Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Yok canım 8 çok fazla zaten. Ekmek grubu dediğim şey, örnek verecek olursam: 1 avuç leblebi, 1 orta boy patates, 1 su bardağı mısır, 2-3 adet galeta, 3 kaşık pilav/makarna, 1/8 yufka, 1/4 hamburger ekmeği, 1 kase çorba, gibi bunların hepsi 1 dilim ekmeğe eşit.

evet vermişti o tarz bi liste, çorba yersen ekmeği 1 dilime düşür, vs gibi muadilleri bulunuyordu, ama ben o kadar sistemli beslenmeye ayak uyduramıyorum sanırım..bi de az az yiyerek kilo veremiyorum..ben de ya siyah ya beyaz gri yok..ya yiyecem ya da yemeyeceğim sanırım 2 öğünlük karatay o sebeple kilo verdiriyor..ara öğün ile kilo alıyorum maalesef zor işler bunlar..gidip yüzeyim bari ben, hareket olmuş olur...

@tobosoludulcinea canım msjları tam okuyamadım ama söylediğin şey çok mantıksız değil.

Çoğu banka 1-2 yıllık kredilerde faiz 0 oluyor. Sadece masrafları ödüyorsun. O yüzden yapılabilir :))) ben daha evli değilken buna benzer birşey yapmıştım. Annem burma bilezik çok seviyordu. İhtiyaç kredisi çekip, 2 yıl geri ödemeli, bilezik almıştım anneme. Sıfır faiz :)

Üstünden seneler geçti, annem o bilezikleri bozdurup, ev peşinatı yapıp ev aldı. Hep dua eder bana sağolsun. :)

Canım iki öğünle metabolizmanı yavaşlatıyorsun. En azından o iki öğüne ek olarak arada süt yoğurt tüket :)

Bir de inülin içeren probiyotik takviyesi kullanmanı tavsiye ederim

ben de canım bugün senden gömlek yakasının değişebileceğini öğrendim gerçi eşimin gömleğini sırf yakası eskidiği için çoktan atmıştım ama bundan sonra atmam bence senin böyle kredili bir sisteme ihtiyacın yok sen zaten eline geçen miktarla altın alıyorsun bu 3 yıl sonrası için (bozdurmaya kıyabilirsen ) peşinat olabilir inşallah alabilirsin canım

Canım iki öğünle metabolizmanı yavaşlatıyorsun. En azından o iki öğüne ek olarak arada süt yoğurt tüket :)

Bir de inülin içeren probiyotik takviyesi kullanmanı tavsiye ederim
aa arada ayran süt içiyorum tabi ki, leblebi hurma vs gibi şeyler yiyemiyorum sadece, ağzıma sürünce gerisi geliyor, duramıyorum

evet rpobiyotik ekle demiştin, o konunun üzerine eğileceğim..ah bi başlayabilsem

inşallah hepimiz hedeflerimize ulaşabiliriz tatlım..

ben de nasıl bozduracağım derdindeyim şimdiden, kıyılır mı ki o altıncıklara

bu yiye yiye gezenlere de bayılıyorum, hem tüm türkiye yi geziyor hem de yemek yiyor...oyyy dünyada en sevdiğim 2 şey, yemek ve gezmekkkkk

ben ilerde hurma diyeti yapacağım. hurmada (bağdat hurması) heeer türlü besin var, sadece hurmayla yaşayabilirsin yani o derece.
ama işte pek sağlıksız..bu arada onu da yaptım,yoğurt ve hurma ile yapılıyordu benimki..o hurmanın delisi olan ben, 3.gün hurmadan tiksinmiştim...

Günaydın kızlar
Çok yorgun sinir bozucu bir geceydi
Neyseki brttı gözlerim açılmıyor uykusuzluktan

Hayırdır canım? Şimdi iyi misin?

.

Harika bir teklif, süper tatil :) iyi eğlenceler

bu yiye yiye gezenlere de bayılıyorum, hem tüm türkiye yi geziyor hem de yemek yiyor...oyyy dünyada en sevdiğim 2 şey, yemek ve gezmekkkkk
aynen benim de :)) kız elimize kamera alıp program çekiyoruz bahanesiyle türkiyeyi gezip yemek mi yesek:)

Kızlar tlc kanalında kupon bagımlıları ile ilgili program izlediniz mi hiç
Gazete kuponuyla yiyecek deterjan vs alıyorlar
Türkiye'de olsa deli gibi biriktirirdik bizlerde heralde dimi
evet ben izliyorum çok seviyorum
o yurt dışındaki kupon sistemine bayıldım ya her şeyin kuponu var
burada olsa kesin biriktirir market alışverişine para vermezdim
bir bölümde kadın binlerce dolarlık alışverişi kuponla bedavaya getirdi bir de kuponlar sayesinde eksi bakiyeye düşüp üstüne marketten para aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…