Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın hepinize kk nın altın kızları :KK54: bol bereketli mutlu bir gün diliyorum :KK52:

Cümleten günaydın
Ben kendimi tutamadım 14 euro aldım sabah :KK66:
Maaşa kadar belki 1 gr da altın alabilirim başkada bişey yok para kalmadı :KK66:
Maaşa 11 gün var.
Canım hayırlı olsun hesapların bende öyleyim elime para gectimi hemen hesaba atıyorum sonrada paramı yetiştircem diye uğraşıyorum hesaptan bozdurmaya da kıyamıyorum giderek elim sıkılaşcak diye korkuyorum :KK48:

3 3gunlukdunya hayırlı uğurlu olsun hem yazlığın hem yeni eşyaların mutlulukla dolu upuzun tatilleriniz olsun :KK68:

Kızlar size bişey danışcam, benım bes vardı, 3000 var ıcınde. ama odemeye devam etmıyorum dondurdum. odemeye devam etmekmı mantklı yoksa oradakı parayı cekıp altınmı almak mantıklı sızce

Erken çıkınca kesinti oluyor benim bildiğim, onu bir sorun önce bence. ana paranızdan çok kesinti olacakmı,kesintisiz nasıl nezaman çekebilirsiniz. ona göre karar verirsiniz.

Kızlaaarr çok heyecanlıyım , heyecanımı sizinle paylaşmak istedim ..

Yazlığıma eşyalarımı götürmeme son 3 gün kaldı , inşaAllah cmrtesi götüreceğiz ..

1 yıldır eşyaları aldıkça çantalarıyla gardrobun üstüne koyuyordum

3 saate yakındır düzenliyorum , mutfak ürünlerini 1 koliye , yıkanacak tüm kıyafet nevresim vb gibi 1 koliye koydum , fotoğraflarını da çektiğim için uzun sürdü , ama olsun severek yaptım , inşaAllah iyi güzel mutlu huzurlu şen günlerinize şahitlik yaparlar

Yazlığınız hayırlı olsun, biz de ev, yazlık aldık deriz umarım bir gün buralarda :)

Günaydınlar arkadaşlar, yarım altın alacak param var. altınmı dolarmı alsam bilemedim,uzun vadede altın daha iyi sanki. Ama yakınımda kuyumcu olmadığı için h.sonu alabileceğim ancak. H.sonu fiyatlar yüksek mi oluyordu?
günaydın canım, ben olsam altın alırdım,uzun vadeli düşünüyormuşsun madem..haftasonu biraz yüksek oluyor ama en fazla 5-10 tl farkeder sanırım, bence gecikmeden al, para durunca harcanıyor kıyısından köşesinden...

günaydın kızlarrrrr, bol birikimli, bereketli güzel bir gün olsun inşallahhhh :KK66:

Kizlar bilezigi aldim fok güzell hemde spor ve gunluk

güle güle, iyi günlerde kullan canım, çok güzel, maşallahhh

no_name_ no_name_ hesabın ve euron hayırlı olsun
saol canımmm, seninde altının ve yeni evin hayırlı uğurlu olsun inşallah...çok az kalmış ne güzel, ağız tadıyla sağlıkla oturun inşallah...topiğine koyarsın yerleşince fotoları, merakla bekliyor olacağım

Kızlar ben hem dolar hesabı hem euro hesabı açtım

Çok mutluyum.
Ufak tefek paralarla birşeyler alırım inşallah.
Altın hesabı da açaçaktım ama abartmayayım dedim.60.66 tl ye 17 dolar aldım.

hayırlı olsun canım, bereketli olsun inşallah, çok keyifli di mi?

hesabı nasıl acıyorsunuz ? :)

hesabın olan bankadan açarsın canım, ben de tereddüt etmiştim yanlışlıkla vadeli açarım parayı yanlış yere yönlendiririm diye ama çok kolaymış, hesabına girip yeni hesap aç kısmını tıklıyorsun, soruyor ne hesabı diye, ben euro seçtım, vadesiz seçtim, onay verince açılmış oluyor...

Kızlaaarr çok heyecanlıyım , heyecanımı sizinle paylaşmak istedim ..

Yazlığıma eşyalarımı götürmeme son 3 gün kaldı , inşaAllah cmrtesi götüreceğiz ..

1 yıldır eşyaları aldıkça çantalarıyla gardrobun üstüne koyuyordum

3 saate yakındır düzenliyorum , mutfak ürünlerini 1 koliye , yıkanacak tüm kıyafet nevresim vb gibi 1 koliye koydum , fotoğraflarını da çektiğim için uzun sürdü , ama olsun severek yaptım , inşaAllah iyi güzel mutlu huzurlu şen günlerinize şahitlik yaparlar

ohhh, ohhh maşalllah, maşallah, hep böyle tatlı telaşlarımız, heyecanlarımız olsun inşallahhhh :KK66:
Günaydın :KK200: hepinize bol kazançlı mutlu sabahlar.... :KK54:
günaydın tatlım, sana da güzel bir gün olsun inşallah, kolay gelsin, iyi çalışmalar

canım hayırlı uğurlu olsun çok güzel devamı gelsin inşallah

Kızlar ben hem dolar hesabı hem euro hesabı açtım

Çok mutluyum.
Ufak tefek paralarla birşeyler alırım inşallah.
Altın hesabı da açaçaktım ama abartmayayım dedim.60.66 tl ye 17 dolar aldım.
nora hesapların hayırlı olsun bol bol dolsun içleri İnşaAllah :KK68: benimde altın hesabım var dün 1.15 gr aldım 161 tlye .. bide dolar hesabı acsammı acaba diye düşünüyorum

günaydın kızlar :) dün hediyemi yolladım içinde notlarla çok da içime sindi. bu arada ptt kargo eskiden uygundu 7-8 tlye gidiyordu dün 16 tlye gönderdim 3 parça bebek kıyafetini..
ben de bu ayki çeyrek hedefimi gerçekleştirecek gibi duruyorum ama vakit bulamadım henüz almaya inşallah harcanıp gitmez :bicak:
Güle güle giysin kuzucuk cnm

Eşim otomatik besini iptal ettirmiş .. ben ertirmedim zaten her ay 70 tl kesiliyo çok dokunmuyor bana bebeğim okula baslayacagı zamana kadar dursun diyorum olaki ihtiyaç olursa orda toplu para olur iyi olur diye düşünüyorum
bizim de otomatik değil de bireysel bes var eşimde 65 tl lik bende 130 tllik dediğin gibi pek dokunmuyor ilerde belki toplu para faydasını görürüz inşallah :)
bu arada besten anlayan var mı? fon yönetimi var ya onunla alakalı kafamda sorular var..

X