Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canım zaten çok iysin tebrikler ayrıca rica ederim, ne demek :)

Bugün yine test günü,hazırlanıyorum gidip 44 TL bayilayim.Allahim inşallah sıfırlanmistir da bi daha yaptırmam gerekmez.kan vermekten gına geldi

Tahlili naptın? Sonuç hemen çıkıyor mu canım?

Ben emziriyorum bana tavsiyen var mı
Bide bendeki kafa hem herşeyden doyasıya yemek hem de kilo almamak

İyi geceler hanımlar :)

Bugün muhabbeti geçti ama biraz önce gözüme takıldı yine haber. Altın son iki ayın pikini yapmış. Altını olanların gözü aydın :) alacaklara da Allah yardım etsin.

Bu hafta 3 düğün oldu :S geçen cumartesi 1, bu cumartesi 2. Yani bir haftada 3 çeyrek çıktı benden.

Neyse, onlar da bana getirmişti ne yapalım :)

İyi geceler canım ayy ne güzel haber verdin sen öyle... Ne kadar oldu kuyumcuda acaba...
Düğününde altın aldıkların da iyi olmuş zamanında onlar da sana getirdiyse...

günaydın canlarrrr, ne mutlu yeni bir güne gözlerimizi açtık, çok şükür Rabbime... çok güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için,sağlıklı,huzurlu, mutlu ve de TASARRUFLUUUUU

Canım zaten çok iysin tebrikler ayrıca rica ederim, ne demek :)

Tahlili naptın? Sonuç hemen çıkıyor mu canım?

çok saol canım, bi de hayatıma sporu sokabilsem iyi olacak ama çook sıcak, kolumu kaldıramıyorum

Ben emziriyorum bana tavsiyen var mı
Bide bendeki kafa hem herşeyden doyasıya yemek hem de kilo almamak

bol bol su iç canım, hem süt olur hem de kilo vermene yardımcı olur..

ayyy daha alamam bu ara, azıcık daha yükselmeyeydi iyiydi..bu kuzey korenin hareketliliği sebep oluyor altının yükselişine sanırım...

canım günaydınnnn, sıfırlanmamış maalesef, düşmüş ama dün 119 çıktı.. muhteşem,iş bilir, büyük profesör ! doktoruma yazdım 4 gün sonra yine bakılsın sıfırlanana kadar devam edilecek sonra yine gelirsin dedi, oy ben neeedemmm, nerelere gidemmmm, bezdim yeminlen...(gitmeyeceğim artık ona zaten kesin kararlıyım)

yaaa canım jelibon istedi, hemi de ayıcıklılardan, turuncu portakallı olanlarındannnnnn, acummmm

ben kendimi ne yapsam, nerelerden atsam, nerelere kapatsam da şu çenemi tutmayı başarsam...yine bi ekşın hayatımda geçen gün annemdeki teyzeler kuzenler toplaşmasında en büyük teyzemle sohbet ediyoruz, kendisi yeni ev aldı 4 ay falan oldu sanırım, çok özeniyor haklı olarak evine, en güzel eşyalar, mobilyalar falan özene bezene döşüyor şu an evini, annemin evinde de her yerde tablolar var, evi galeri gibi..teyzem dedi ki evime tablo istiyorum ama hiç almadığım için daha önce, bulup sizin gibi güzel tablolar alamıyorum, üzülüyorum vs diye konuşurken benim ağzımdan "ay sen üzülme ben sana alırım" çıktı..hatta "ev hediyem olsun" demiş bulundum...buraya kadar her şey güzel, lakin dün eşimle akşam test için çıktığımızda azıcık gezip bakayım dediğimde gördüm ki bu iş bana oldukça pahalıya patlayacak... şimdi kara kara düşünüyorum , bakalım nereye varacak bu iş

az sonra gidip ödemeleri yapacağım...yavaş yavaş hazırlanıyorum bir yandan..09.30 gibi çıkarım evden..

Günaydın canlar ben altının yükselmesini istemeyenlerdenim alıyorduk henüz bozdurma vakti değil ki uzun vadede elbet yükselir bize kısa vadede yükselmemişi lazım
Günaydın Canım altın işte öyle de böyle de mutlaka Yükselecek... Uzun vadeli birikim için aldıysan sorun yok bence altın bugün alıp 5 ay sonra satmak için alınmamalı... Ben en az 10 yıllık düşünüyorum aldıklarımı ve alacaklarımı...

Günaydın canlar ben altının yükselmesini istemeyenlerdenim alıyorduk henüz bozdurma vakti değil ki uzun vadede elbet yükselir bize kısa vadede yükselmemişi lazım
günaydın canımmm, bozdurma zaten benim hiç bozdurma gibi bi düşüncem yok, asıl 2018 de fırlayacak altın, ufak ufak yukarı hareket başlamış oldu yılın son çeyreğinde..zaten öngörülerde o yöndeydi...

canımsınnnnnn, sayenizde benim bu neşem, sizi görünce mutluluk doluyor içime

ay sanatçı eseri kim, ben kimmmmm beklentisi yağlı boya, şekilli falan güzel bir şey lakin benim dönüp dolaşıp alacağım bu fiyatlarla sanırım canvans tablo...

puzzle alıp yapayım diye bile düşündüm, puzzle bile 75 tl ve çerçevelemesi 70-100 tl arası, sen düşün artık derdimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…