Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canimsin
Ah nasıl kaçtı öyle ağzından canım yaa
Şöyle ki git japon pazarından al götür tablo mu tablo yani

aynen sana göz diktim, ay o nasıl nick öyle, bayılacayimmm, gözümün önünde tombul tombul yeşil,sarı,turuncu, pembe ayıcıklar geçit töreni yapıyorlar resmennnnn

bitmedi şu test derdi, offf dert oldu başıma...inşallah bu hafta biter artık canım, çok saol Allah razı olsun..

yok kuzum yaa ne sanatçısı, bu sıkışıklıkta değil sanatçı tablosu almak , taslak karalamasını bile alamam
ufak da olmamalı azıcık büyük bir şey olmalı, boyut büyüdükçe fiyat da artıyor

Canimsin
Ah nasıl kaçtı öyle ağzından canım yaa
Şöyle ki git japon pazarından al götür tablo mu tablo yani

ayyy küser vallahi, bunların sülale boyu küsme huyları var, annemin evindeki afili tabloları görünce beğenmez daha aşağıda bi kaliteyi...

evet kuzum netten bakıyorum biraz, daha hesaplı bir şeyler bulacağım..o fiyatlara bakma sen, ufacık boyut fiyatları onlar, yandan boyutu seçince fırlıyor fiyatlar...

çok saolasın canım benim

Canım bu tablo konusunda, seni tanımlayan cümleler şunlar:

Dilim seni dilim dilim dileyim, başıma geleni senden bileyim :)))

Günaydın bu arada :)

Canım bu tablo konusunda, seni tanımlayan cümleler şunlar:

Dilim seni dilim dilim dileyim, başıma geleni senden bileyim :)))

Günaydın bu arada :)
hahahahahahahahaha, beni hayat boyu hep tanımlayan bi cümle bu kesinlikle

hay benim bu dilimmmm

günaydın canımcımm

no_name_ ben annemin yeni evi için almıştım geçen yıl. 480 lira ödemiştim
Bence sende biraz kırpsan da 200 ü gözden çıkar
aynen canım 200-300 arası bir şey kesin gidecek
eşim dün akşam fiyatları görünce "sen bi daha buluşmaya giderken bi doz kate izle de git" dediii banaaa
hakkaten 3-4 gündür kate izlemiyordum...

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Bugün farklı bir cilt doktoruna gidecegim. Bendeki yanığın durumu iyileşmek yerine dahada kötü oldu diyebilirim.
Genital boydan boya, hem üst kısım hem de yanlar iyice yandı. Neden böyle oldu bilmiyorum.

Üstüme komple kaynar su dökülse anca bu kadar yanabilirdim. Siz hesap edin ne durumda olduğumu.
Doktorun iyi şeyler söyleyeceğine dair hiç umudum yok

canım yaaa, nasıl oldu böyle bir şey, çok üzülüyorum..ama sıkma canını elbet bi kremi bi çaresi olacaktır..
hadi inşallah güzel haberlerle dön...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…