Altın biriktirmeye başlıyoruzz

hahahaha
diyette olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum keza yazın diyet daha yapılabilir bence gez dolaş yüz meyve ye zaten yemekler ağır geliyor başaracağınıza inanıyorum
yazın daha zor yaaa, o iştah benim hiç kapanmıyor maşallah, e yüzünce daha çok yiyor insan, bi de günler uzun, aklım fikrim yemekte geziyorum, daha uzun saatler yemek düşünmüş oluyorum....kışın öyle mi, iç kahveni çayını yat 10 da...

inşallah arabanı alırsın canım
buzmavileylak inşallah size de ev nasip olur hayırlısıyla
amin canım inşallah hepimizin gönlünden geçen yatırımları birikimleri olsun.

bende de tam tersi ya yazın ne yesem gidiyor benden ama kışın tam depresif modda tatlı kahve yemek hareketsizlik derken iğrenç oluyorum

Kusura bakma canım ya seni kıskandırmak değildi amacım salçalı ekmek yiyecektik yakalandık
Gel biz senle şuracıkta saklanıp yiyelim canım ya no_name_ m çok canın isterse sen de gel erik hoşafı da varrr hmm mis... ayiciklijelibom ellerine saglık.
anladım zaten bir şeyler yenecek, hemen alırım kokusunu...
oyy salçalı ekmek miiii, o kavanozu ilk açtığımda kaşıklamaya bayılırım salçayııııı

Canım biz kavanozdan önce, o salça büyük tavada pişiyor ya şişelere boca ettiktan sonra tavada kalanı direk tavadan yiyoruz Hele çocukken ne yerdik ne yerdik...

inşallah tez zamanda gönlünüze göre bi araba alırsınız tatlışım... Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

yok yaa benim iştah 12 ay, 7/24 açık... seviyorum yemeyi, içmeyi...

oyyyyyyyy, kendimden geçtim o tavadaki salçayı mis gibi köy ekmeği ile hayal edinceeee, yahu bi de tarif vermişssin, aklımda yokken aklımı aldınız başımdannnn

inşallah tez zamanda gönlünüze göre bi araba alırsınız tatlışım... Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...

yok yaa benim iştah 12 ay, 7/24 açık... seviyorum yemeyi, içmeyi...
canıımm çok sağol inşallah bakalım nasip olursa alırız
iştah kötü bir olay ya o açık olunca sporlar filan yetersiz kalıyor..benim de iştahım çok ama yüzüm gözüm heryerim belli ediyor sivilce filan çıkıyor hemen o moralle pek yiyesim gelmiyor sonra

iştah feci, sporla birleşince kilo vermek yerine aldırıyor bi de... hayırlısı, tutacağım boğazı artık...

Selam kızlar
Ne çok yazmışsınız yaaa. Oku oku bitiremedim. Okumayada fırsat olmayınca bu saate kaldı.

Güne 150 TL harcama ile başladım. 100 TL annemin, 50 TLde kendi kentkartıma yükledim.

Evde hiç sebze yok. Akşama ne pişirsem acaba

no_name_ bende tekrar diyete başladım. Ama sadece yediklerime dikkat ediyorum. 64den 59a düştüm. Gerçi bu halde spor yapmam imkansız zaten.
İlk hedefim 55 insallah verebilirim.

Suppersin maşallah...bu sefer kararlısin demek ki, ay hadi inşallah darısı başıma..

oluyormuş işte ne yaparsın. El insaf, anacığımın yanından yeni geldim. Orada annem iyi baktı bana :)
Doğumdan sonra verdiklerimi, erzurum da geri aldım

Erik suyu bitirdi beni zaten :)) her yerde erik suyu görüyorum :)))

İşin profesyonelisin tatlım hemen verirsin, 3-5 kilo ne olacak..anne yanında almamak mümkün muuu

Erik suyu beni de benden aldı...

Meto hızlandırmak için ne yapmalı? Metacarnitin var evde, spor öncesi icsem ise yarar mı?
Sporu aç karna yapsam olur mu?
Kafamda deli sorular, bana bi el atsan canım hayrına

daha duruuun daha şeftali suyu yapacam heheyyt bittiniz siz:))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…