Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın hayırlı bol bereketli sabahlar

Banyo ya çamaşır makinasının üstüne dolap
Portmanto salona
Yorganlar için yüklük dolabı
Balkonda kombinin altına ıvır zıvır dolabı yaptırıyor uz.
Geçen ölçü aldılar yapıyor lar.
Toplam 2000 gibi fiyat çıkarmıştı.
Dün 500 ünü peşin verdik kalanını 6 taksit yapacaktık kredi karta
Sonra peşin 3 4 ayda ödersen 1900 inerim dedi
100 tl indirdi
Bizde gidip yemek yedik gibi oldu

Kızlar fiyat nasıl sizce?
Beyaz olacak hepsi.
Malı sağlam 10 senedir yatak odası dolabım 7 kere söküldü takıldı hala taş gibi.
6 senedir evde internet yoktu
Dün onu da bağlattık,yan komşu ile birlikte kullanacağız.

Herkese günaydın
Hayırlı sabahlar

Amin inşaAllah çok mutlu güzel verimli bir gün geçiririz

Fiyatı iyiymiş
Hayırlı olsun , güle güle kullanın

Ben yazlığıma sadece fortmanto için malzemesi medefelam olarak sordum 1.750 dedi , bana pahalı gelince Dün de bizim buradakine aynı ölçüleri sordum 1.850 dedi .
Sizin ölçüler küçük sanırım .
Malzeme medefelam mı ?

marangoza yaptırılacakları ( gardrop , fortmanto , kombi dolabı , banyoya üçgen dolap ) şuan yaptıramayacağım , anca kasım aralıkta yaptırırım

Herkese benden de günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı bol bereketli bi gün olur inşallah herkese nora2010 canım bana fiyatı gayet makul geldi ailenle iyi günlerde mutlulukla huzurla kullanman dileğiyle Kostebekpasta cim bi cay kahve alsan yanina da atıştırmalık biseyler hem açlıgını bastırırı hem de esin kalkincaya kadar dayanabilirisin ayaklarinıda uzatıp ac tv yi pc yi olmadı tel i ohhhhh misssss
3 3gunlukdunya cım sizde en kısa zamanda inşallah tez zamanda hayalinizdeki dolapları düzenlemeri yaptırabilirisiniz

Aynen öyle yapıyorum cnm :)

Fiyat gayet iyi. Çünkü tek başına yüklüğü o fiyata yapıyorlar.

Güle güle kullan :))

Günaydın kızlar
Bir kaç gündür arkadaşlarım bende yatılı olarak kalıyorlar.
Bu yüzden biraz masraflı geçiyor günler.

Evde kahvaltılık kalmadı. Birazdan kalkıp alışverişe gideceğiz. 2 haftadir pazarada gitmiyorum. Dolap tam takır oldu. Bugün pazarada gitmem lazım. Gitti yine paracıklar

Günaydın, dondurma külahlarını nerede kullanıyorsun, merak ettim.

Dolapların fiyatları çok çok iyi. Malzemesi nasıl bilmiyorum ama bizler bir gardolabı 3000e alıyoruz.

Günaydın, dondurma külahlarını nerede kullanıyorsun, merak ettim.

Dolapların fiyatları çok çok iyi. Malzemesi nasıl bilmiyorum ama bizler bir gardolabı 3000e alıyoruz.
Kızlar işteyim genel bir cevap yazayın
Mdf evet
Yok küçük değil
Portmanto uzunluk 2metre
Banyo dolabı 1 30 çamaşıt makınası üstüne uzunluğu

Ayrıca çok sağlam yapan bir yer
Oğlumun genç odadını ve yatak odamı da ordan aldım.yatak odam 10 senelik 7 kere taşındım hala taş gibi dökülen hiçbi yeri yok
Hepinizi öpüyorum

Hayırlı olsun ödeme kolaylığı versin Rabbim.

Canım sen çıkmakta zorlanırsan güvendiğin bir arkadaş veya komşuna aldıramazmısın.

Günaydın kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz?
Kostebekpasta parayı denkleştirmişsin hayırlı olsun söyleme eşine sende benim gibi Canım
nora2010 hayırlı olsun çok uygun bence hem de kalitesi iyi de diyorsun cnm
tobosolu_dulcinea günaydın tatlımmm
sempatik_kiz misafir berekettir harcamalar olur öyle olunca olsun.
durkan ablacım emekliliğin tadını çıkar ne güzel...

Cnm nerden anlatmaya başlasam bilemiyorm her iki gebelikte de çok ağrım oldu gün icerisinde sürekli kusardim gündü 5_6 kere işim stresli bir iş ,yinede ilk gebelik ikincisine göre daha iyi geçmiş çünkü ozaman ilgilenmek zorunda olduğum bir bebeğim yoktu ,buyuk oğlum doğdugundan beri çok zor bir çocuk iki günlüktu hastaneye yatırdık ateşi 41 olmuştu çünkü ne meme tutuyor nede mama içiyordu ve doğdu 48 saat boyunca uyumadi hiç hem uykusu hemde yemeği hâlâ problem ,gebeligimde uyumama hiç izin vermediği için ve hiç dinlenemedigim için erken doğum yaptım.sabah 6 kadar uyumazdi ben 8 de işe giderdim düşun bu hep böyleydi eve geldigimde de asla uzanıp dinlenme ne izin vermezdi 10 gün önce bebeğimi eşime bırakıp ıstanbul da bir psikiyatira götürdüm yemek yemediği için sürekli diyetisyen,doktor,psikiyatira götürüyorm maalesef değişen bişey yok bu böyle olunca hamilelik çok zor geçti iki çocuğum da kolikti ikisinin de çok gazı oldu bebeğimin hâlâ çok gazı var buda abisi gibi uyumuyor benimkilerde genetik mi bilemedim ,dogunlarimda çık zordu ilkinde 3 gün sancı çektim en son epidural oldum ilk iki saat ağrı hissetmedim sonra ikinci doz işe yaramayinca üçüncü dozu yapmadılar en son dogurdum artık okadar çok sıkıntı çektim ki tek başıma bide iki ameliyat geçirdim küçük bebekle daha neler neler cnm bunların etkisi mutlaka vardir ama ne yapabilirim ki

Allah razı olsun cnm, çok zor günler geçirdim ondan olabilir .Allahım sana bebeğini bağışlasın zor günler göstermezsin ins

Allah razı olsun cnm desteğin için Allahım bağışlasın yavrularını,öyle diyorlar zor bebekler büyüdükçe çok uysal olurlarmis iyi olsunlar da bu günlerde geçecek ins

karamelli_turta çok sağol tatlım işteyim öğle arasına çıkıyorum biraz kafam rahatlasın senin iş günün nasıl canım tatil sonrası adapte olabildin mi

Kostebekpasta hayırlı olsun canım şimdiden altının büyüsün biriksin çil çil bi sürü altının olsun inşallah @black_2014 allah yardımcın olsun canım hem senin hem bebeklerinin sağlıkları yerinde olsun da inşallah geçicek bu sıkıntılar akıllı uslu annelerinin gurur duyduğu gençler olcak inşallah biraz daha sabır rabbim kolaylık versin

Sağol Canım anca adapte oldum hafta bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…