Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bende dıyorum araç degısıtırp borca gırelım sonrasında o aracı satıp arsa ev borcuna gırelım, oda bırıkım sornucta mantklımı bılmıyrm
ben sıfır araba alıp model yükseltmeye pek sıcak bakmıyorum neticede kontağı çevirince ikinci ele düşüyor..artık ikinci el araba fiyatları eskisi gibi artmıyor maalesef, bana çok karlı bi yatırım aracı gibi gelmiyor nedense...
Arsa veya daire fikri de çok güzel inşallah alırsın Canım... Çok da kasma tabi kendini olduğu kadar...

kısmet canım hayırlısı tabi ki...

aynennn, ama bu kafayla o yıllara dönsek sıkılırdık bence, çoğu şey aptalca görünürdü sanki ve fazla tedbirli olmaktan maceraya atılamazdık..her şey yaşında güzel be tatlım...

karamelli_turta gel canım beraber yiyelim içelim inşallah bu arada salçamızı da biz kendimiz yapıyoruz (biber - domates) benim esimde salçalı ekmek yemeyi çok sever.

yahu ne yiyorsunuz yine sizzzz, yemeyin bi!!!!!diyete girdik şurada, acuz herhaldeeeee, acummmmmmm

Doğru diyorsun canım. Birikim de yapamazdık mesela

Bende diyetteyim :) kahvaltımı yaptım, pek açlık hissetmiyorum :) bi 5 kilo vermeye ihtiyacım var.

Doğru diyorsun canım. Birikim de yapamazdık mesela

Bende diyetteyim :) kahvaltımı yaptım, pek açlık hissetmiyorum :) bi 5 kilo vermeye ihtiyacım var.
neyyyyy diyetisyenin kilo fazlası olur mu hiççç şaka bi yana, kolay gelsin canım, benim ki psikolojik açlık yaptım kahvaltımı,suyumu da içiyorum ama canım her şeyi yemek istiyor, kafamda makarnalar börekler uçuşuyor, yanında da erik suyu

Kusura bakma canım ya seni kıskandırmak değildi amacım salçalı ekmek yiyecektik yakalandık

yarasın gülümmmm , löp löp et olsunnnn kuşuma, iyidir iyi..kan yapar, can yapar
hahahaha
diyette olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum keza yazın diyet daha yapılabilir bence gez dolaş yüz meyve ye zaten yemekler ağır geliyor başaracağınıza inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…