Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayy ne güzel emekli olmuşsunuz tadını çıkarın bol bol

Amin duan için teşekkürler
Amin canım allah razı olsun.
Allahım sizlerede emekliliği sağlıklı şekilde nasip etsin.
Ben biraz erken emekli oldum.
Özürlü kadrosundan emekliye ayrıldım. Sağlık problemlerim var (sağ gözüm görmüyor, yüksek tansiyon ve kalpte Mitral kapakta gevşeklik var anjiyo oldum).

Çok bir şey beklemeyin kızlar :KK66:
Hepi topu 1+1 ev. :KK48:
Ve dediğim gibi az öz eşya aldım
Bir de almak ve yaptırmak istediğim bazı şeyleri şuan maddi olarak yaptıramadım ..

Ama bin şükür ..
Haftasonu gelsin artık

Olsun canım öyle deme bizde o da yok :KK66: inşallah sizin içinde bu bi başlangıç olur gönlüne gore bi evin olur ve gönlüne göre dayayıp döşersin :KK68:

Allah bağışlasın cnm benimkide 6. ayina girdi ne gece ne gündüz uyumuyor sürekli sallıyorm 15 dk veya yarım saat uyuyor uyanıyor tekrar sürekli böyle hele gece hiç uyumuyor benim ilki de böyleydi ne yapsam bilemiyorum çok emmez sütümde yok zaten mamada pek sevmiyor aç mı kalıyor anlayamadım sürekli uyutmaya çalışıyorm cnm

Canım Allah yardımcın olsun. Benim oğlum da öyleydi. 9. Aydan sonra gündüz uykuları biraz daha düzeldi. 10. Aydan sonra da gece.
Düzeldi diyorsam yani şöyle akşam 9 da yatıp sabah 5 te kalkıyor. 2 kez de mama yiyor gece. Onun dışında 2 kez de öylesine ağlıyor. Yani 4-5 kez kalkıyor gece.

Biraz daha sabret daha İyi olacak :)

Gündüz toplam ne kadar uyuyor?

Ben gündüz pek giremiyorum, o yüzden çok yorum yapamıyorum. Ama sonradan hepsini okumaya çalışıyorum :)))

İki arkadaşın bileziklerini gördüm, çok beğendim. Onun dışında diğer arkadaşların hesapları ve birikimleri de hayırlı olsun :)))

Ben bugün 1500 tl lik çok gereksiz bir iş yaptım :KK43: biraz pişmanım :KK43: boşuna borçlandım :KK43:

Bu şekilde bakmak can sıkıcı olabiliyor sonuçta kapitalist sistem serbest piyasa mevcut.fiyatlar da tutturabildikleri şekilde..
Bu arada ben de kızımı uyuttum şuan size yazıyorum.birazdan içeri geçerim meyve hazırlayıp eşimin yanına :)
Bugün eşim bir arkadaşıyla iş yerime geldi pasta çay filan tükettik kantinde 25 tl Ödemiş eşim 10 tl de yol parası vermiştim hiç yoktan 35 tl gitmiş bile :)

Evet bakınca insanın sinirleri bozuluyor

Ama biz farklı bir renk daha alacağız o yüzden fiyat araştırması da şart yoksa bornoz örneği gibi oluyor

Kavanozlardan da aslında 20 tane almayı düşünüyordum ama 300 tl yapıyor :110:

Özürlü kadrosundan emekliye ayrıldım. Sağlık problemlerim var (sağ gözüm görmüyor, yüksek tansiyon ve kalpte Mitral kapakta gevşeklik var anjiyo oldum).

Rabbim kolaylık versin

Olsun canım öyle deme bizde o da yok :KK66: inşallah sizin içinde bu bi başlangıç olur gönlüne gore bi evin olur ve gönlüne göre dayayıp döşersin :KK68:

Aaaamin. İnşaAllah
En kısa zamanda olsun benimki ve isteyen herkesinki.

Buradaki herkesin de tüm hayalleri gerçekleşsin , herkes hedeflerine hemen ulaşsın

Bir sey sormak istiyorum
Kredi kartim bir kac aydir 1500 1700 civarindaydi
Oyle boyle odendi
Bu ay 700 tl ( 130 kyk borcu - 160 ucak bileti parasi - 130 kardesime ceyiz )
Kolay kolay kullanmayacagim
Yarin toplu altin alacagim.
Gitmisken 3 gr alsam kk farki cok binmez kartimda da banka 3 taksit yapiyor
Onumdeki uc ay cok yogun almazsam nakit alamam. Kk bir sonraki ay 400 ucuncu ay 260 tl. Kararsiz kaldim hangisi mantikli olurki

Canım emekliliğin hayırlı olsun sağlıķ sorunların içinde geçmiş olsun diyorum :dua::KK68: bilemiyorum emeklilikten sonra evde mi geçirceksin vaktini ama her ne yaparsan yap hayatın emekliliğin ve zamanın tadını cıkar :KK52::KK66:

3 3gunlukdunya teşekkür ederim hepimizin hayalleri hedefleri gerçek olur inşallah en kisa zamanda :KK68:

Bu arada yeni annelere de kolaylıklar diliyorum allah yardımcinız olsun kızlar hem sizin hem de bebişlerinizin :KK9:

Bir sey sormak istiyorum
Kredi kartim bir kac aydir 1500 1700 civarindaydi
Oyle boyle odendi
Bu ay 700 tl ( 130 kyk borcu - 160 ucak bileti parasi - 130 kardesime ceyiz )
Kolay kolay kullanmayacagim
Yarin toplu altin alacagim.
Gitmisken 3 gr alsam kk farki cok binmez kartimda da banka 3 taksit yapiyor
Onumdeki uc ay cok yogun almazsam nakit alamam. Kk bir sonraki ay 400 ucuncu ay 260 tl. Kararsiz kaldim hangisi mantikli olurki
Ben nakit almayı tercih ediyorum ama böyle olsun yeter ki olsun dersen al Canım

Canım emekliliğin hayırlı olsun sağlıķ sorunların içinde geçmiş olsun diyorum :dua::KK68: bilemiyorum emeklilikten sonra evde mi geçirceksin vaktini ama her ne yaparsan yap hayatın emekliliğin ve zamanın tadını cıkar :KK52::KK66:

3 3gunlukdunya teşekkür ederim hepimizin hayalleri hedefleri gerçek olur inşallah en kisa zamanda :KK68:

Bu arada yeni annelere de kolaylıklar diliyorum allah yardımcinız olsun kızlar hem sizin hem de bebişlerinizin :KK9:
Çok teşekkür ederim canım şu an evdeyim, eşimle bol bol aile, kardeşler, akraba, eş, dost, arkadaş, komşu, hasta ziyaretlerinde bulunuyoruz.
Kışında kurslara gitmek (takı tasarım, kuran kursu) istiyorum.

Çok teşekkür ederim canım şu an evdeyim, eşimle bol bol aile, kardeşler, akraba, eş, dost, arkadaş, komşu, hasta ziyaretlerinde bulunuyoruz.
Kışında kurslara gitmek (takı tasarım, kuran kursu) istiyorum.
En iyisi canım :KK52: herşey gönlüne göre olur gonlünce bi emeklilik geçirirsin çalışırken yapmak isteyipte yapamadıgın ne varsa herşey gerçek olur inşallah :dua::KK68:

Kur'an Kursu yazısını görmüşken şuan okuduğum bir duayı paylaşayım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Elhamdülillahi Rab bil alemîn. Vessaletü vesselâmü alê rasûlinê Muhammedin ve alê êlihî ve sahbihî ecmeıyn.
"Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn"

Ülkemize Huzur Ver ALLAHIM
Askerimizi Polisimizi Emniyet Mensuplarımızı Koru Muhafaza EyleALLAHIM
İşimizi Gücümüzü Rast GetirALLAHIM
Meleklerinle Yardım Eyle ALLAHIM
Borçları Olanlara Ödeme Kolaylığı İhsan Eyle ALLAHIM
İşleri Olmayanlara Hayırlı İşler Ver ALLAHIM
Dertleri Olanlara Dermanlar Ver ALLAHIM
Yolunu Kaybetmişlere Hak Yollarını Buldur ALLAHIM
Şu Amin Diyen Kullarını Cehenneminden Azad Eyle ALLAHIM
Kalplerine Namaz Sevgisi Kuran Sevgisi İbadet Sevgisi İhsan Eyle ALLAHIM
Şüphesiz Senin Bilipte Benim Bilmediğim Ne Sıkıntıları Varsa GiderALLAHIM
Şüphesiz Senin Bilipte Benim Bilmediğim Ne Hayır Muradları Varsa Ver ALLAHIM
Bizleri Hayra ANAHTAR Şerre KİLİT Eyle ALLAHIM...
Bize Ve Sevdiklerimize Hangi Şekil Ve Hal Üzere Zarar
Vermek İsteyenlerin Niyet Ettikleri Zararları Kendi Başlarına ÇevirALLAHIM
Nazarlardan Büyülerden Şeytanların Şerrinden Şeytanlaşmış İnsanların Şerrinden Bizleri Muhafaza EyleALLAHIM
Sen Ümmeti Muhammed'i Sahipsiz Bırakma ALLAHIM
Vatanımızı Bayraksız BırakmaALLAHIM
Minarelerimizi Ezansız BırakmaALLAHIM
Saflarımızı Cemaatsiz BırakmaALLAHIM
Annelerimizi Evlatsız Bırakma ALLAHIM
Hastalarımızı Şifasız BırakmaALLAHIM
Sen Bizlere Zarar Vermek Isteyenleri Cezasız Bırakma ALLAHIM
Alnımızı Secdesiz Bırakma ALLAHIM
Dilimizi Kuran'sız Bırakma ALLAHIM
Kalbimizi Imansız Bırakma ALLAHIM
Amin Amin Amin...
Dua'larınızı ALEMLERİN EFENDİSİ HAZRETİ MUHAMMEDİN ( Sallallahu Aleyhi Vesellem )' in Hatrı Hürmetine Kabul Eyle ALLAHIM...

En iyisi canım :KK52: herşey gönlüne göre olur gonlünce bi emeklilik geçirirsin çalışırken yapmak isteyipte yapamadıgın ne varsa herşey gerçek olur inşallah :dua::KK68:
Amin canım, ben gezmeyi de misafir ağırlamayı da çok severim.
Çalışırken hiç bir şeye tam yetişemiyordum aile ziyareti ne gitsek evi ihmal ediyordum...evle ilgilensem yapacağım ziyaretler (düğün, hastalık, akraba) beni yoruyordu. Koşturmacalar la geçti bir günde bir kaç yere yetişme çabasındaydım. Arabamız yok bazen toplu taşıma, bazende ticari araç kullanmak zorunda kaldım. Şimdi binlerce şükür kendimi kasmadan vaktinde gidiyorum.

Kur'an Kursu yazısını görmüşken şuan okuduğum bir duayı paylaşayım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
Elhamdülillahi Rab bil alemîn. Vessaletü vesselâmü alê rasûlinê Muhammedin ve alê êlihî ve sahbihî ecmeıyn.
"Lâ ilâhe illâ ente, sübhâneke, innî küntü mine’z-zâlimîn"

Ülkemize Huzur Ver ALLAHIM
Askerimizi Polisimizi Emniyet Mensuplarımızı Koru Muhafaza EyleALLAHIM
İşimizi Gücümüzü Rast GetirALLAHIM
Meleklerinle Yardım Eyle ALLAHIM
Borçları Olanlara Ödeme Kolaylığı İhsan Eyle ALLAHIM
İşleri Olmayanlara Hayırlı İşler Ver ALLAHIM
Dertleri Olanlara Dermanlar Ver ALLAHIM
Yolunu Kaybetmişlere Hak Yollarını Buldur ALLAHIM
Şu Amin Diyen Kullarını Cehenneminden Azad Eyle ALLAHIM
Kalplerine Namaz Sevgisi Kuran Sevgisi İbadet Sevgisi İhsan Eyle ALLAHIM
Şüphesiz Senin Bilipte Benim Bilmediğim Ne Sıkıntıları Varsa GiderALLAHIM
Şüphesiz Senin Bilipte Benim Bilmediğim Ne Hayır Muradları Varsa Ver ALLAHIM
Bizleri Hayra ANAHTAR Şerre KİLİT Eyle ALLAHIM...
Bize Ve Sevdiklerimize Hangi Şekil Ve Hal Üzere Zarar
Vermek İsteyenlerin Niyet Ettikleri Zararları Kendi Başlarına ÇevirALLAHIM
Nazarlardan Büyülerden Şeytanların Şerrinden Şeytanlaşmış İnsanların Şerrinden Bizleri Muhafaza EyleALLAHIM
Sen Ümmeti Muhammed'i Sahipsiz Bırakma ALLAHIM
Vatanımızı Bayraksız BırakmaALLAHIM
Minarelerimizi Ezansız BırakmaALLAHIM
Saflarımızı Cemaatsiz BırakmaALLAHIM
Annelerimizi Evlatsız Bırakma ALLAHIM
Hastalarımızı Şifasız BırakmaALLAHIM
Sen Bizlere Zarar Vermek Isteyenleri Cezasız Bırakma ALLAHIM
Alnımızı Secdesiz Bırakma ALLAHIM
Dilimizi Kuran'sız Bırakma ALLAHIM
Kalbimizi Imansız Bırakma ALLAHIM
Amin Amin Amin...
Dua'larınızı ALEMLERİN EFENDİSİ HAZRETİ MUHAMMEDİN ( Sallallahu Aleyhi Vesellem )' in Hatrı Hürmetine Kabul Eyle ALLAHIM...
Amin amin amin. Allah razı olsun canım allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

X