Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Hoşgeldin cnm çok hoşsun olur böyle şeyler... Sadece harcamalarının farkında bile olsan yeter sana... Gezmek de lazım harcamak da ama biraz daha dikkatli...
Ben şu an diyetisyene gitme derim, kv den geldikten sonra gidersin madem ye diye çok ısrar ediyor

kaptancım neredesin sen yahu, özlüyorum seni..

bu arada kaç gündür durkan cım da yok, iyidir umarım...

Hoşbuldum aslında ihtiyacım dışında olan şeyler değil sadece yazın ucu kaçıyor maalesef. O zaman randevumu iptal edeyim doğru diyorsun

bence de bayramdan sonra rahat rahat başlarsın..şimdi oraya gidince yemesen hatırları kalır, yesen vicdan yaparsın..az yemeye çalış istersen...

bence de bayramdan sonra rahat rahat başlarsın..şimdi oraya gidince yemesen hatırları kalır, yesen vicdan yaparsın..az yemeye çalış istersen...

Aynen iki arada bir derede kalırım hem diyetisyenimin yüzüne bakamam. Sen de mi diyet yapıyorsun no_name_ nickinden dolayı soruyorum

Aynen iki arada bir derede kalırım hem diyetisyenimin yüzüne bakamam. Sen de mi diyet yapıyorsun no_name_ nickinden dolayı soruyorum
benim hayatım diyet lakin yapamıyorum diyet falan... bi ara yapayım demiştim ama kaçtı yine ipin ucu, kışın yapacağım ben, günler kısa, aç oturmak daha kolay

benim hayatım diyet lakin yapamıyorum diyet falan... bi ara yapayım demiştim ama kaçtı yine ipin ucu, kışın yapacağım ben, günler kısa, aç oturmak daha kolay

Maalesef bende yapamıyorum geçen sene ameliyat oldum onun üstüne ilaç kullandım 10 kilo kadar aldım tek başıma yapamıyorum diyetisyene gitmeye karar verdim. İnşallah uygulayabilirsin

Maalesef bende yapamıyorum geçen sene ameliyat oldum onun üstüne ilaç kullandım 10 kilo kadar aldım tek başıma yapamıyorum diyetisyene gitmeye karar verdim. İnşallah uygulayabilirsin
saol canım, sen de inşallah uygular ve istediğin kiloyu verirsin..ben de ilaçlardan şiştim ama hareketsiz bir yaşantım var ve de yemek yemeği de seviyorum maalesef...bakalım, ne zaman gelecek hırs..yoksa 2 ayda gidiyor kilolar, önceden yaptım biliyorum..sadece hareket ve biraz kontrollü beslenme...

hee 280 lira dabi dabi gel bi 10 tane al:) 980 kız böcük:) evet Burdur sağol canımm.
çıkacak para cepte durmuyor işte, sağlık olsun napcan.
pazara da gitmedim. pazar günü eşimle gidecem.

Hem huzur yokken hem de eşe karşı buz gibiyken evliliği nasıl sürdürüyorsunız ?
Aynı durum bende de var da ben sürdürmeyi pek düşünemiyorum .
Şimdiye kadar Çocuğum için sabrediyordum , ama şu günlerde "gencim , güzelim , 3 günlük yalan dünya , 1 çocuk için elalemin kahrını çekmeye değer mi , ne de olsa yarın bir gün oğlum ellerin olacak , kim bilir ne sıklıkta görüşeceğiz , yanıma çektiğim sıkıntılardan başka bir şey kalmayacak " diye düşünmeye başladım ..
Ama hep düşünme aşamasındayım , icraate dökemedim bir ..

hee 280 lira dabi dabi gel bi 10 tane al:) 980 kız böcük:) evet Burdur sağol canımm.
çıkacak para cepte durmuyor işte, sağlık olsun napcan.
pazara da gitmedim. pazar günü eşimle gidecem.

kızım kendin yazmışsın 280 diye, ne hakkın var beni heyecanlandırmaya kalbim küt küt attı bi an..gözümde şilink şilink altınlar uçuştu aynen öyle..son param artık eşime dedim para falan kalmadı, avans çekersin artık.ne yapayım bitti paracıklar.daha maaaşa 20 gün var neredeyse, hele de bayram var, pehhhh....

sen niye yazamıyorsun kuzu, yazmışsın ya işte...

no_name_ arada adrenalin iyidir:))
aklımm fikrim tasarruf,birikimde...havuzda bile elimde telefon; altın mı,b tipi likit fon mu dolar mı euro mu diye araştırma yapıyorum..şu anda da ekşi sözlükte para biriktirmek isteyenlere tavsiyeler konusunu okuyorum..dağıldım gittim ben yahu, ne yapmalı nasıl yapmalı tüm gün bunlara kafa yoruyorum, bende adrenalin biter mi hiç, hayatım ekşın

uuvv sen klinik vaka olma yolunda ilerliyorsun ben saa diyim:))
ben çıkıyorum canım eşim yolda. görüşürüz

Kan gruplarına göre beslenme var
Baktın mı hiç ?

Bu arada benim önerdiğim kitaba baktın mı ?

uzun zamandır mutsuz ve huzursuzluğunun farkındayım canım..Allah huzur versin ve seni mutlu edecek, doğru olan kararı vermene yardımcı olsun...

Kan gruplarına göre beslenme var
Baktın mı hiç ?

Bu arada benim önerdiğim kitaba baktın mı ?
kitabı not aldım ama bi ara d&r a gitmeliyim, gidemedim, daha doğrusu avm ye de gitmek istemiyorum masraf olacak diye..çocuk mevzusunu da sanırım rafa kaldırdık, eşim daha çok istiyordu, son yaşananlardan sonra oldukça korktu ve bana sen lazımsın, istemiyorum çocuk diyor..zamana bıraktım bakalım ne olacak...

baktım çok önce, kan grubuma göre protein ağırlıklı beslenme kilo verdiriyormuş bana diye hatırlıyorum...

Ekşi de dediğin konuyu arattım
Şöyle bir yorum var
Katılmıyor değilim
Her ne kadar bu konuya uymasa da

"biriktirmeyin.

bir kere geliyorsunuz dünyaya yiyin,için,gezin,görün,beğendiğinizi giyin,istediğinizi alın, yapmak istediğiniz ne varsa yapın. ne zaman öleceğimizden emin olsak hadi bir nebze ama para köşede bok yoluna gitmek de var hazır hayattayken bir güzel yaşayın cebimizde yanımızda malımızla paramızla gitmiyoruz şu dünyadan."

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…