Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Al sat işlerini bıraktım artık canım risk almak bana gore değil zaten zar zor birikim uapıyoruz onuda riske etmek istemedim artık aldiğım gibi unutuyorum hesapta duruyo çok şükür şeytan dürtmüyo uzun zamandır hani halim vaktim yerinde olur birazda paradan para kazanayım kaybedersemde sorun değil diyebilcek ekonomik düzeye ulaşirsam belki ama zaten biz altınciyız dolayisıyla garanticiyiz artık risk almiyorum kuzum bileziklerini yaptıktan sonra elbette neden olmasın ben arada bilezikler takılar icin ayrı birikim yapıyorum

Canım valla ne diycemi bilemedim msj ını okuduğumdan beri ne yazsam diye düsünüyorum arkadaşına hayırlı ve bereketli olsun normalde ekonomik durumları nasıl bilmiyorum ama alacak verecek ihtiyaç vs durumları yoksa 10bini tl de tutmak için çok fazla yani altın yapıncada bozdurulabilir ihtiyaç halinde eger ellerinde biraz daha birikmiş varsa ben olsam ev arsa isine girerdim ama başka bisey yoksa şuan icin altın biriktirmek ama uzun vade için en azindan bikaç yil için altında tutmak daha karlı olur diye düsünüyorum tamamen ben olsam diye ilerliyorum canım bu fikirde bikaç yıl dokunmuycaksa $ da güzel fikir çünkü şuan iyi rakamlara düstü o yüzden en 2-3 yıllık bir birikim yapıcak olsam bi kısmını 10bin tl kadarını $ a bi kısmını da altına yani kalan miktarı yatirırdım ama tl de 10bin değilde 2-3 belki birakirdım o da belki bu arada internet bankacılıgının şoylede güzel bi tarafı var kızlar diyelim mesai saatleri dısımda acil paraya hatta tl ye ihtiyacınız oldu hesabınızda da hiç tl yok altın veya $ hesabınizı yinede bozup tl ye aktarabilirsiniz yani acil durum için bana bu yöntem daha uygun geliyor. para elimdeyken değerlendirip ihtiyaç halinde normalden biraz daha fazla farkla tl yapabilirim böyle de bi kolaylıgı daha var bilginize umarım yeterince anlaşılir bi cevap vermişimdir canım

Bende öyleyim canım altın alıyorum, kumbaraya atıyorum sonra bana harçlık kalmıyor...

Canım çok teşekkürler. Önerilerini ileteceğim kendisine. Fiziki altın seviyor ve bankadar gr hesabı açmış daha önce, her ihtiyaç duyduğunda bozdurup çekmiş. Öyle olunca birikim erimiş. İhtiyaçlar için tl tutayım, kalanı da fiziki olarak altın ve dolar alayım ki bozulmasın diyor.

Canım çok teşekkürler. Önerilerini ileteceğim kendisine. Fiziki altın seviyor ve bankadar gr hesabı açmış daha önce, her ihtiyaç duyduğunda bozdurup çekmiş. Öyle olunca birikim erimiş. İhtiyaçlar için tl tutayım, kalanı da fiziki olarak altın ve dolar alayım ki bozulmasın diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…