Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bencede o sistem cok iyi
Öyle olsa hepimiz biriktirirdik sanırım
Tüm alışverişler bedavaya geliyor cok güzel bişi
Sırf markete para vermemek hepimizde büyük bi artı yaratırdı

Sağol canım.

Eşinin cevaba da çok güldüm hahahaha :) seni satıp senin daha az harcayıp daha çok biriktiren versiyonundan alacağım hehehe
Ahahahah alemsin canım vallahi bende çok güldüm kimik adamdır benim kocam artıj nası gözü korktuysa ya da ben onun gözünde nasıl altın canavarı gibi görünüyosam
Haklısın aslında canım yorumun icin çok teşekkür ederim komisyon almayan bi yer olsa bulabilsem dediğin cok mantıklı kesinlikle yapardım
bütün olur tabi niye olmasın. ben dolmalık biber oyup koydum mesela.
Tamamdır canım çok teşekkür ederim kekin icinde ellerine sağlık afiyet olsun beğenmenize sevindim emeklerin boşa gitmemiş

Sağol kuzum çok teşekkur ederim alısık değilim ya dondurucuya bu sene yeni kullanicam icin napicamı bilemedim az biraz şaşkınım ama dolmalık biber de koyarim canım cok sağolun canlar hepinize teaekkürler

birşey değil teşekkürler canım güle güle doldur dondurucunu:)

Benim kurumumun çalışanlarına ozel piyasanın altında faiz oranıyla kredi veriyor canım o yüzden artisını eksisini hesaplamaya çalısıyorum. Seninde dedigin gibi kuzum borç olunca illa ödeniyo bu açidan özellikle bana cazip geldi bu düşnce verdiğin örnekte gerçekten cok başarılı çok iyiymiş

öyleyse çok iyi canım ordan uygun faiz oranı ile kredi çekip daha yüksek faiz oranı olan bir bankada vadeli hesaba yatırırsanız hem birikim olur hem üzerine koydukça faizini ödeyip kar bile elde edersiniz
ben de borç olunca ödeniyor görüşündeyim mesela bes var yatırmiyim bu ay demiyorum borç gibi yatırıyorum hemen gerçi unutsam içinde sıfır bakiye kalsa da çekiyorlar zalımlar eksi hesaplara düşürüyorlar beni

cumhuriyet (ata) altını satış 970 lira diyor, 2 gün önce 280 liraydı..? ne ara düştü yav.. bide yükselişte görünüyor güya. ay bi istikrar gösteremedi heee. ama gram altın düşüşte. kumbaramdaki para yetiyor grama, alsam mı ki. yarıma tamamlamak ister gönül ama zor gibi.

Son düzenleme:
ay çok güldüm ya çok tatlısınız :)

evet bugünlerde dalgalı canım gramdan yarıma da çok daha canım harcarım diye düşünüyorsan al bence gramda 4 tl anca farkeder ne kadar düşse de.ytd

iyi bari canım, en azından hazırlık yapmamışsın, yat uyu artık hemen sen...
Gelecekler canım

Yalancı su böreği
Nişasta keki
Kadayıf tatlısı
Amerikan salata
Lshana ksvurması menüm.
Ancak bitti. 12 de kalktım.
Şümdi 2 saat daha uyuyayım yoksa gece çooook zor geçecek.

Kızlar tlc kanalında kupon bagımlıları ile ilgili program izlediniz mi hiç
Gazete kuponuyla yiyecek deterjan vs alıyorlar
Türkiye'de olsa deli gibi biriktirirdik bizlerde heralde dimi

izliyorum ben, sabah saatleri oluyor, hatta bu sabah da vardı, kadın haftada 60 saatimi kupon kesmeye ayırıyorum diyordu...
fakat anlamadığım istedikleri şeyleri almıyorlar mı? çünkü ikiz kadınlar vardı, birinin çocuğu yokmuş ama evi çocuk bezi doluymuş..bedave diyede eve o kadar bez alınmaz ki...

koy canım koy, seviyorsanız dolmalık biber çok güzel oluyor kışın..ben içini boşaltıp içiçe koyuyorum hatta, daha az yer kaplıyor...şimdiden bereketi bol olsun canım benim...
heyyy herkes neredeee

aman gittim geldim, nevrim döndü, çook sıcak...terzi kapalıymış cenazeye gitmiş, gömleği veremedim, poşetimi çöpün yanına bıraktım geldim...

2 gün önce 280 di yazmışsıınnnn son 10 yıldır 280 değil herhalde, neredeyse o 280 geliyorum almaya

Gelecekler canım

Yalancı su böreği
Nişasta keki
Kadayıf tatlısı
Amerikan salata
Lshana ksvurması menüm.
Ancak bitti. 12 de kalktım.
Şümdi 2 saat daha uyuyayım yoksa gece çooook zor geçecek.
eee baya abartmışsın tatlım sen menüyü..maşallah süpper görünüyor, ellerine sağlık canım
kardeşim üniversite kaydını yaptırmış oyy kurban olsun ablası

oy oy kıyamam kuzuna, maşallah..keyifle okusun, Allah zihin açıklığı versin, burdur du di mi...
ne güzel yaaa, hayatının en güzel yılları olacak, keyifle okusun inşallah

bu sabah tasarruflu bir gün diledim ya, illa başıma gelecek bi masraf var demek oluyor bu...ne güzel gittim geldim para harcamadan..dönüşte annemi aradım, baktım sesi sıkıntılı geliyor, ekstra ödemeler çıkmış parası bitmiş anladığım kadarıyla..açık da konuşmuyor...ben de bir şey demedim..ama sonra içime sinmedi, eşimle konuştum... olmaz öyle ara akşam kahveye gidelim sen biraz para bırak sıkışmasın dedi..aradım akşam kahveye geliyoruz diye...yine çıkacak param varmış..ne yapsam önüne geçemiyorum..Rabbim beterinden korusun ne diyeyim, buna da şükür, hamdolsun halimize...

Iyiyim canım sizlerde ne var ne yok?..
Tatil için hangi kıyafetler götürülecekse akşam ayıklamıştım dördümüz için de şimdi durmadan çamaşır atıyorum... Anca ütülerim yavaş yavaş başlarım artık hazırlanmaya...
E tüm gün çalışıyorum zaten akşamdan akşama..

Selamlar, pek bakamıyorum işten dolayı eve gidincede pestilim çıkıyor erkenden uyuyorum. Birikim konusuna hiç girmiyorum borçsuz bu ay çıkarırsak ne ala. Arkadaşım ve ablamla bugün dışardan yemek yedik , netten
birkaç kıyafet aldım ve eşimle abisi bize gelmezse avmye gitcez ihtiyacımız olan birkaç şey var. Yarın için diyetisyenden randevu aldım. Bayramda eşimin memleketindeyiz ve orada zorla yemek yediriyorlar kayınvalidemde Harika yemekler yapıyor acaba bayram sonrasına mı bıraksam kafam karıştı birikim topiğine değilde harcama topiğine yazmış gibi oldum gidiyorum tamam kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…