Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Akşamları ve h.sonları böyle A Anka canım yarın A101 e kapaklı plastik geliyor hem de çok ucuz valla görünce aklıma sen geldin
Ben plastik kullanmıyorum canım ya. yanlış anlaşıldım sanırım. Benim tupperware merakım var. Üzerinde tupper yazmazsa almam ama artık yazsa da almayacağım. Altın alacağım artık.

Ben plastik kullanmıyorum canım ya. yanlış anlaşıldım sanırım. Benim tupperware merakım var. Üzerinde tupper yazmazsa almam ama artık yazsa da almayacağım. Altın alacağım artık.
Plastik düşmanı ama plastik tupper aşığı

Altın alacağız Çeyrekler, yarımlar, atalarrr....

Kumbaraya para atacağız...

Bütçede plastiğe yer yok
Pardon tupper a

valla seni tupperware kullanmayan anlayamaz canım sanırım biz altın alırsan çok güzel anlarız seni hem de çarşıdaki kuyumcudan alacaksın artık dimi :))
Doğru canım herkes çalışıyor.
Dinleniyorlardır.
Ama burayıda boş bırakmasınlar yaş.
Eşleriyle muhabbet ediyorlar galiba canım :) benimki çalışıyor kızım da uyudu ondan bakabiliyorum gündüz de yetişemiyorum bu kızların hızına ben

Plastik düşmanı ama plastik tupper aşığı

Altın alacağız Çeyrekler, yarımlar, atalarrr....

Kumbaraya para atacağız...

Bütçede plastiğe yer yok
Pardon tupper a
Aynen aynen altın alacağım artık.
Ama fark gerçekten dağlar kadar var kızlar. Tamam ben ıncığını cıncığını alıp suyunu çıkarmış olabilirim ama bazı kaplar her evde olmalı. İsrafı önlüyor hayatı kolaylaştırıyor.

Olabilir. :))
Benimki de işte , ama kızımı 2 saattir uyutmaya çalışıyorum uyumuyor.
Bir sıkıntısı var ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…