Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Cnm yanlış hatırlamiyorsam bilezik almıştın Allahim.güle güle takmanı nasip etsin devamida gelir ınş hayırlı olsun

Bende sizler gibi düşünüyorum kızlar benimde eşim iptal ettirdi zaten onun ayrıyetten yüklü bi kesintisi oluyo kendi kurumu tarafından bu yüzden BES e deam etmedi benimkisiyse henüz başlamadi ama yılbaşından itibaren bizim kurumda dahil oluyo sisteme hem ayrıca sitemden cıkmayanlara malum devlet 1000 tl kadar destek veriyo bunuda hesaba kattım açıkcası ilerde toplu para geçer elimize diye düsýnüyorum hem ayrıca bes bi başlasın ben birazda onu kurcalarım

ahh ahhh anne babalarımız gibi para tutabilsek..
benim babam asgari ücretle 3 çocuk büyüttü.. iyi kötü bi evi var, kendini idare edecek kadar bi arabası var... he yanında ek iş de yaptı ama ek iş bi ay olsa diğer ay olmadı..
şuan babamdan fazla maaş alıyorum ama onun parasının bereketi benim paramda yok.. nasıl yapıyor nasıl yetiriyor gerçekten hayret verici.. Allah başımızdan eksik etmesin.. ama onlar kadar sıkmak istemiyorum da ortayı bulmak lazım.. bizi bişeyden mahrum etmedi ama hiç kaliteli bişey alayım giyeyim keyfi şunu yapayım dediğini görmedim.. arada hayatın tadını da çıkarmak lazım bu yaşlara bidaha gelmeyecez.. işin özü ne ortayı bulmak gerek...
ama hayatın acı gerçekleriyle bi kez daha yüzleşmiş oldum..

ard arda yazıyorum böyle ama sık sık girme fırsatı bulamıyorum aklımdaki herseyi yazayım :)
biz besi çok araştırdık hiçbir faydasını göremedik.. hatta zarar ediyoruz gibi geldi.. kenara pata atamıyorum diyenler tabiki yapabilir ama aynı miktarla altın/döviz almak çok daha karlı..

Paranı beklet Canım tamamlayınca alırsın...

Ben de bese çok sıcak bakamadım hemen çıktım otomatikten. Ne diyelim cnm hayırlısı olsun

Bu arada Kostebekpasta bebeğine maşallah uyku düzeni oturtmuşsun
İşe başlayınca zor oluyor ama alışıyor anne de bebek de... Herşey onların geleceği için...

3 yılı doldurdugum ıcın kesıntı olmayacakmıs canım

6 aylık cnm gündüz pek uyumaz öğlen uyur sadece oda 1 saat .. geceleri akşam 9 da uyur sabah 6 ya kadar uyur 2 defa da emmek için uyanır gece
Allah bağışlasın cnm benimkide 6. ayina girdi ne gece ne gündüz uyumuyor sürekli sallıyorm 15 dk veya yarım saat uyuyor uyanıyor tekrar sürekli böyle hele gece hiç uyumuyor benim ilki de böyleydi ne yapsam bilemiyorum çok emmez sütümde yok zaten mamada pek sevmiyor aç mı kalıyor anlayamadım sürekli uyutmaya çalışıyorm cnm

Sürekli uyutmaya çalışma bence cnm .. uyuması için karnının tok olması lazım bide yorgun olması lazım onunla oyna falan yorulunca gözlerinden belli olur uykusu .. benimki uykusu gelince huysuzlanıyo ayağımda sallıyorum uyuyo bide inçe örtü örtüyorum yüzüne onu koklayarak uyuyo uyuyunca sessiz bi odaya götürüyorum

Her Bebek bir olmuyo işte rabbim yardımcın olsun .. zamanla düzene girer cnm sıkıntı yapma ..
Cnm uyku huysuzlugu yapıyor sallanmak istiyor sürekli,dün akşam eşim bebeği uyutmayalim hiç uykusunu böyle alıyor dedi gece 12 kadar tuttuk ama değişen bişey olmadı gece yine 15 dk da bir uyandı 4.30 tamamen uyanır zaten ,uyuduğu zaman eşim hadi hemen uyu 15 dk var diye takılıyor artık çok uykusuz oluyorm ilk çocuktan dolayı bünyem alışmis ama gecen bayıldım hastaneye götürduler serum falan takıldı Allahtan annemlerdeydim yoksa iki küçük çocukla öyle ayilincaya kadar o yerde yatardim artık sürekli tansiyonum düşüyor bu yüzden .

Amin inşaAllah çok teşekkür ederim
Rabbim herkese hayalini kurduğu şeylerin gerçekleşme sevincini yaşatsın

Amin teşekkür ederim
Ben kiradayım ama yazlık aldım
Siz de Dersiniz inşaAllah en kısa zamanda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…