin duan için teşekkürler

Çok bir şey beklemeyin kızlar
Hepi topu 1+1 ev.
Ve dediğim gibi az öz eşya aldım
Bir de almak ve yaptırmak istediğim bazı şeyleri şuan maddi olarak yaptıramadım ..

Ama bin şükür ..
Haftasonu gelsin artık

Iyiyiz ama biraz yorgunuz Canım işe başlayalı 3 gün oldu Ben pert ayy.. .çalışmak iyi de evliler için zor olmazsa da olmaz tabi
Sen nasılsın Canım?
İyim bende cnm eşimin arkadaşlarına kızdım sinirli sinirli oturuyorum bi tanesi telefonum bozuldu diye aylar önce evdeki tuşlu bi telefonu istedi verdi eşim kaç ay oldu vermedi millet aldığını kar sayıyo.. bi tanesi yüzünden de park cezası yemiş 95 lirada an itibariyle çöpe gitti ..

Bugün boya aldım
Eşim işten gelirken yol üstü boyacıya sormuş aynı marka aynı boyayı 5 tl kazıklanmışım
Bir şeyden kar ederken diğerinden zarar ediyorum

Eşime kaç gündür sor diyorum sormuyor , bugün ben aldıktan sonra sordu

Bir de kavanoz aldım bakayım onda karda mıyım zararda mı

Kimselere hayır demeyi bilmeyen koca benimki de aynı seninki gibi... Zor gerçekten

Bu şekilde bakmak can sıkıcı olabiliyor sonuçta kapitalist sistem serbest piyasa mevcut.fiyatlar da tutturabildikleri şekilde..
Bu arada ben de kızımı uyuttum şuan size yazıyorum.birazdan içeri geçerim meyve hazırlayıp eşimin yanına :)
Bugün eşim bir arkadaşıyla iş yerime geldi pasta çay filan tükettik kantinde 25 tl Ödemiş eşim 10 tl de yol parası vermiştim hiç yoktan 35 tl gitmiş bile :)

Bizde eşimle yarış yapıoz hangimiz daha çok bilecek diye çok komik kelimeler cıkıyo çok eğlenceli oluyor

Aynen canım eşim evdeyken bizde yarısıyoruz özellikle de yarısmacıların doğru cevabı bilmeye çalısırken ki tepkileri tahminleri reaksiyonları çok komik ali ihsan varol un da onlara karşı doğaçlama cevapları öyle

Bizde eşimle yarış yapıoz hangimiz daha çok bilecek diye çok komik kelimeler cıkıyo çok eğlenceli oluyor

Aynen canım eşim evdeyken bizde yarısıyoruz özellikle de yarısmacıların doğru cevabı bilmeye çalısırken ki tepkileri tahminleri reaksiyonları çok komik ali ihsan varol un da onlara karşı doğaçlama cevapları öyle

Kesinlikle hamilelik stresi çocuğu etkiliyor. Hormon seviyesi hep yüksek kalıyor çünkü. Sanırım ilk hamileliklerde çok oluyor bu :)

Allah evlatlarınla hayırlı, huzurlu, güzel, sağlıklı bir ömür versin canım.

İyi ki varlar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…