Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar kuzenimin ekimde düğünü var.
Teyzem düğünümde yüzük taktı.
Bebek mevlütümdede çeyrek taktı.
Şimdi ben kuzenimin düğününe ne götürmem gerekiyor ?

Yüzük değerinde birşey götürmen gerekiyor. Çocuğu olduğunda da çeyrek takarsın

Kızlar kızımı acile götürdü babası çok fena hasta olmuş nefes alamıyordu kuzum.

Geçmiş olsun canım. Döndüler mi? Şimdi nasıl?

A Anka boğazı burnu filanmıkapalı ciğerlerini mi üşüttü acaba tam olarak neymiş sorun canım . Allah herkesle birlikte ona da şifa versin inşallah
Larenjit olmuş canım. Ses telleri iltihaplanmış. Akşama kadar suyla oynamıştı üşütmüş sanırım. Bizi de anlamıyor ki. Çok sağol canım. Uyur inşallah seninki de. Uykusuzluk çok zor.

Larenjit olmuş canım. Ses telleri iltihaplanmış. Akşama kadar suyla oynamıştı üşütmüş sanırım. Bizi de anlamıyor ki. Çok sağol canım. Uyur inşallah seninki de. Uykusuzluk çok zor.
Geçer inşallah canım Allah beterinden korusun..
Uykusuzluk yaşam tarzım oldu artık

Geçer inşallah canım Allah beterinden korusun..
Uykusuzluk yaşam tarzım oldu artık
Aynen benim de öyle. 8 yaşında kızım 8 yıldır en fazla 4 saat uyuyorum gece ki o bile çok nadir. Gözlerimi görsen zombie benden güzel..
Geldiler rahatlamış baya çok şükür. Hemşireler ömürlerindeki en yorucu nobeti geçirmişlerdir kesin diyor eşim. Herkesi mahvetmiş.

Günaydın canlar...

Kızlar kuzenimin ekimde düğünü var.
Teyzem düğünümde yüzük taktı.
Bebek mevlütümdede çeyrek taktı.
Şimdi ben kuzenimin düğününe ne götürmem gerekiyor ?
Bence düğün için çeyrek takmalısın, doğuma 50 olur kıyafet olur. ..
A Anka geçmiş olsun kızına cnm. .

Günaytın altın kızlar :)

Sağol canım. Gelmediler. Siz niye uyanıksınız... zaman da geçmiyor off

Canım benim oğlum da son bir kaç gündür çığlık çığlığa uyanıyor gece
Zaten normalde de deliksiz en fazla 2 saat uyuyoruz.

Sizin de biraz iyi olmanıza sevindim. Hemşireler de biraz çocuk nazı çeksinler, yapacak birşey yok

Aynen bi gidip soracağım gerçekten fark varsa çarşıdan alırım. Bi kup altın yapacağım
Vardır diye düşünüyorum canım genelde oluyor. Ay inşallah yaparsın yapınca buraya da fotosunu at

Olabilir. :))
Benimki de işte , ama kızımı 2 saattir uyutmaya çalışıyorum uyumuyor.
Bir sıkıntısı var ama.
Kaç yaşında canım neden uyumuyor acaba öğle uykusunu mu fazla uyudu ki?

Çok geçmiş olsun kuzucuğa şimdi daha iyi olmasına sevindim inşallah çarçabuk da atlatır birşeyi kalmaz

Günaydın canım oğlun diş çıkarıyor olabilir bizim de ne zaman dişler zorlasa hem gündüz hem gece uykusunda ağlıyor

Günaydın canım oğlun diş çıkarıyor olabilir bizim de ne zaman dişler zorlasa hem gündüz hem gece uykusunda ağlıyor

Evet canım, zaten 4. Ayda başladı diş çıkarmaya ve öncesinde de kolikti. Yani doğduğundan beri çocuğum bir gün yüzü görmedi.

Diş çıkarma sürecinde çok zorlandı ve memeyi de bıraktı. İştahını, gelişimini herşeyi etkiliyor.

Sanırım 2 yaşına kadar çekeceğiz bu sıkıntıları.

Şimdi alt köpek dişler sürüyor. Kabarmış Zaten. Sürme bile yeterince ağrı veriyor

Şuan 10 tane dişi var.

Yavrum benim ya etkiler tabi biz bile dayanamıyoruz diş ağrısına memeyi bırakmasa belki emer filan rahatlardı şimdi dediğin gibi 2 yaşına kadar çıksa da hepsi kurtulsak bari. Siz yine çoğunu atlatmışsınız biz 8.yi Yen'i çıkardık :/

Çığlık diş belirtisi oluyor sanırım ..
Çok zor valla ama idare ediyoruz işte

Mesajları okumadan yazmıştım diş belirtisi diye ama kızlar yazmış zaten
Bizde 5. Yi yeni çıkardık daha çooook var
Size de kolay gelsin canım valla en zorları köpek dişler diyorlar bakalım biz de önü tamamladık sırayla azılar ve köpekleri bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…