Altın biriktirmeye başlıyoruzz

:KK200::KK200::KK200::KK200::confused::confused::confused::KK37::KK37::KK37:

canımsınnnnnn, sayenizde benim bu neşem, sizi görünce mutluluk doluyor içime :KK36::KK36:

ay sanatçı eseri kim, ben kimmmmm :confused::confused: beklentisi yağlı boya, şekilli falan güzel bir şey lakin benim dönüp dolaşıp alacağım bu fiyatlarla sanırım canvans tablo...

puzzle alıp yapayım diye bile düşündüm, puzzle bile 75 tl ve çerçevelemesi 70-100 tl arası, sen düşün artık derdimi...
Canimsin :KK200::KK200:
Ah nasıl kaçtı öyle ağzından canım yaa :KK70:
Şöyle ki git japon pazarından al götür tablo mu tablo yani :KK73::KK71:

no_name_ no_name_ günaydınn:) kız açlıktan bana mı göz diktin:))
yaa allah yardımcın olsun şu testler bitse de rahat etsen..
aynen sanatçı tablosu mu alacaksın ne gerek var ya. çok güzel tablolar var 100 liraya falan
aynen sana göz diktim, ay o nasıl nick öyle, bayılacayimmm, gözümün önünde tombul tombul yeşil,sarı,turuncu, pembe ayıcıklar geçit töreni yapıyorlar resmennnnn

bitmedi şu test derdi, offf dert oldu başıma...inşallah bu hafta biter artık canım, çok saol Allah razı olsun..

yok kuzum yaa ne sanatçısı, bu sıkışıklıkta değil sanatçı tablosu almak , taslak karalamasını bile alamam :KK43:
ufak da olmamalı azıcık büyük bir şey olmalı, boyut büyüdükçe fiyat da artıyor :KK43:

Canimsin :KK200::KK200:
Ah nasıl kaçtı öyle ağzından canım yaa :KK70:
Şöyle ki git japon pazarından al götür tablo mu tablo yani :KK73::KK71:

ayyy küser vallahi, bunların sülale boyu küsme huyları var, annemin evindeki afili tabloları görünce beğenmez daha aşağıda bi kaliteyi...

evet kuzum netten bakıyorum biraz, daha hesaplı bir şeyler bulacağım..o fiyatlara bakma sen, ufacık boyut fiyatları onlar, yandan boyutu seçince fırlıyor fiyatlar...

çok saolasın canım benim

günaydın canlarrrr, ne mutlu yeni bir güne gözlerimizi açtık, çok şükür Rabbime... çok güzel bir gün olsun inşallah hepimiz için,sağlıklı,huzurlu, mutlu ve de TASARRUFLUUUUU
:halay::halay::halay::KK3::KK3::KK3::KK3::KK49::KK49::KK49::KK49:

çok saol canım, bi de hayatıma sporu sokabilsem iyi olacak ama çook sıcak, kolumu kaldıramıyorum :KK43:

bol bol su iç canım, hem süt olur hem de kilo vermene yardımcı olur..

ayyy daha alamam bu ara, azıcık daha yükselmeyeydi iyiydi..bu kuzey korenin hareketliliği sebep oluyor altının yükselişine sanırım...

canım günaydınnnn, sıfırlanmamış maalesef, düşmüş ama dün 119 çıktı.. muhteşem,iş bilir, büyük profesör ! doktoruma yazdım 4 gün sonra yine bakılsın sıfırlanana kadar devam edilecek sonra yine gelirsin dedi, oy ben neeedemmm, nerelere gidemmmm, bezdim yeminlen...(gitmeyeceğim artık ona zaten kesin kararlıyım)

yaaa canım jelibon istedi, hemi de ayıcıklılardan, turuncu portakallı olanlarındannnnnn, acummmm:kk77::kk77: :KK43:

ben kendimi ne yapsam, nerelerden atsam, nerelere kapatsam da şu çenemi tutmayı başarsam...yine bi ekşın hayatımda :KK12: geçen gün annemdeki teyzeler kuzenler toplaşmasında en büyük teyzemle sohbet ediyoruz, kendisi yeni ev aldı 4 ay falan oldu sanırım, çok özeniyor haklı olarak evine, en güzel eşyalar, mobilyalar falan özene bezene döşüyor şu an evini, annemin evinde de her yerde tablolar var, evi galeri gibi..teyzem dedi ki evime tablo istiyorum ama hiç almadığım için daha önce, bulup sizin gibi güzel tablolar alamıyorum, üzülüyorum vs diye konuşurken benim ağzımdan "ay sen üzülme ben sana alırım" çıktı..hatta "ev hediyem olsun" demiş bulundum...buraya kadar her şey güzel, lakin dün eşimle akşam test için çıktığımızda azıcık gezip bakayım dediğimde gördüm ki bu iş bana oldukça pahalıya patlayacak... şimdi kara kara düşünüyorum , bakalım nereye varacak bu iş :kızgın::kızgın::kızgın:o_Oo_Oo_O

az sonra gidip ödemeleri yapacağım...yavaş yavaş hazırlanıyorum bir yandan..09.30 gibi çıkarım evden..

Canım bu tablo konusunda, seni tanımlayan cümleler şunlar:

Dilim seni dilim dilim dileyim, başıma geleni senden bileyim :)))

Günaydın bu arada :)

Canım bu tablo konusunda, seni tanımlayan cümleler şunlar:

Dilim seni dilim dilim dileyim, başıma geleni senden bileyim :)))

Günaydın bu arada :)
hahahahahahahahaha, beni hayat boyu hep tanımlayan bi cümle bu kesinlikle :confused::confused::confused::KK70::KK70::KK70::KK70:

hay benim bu dilimmmm :KK43:

günaydın canımcımm:KK73::KK73:

no_name_ no_name_ ben annemin yeni evi için almıştım geçen yıl. 480 lira ödemiştim o_O
Bence sende biraz kırpsan da 200 ü gözden çıkar :p
aynen canım 200-300 arası bir şey kesin gidecek :KK43:
eşim dün akşam fiyatları görünce "sen bi daha buluşmaya giderken bi doz kate izle de git" dediii banaaa
:KK51::KK51::rolleyes::rolleyes::rolleyes: hakkaten 3-4 gündür kate izlemiyordum...:KK70::KK70:

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Bugün farklı bir cilt doktoruna gidecegim. Bendeki yanığın durumu iyileşmek yerine dahada kötü oldu diyebilirim.
Genital boydan boya, hem üst kısım hem de yanlar iyice yandı. Neden böyle oldu bilmiyorum.

Üstüme komple kaynar su dökülse anca bu kadar yanabilirdim. Siz hesap edin ne durumda olduğumu.
Doktorun iyi şeyler söyleyeceğine dair hiç umudum yok:KK43:

Günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar

Bugün farklı bir cilt doktoruna gidecegim. Bendeki yanığın durumu iyileşmek yerine dahada kötü oldu diyebilirim.
Genital boydan boya, hem üst kısım hem de yanlar iyice yandı. Neden böyle oldu bilmiyorum.

Üstüme komple kaynar su dökülse anca bu kadar yanabilirdim. Siz hesap edin ne durumda olduğumu.
Doktorun iyi şeyler söyleyeceğine dair hiç umudum yok:KK43:

canım yaaa, nasıl oldu böyle bir şey, çok üzülüyorum..ama sıkma canını elbet bi kremi bi çaresi olacaktır..
hadi inşallah güzel haberlerle dön...

X