Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Akşamları ve h.sonları böyle A Anka canım yarın A101 e kapaklı plastik geliyor hem de çok ucuz valla görünce aklıma sen geldin :KK66:
Ben plastik kullanmıyorum canım ya. :KK70: yanlış anlaşıldım sanırım. Benim tupperware merakım var. Üzerinde tupper yazmazsa almam :-) ama artık yazsa da almayacağım. Altın alacağım artık. :-)

Ben plastik kullanmıyorum canım ya. :KK70: yanlış anlaşıldım sanırım. Benim tupperware merakım var. Üzerinde tupper yazmazsa almam :-) ama artık yazsa da almayacağım. Altın alacağım artık. :-)
Plastik düşmanı ama plastik tupper aşığı :KK48:

Altın alacağız Çeyrekler, yarımlar, atalarrr....

Kumbaraya para atacağız...

Bütçede plastiğe yer yok :stop:
Pardon tupper a :KK71:

:KK70: valla seni tupperware kullanmayan anlayamaz canım sanırım :KK66: biz altın alırsan çok güzel anlarız seni hem de çarşıdaki kuyumcudan alacaksın artık dimi :))
Doğru canım herkes çalışıyor.
Dinleniyorlardır.
Ama burayıda boş bırakmasınlar yaş.
Eşleriyle muhabbet ediyorlar galiba canım :) benimki çalışıyor kızım da uyudu ondan bakabiliyorum :KK66: gündüz de yetişemiyorum bu kızların hızına ben :KK70:

Plastik düşmanı ama plastik tupper aşığı :KK48:

Altın alacağız Çeyrekler, yarımlar, atalarrr....

Kumbaraya para atacağız...

Bütçede plastiğe yer yok :stop:
Pardon tupper a :KK71:
Aynen aynen altın alacağım artık.
Ama fark gerçekten dağlar kadar var kızlar. Tamam ben ıncığını cıncığını alıp suyunu çıkarmış olabilirim ama bazı kaplar her evde olmalı. İsrafı önlüyor hayatı kolaylaştırıyor. :KK73:

:KK70: valla seni tupperware kullanmayan anlayamaz canım sanırım :KK66: biz altın alırsan çok güzel anlarız seni hem de çarşıdaki kuyumcudan alacaksın artık dimi :))

Eşleriyle muhabbet ediyorlar galiba canım :) benimki çalışıyor kızım da uyudu ondan bakabiliyorum :KK66: gündüz de yetişemiyorum bu kızların hızına ben :KK70:
Olabilir. :))
Benimki de işte , ama kızımı 2 saattir uyutmaya çalışıyorum uyumuyor.
Bir sıkıntısı var ama.

X