Altın biriktirmeye başlıyoruzz

teşekkür ederim srnin kardeşine de başarılar dilerim canım. darısı diplomalarını almaya olsun

Amin canım sağol. Ayaklarının üzerinde durabilsin, hayat mücadelesinden geri kalmasınlar. Tek isteğim bu.

Benim kız kardeşim hayatı toz pembe görüyor, fazlasıyla.

Allah tüm gençlerimize yardım etsin

Çok sevinirim canım inanki çok makbule geçer ne zaman müsait olursan o zaman yazarsın canım ben bekliyorum
M muhendiseylul çamaşır suyu eklenmiş sıcak suda beklet canım istersen önce bikaçını dene sonra ona göre gönül rahatlığiyla geri kalanını yparsın aynı sekilde
topiğin en çenesi düşük , lafazanı benim sanırım.. ben de gidip önce biraz temizlik sonra hafif hafif spora başlayayım da sayfalar çok artmasın, kolay gelsin sana da güzellik, sen de Allah a emanet ol...
ehiiii, Ruslar da artık eskisi gibi fit değil, Türkiye ye gele gele yiyip içip zebellah gibi olmuş durumdalar, dert etme sen rusları
Kızlar siz ne tatlı ne matrak ne eğlencelisiniz öyle gideyim diyorum yinede gidemiyorum işim gücüm var benim hadi kaçtım bu kez kesin olarak

ben de gideceğim ama gideceğim yer temizlik ve koşu bandı olunca hiç gidesim gelmiyorrrr bi tembellik bi uyku bastırıyor nedense

az önce aklımdan geçiyordun canım, bu sabah gelmedi henüz diye, hoşgeldin
Hoş buldum
Sağol canım diyet kararını tebrik ediyorum, nede olsa diyet canavarıyım ismine yakışır olmak gerekir değilmi
Becerebilirsem domates konservesi yapmaya çalışıyorum.

Sağol canım diyet kararını tebrik ediyorum, nede olsa diyet canavarıyım ismine yakışır olmak gerekir değilmi
Becerebilirsem domates konservesi yapmaya çalışıyorum.
saol tatlımm, kolay gelsin sana da...ben konserveden korkuyorum hiç yapmadım, domatesleri küp küp doğrayıp yemeklik poşetler halinde buzluğa atıyorum...ellerine sağlık şimdiden, afiyetle yemek nasip olsun inşallah

Amin inşallah
Sağol canım konserve ye alışınca diğer türlüsü kışın tat vermiyor gibi geldi.

Amin inşallah
Sağol canım konserve ye alışınca diğer türlüsü kışın tat vermiyor gibi geldi.
becerebiliniyorsa yapılmalı mutlaka, ama Allah korusun tv de falan konserve zehirlenmelerini gördükçe korktum ben, zaten hiç yapmamıştım, kalkışmıyorum o sebeple... biraz dikkat istiyor , uzmanlık gerektiriyor sanırım..

hayırlı olsun tatlımmm, ah dönebilsek üniversite yıllarına..ne çok özledim...

Evet geçen yıl tv'de bende haberlerde gördüm hemde burada adanada zehirlenme vakası olmuştu.
Ama allaha emanet yapıyorum çok şükür bu güne kadar hiç bişey olmadı inşallah bundan sonrada olmaz.
Hiç kimseye olmasın inşallah.

Canım avrupalılar çok iri gerçekten hem en hem boy, bulgaristana gittiğimde de inceledim ben oranın yerlilerini maşallahları var biz onların yanında mini minnak. Yemeğe içmeye rahatına çok düşkün millet onlar da.Evlerini görsen bakımsız ama gezme yeme içme de on numalar. Oh ne güzel anı yaşıyor adamlar genişler. Korelileri de dizilerinde izledim çok xslar onlar da kırılacaklar zayıflıktan...
Afiyet olsun, ben kahvaltı yaptım ellerine sağlık canım bir bardak çayını alırım.
Buyur gel canım beraber olsun
durkan cım kolay gelsin bu arada çok severim ben yazdan hazırlanan kışlıkları salça Hele ımmm...
Canım gidemiyorsan kal çayım var sana da şekersiz ikram ederim...

no_name_ Canım sen 2018 altın yorumları hakkında biraz yazınca merak ettim baktım çok yükseleceği yazıyor. Şaşırmam doğrusu aman düşmesin zaten

Son düzenleme:
terlemekten yoruldum

ben de vallahi, su faturasına çalışıyoruz resmen, günde en az 3 kez soğuk su altına girmezsem nefes alamıyorum

aman Allah korusun,dikkat et sen de yaparken canım...

yükselsin vallahi, ilk defa birikim yapıyorum onu da zarar ile kapatmak istemem...
işler beni bekliyor ama o kadar sıcak ki, iş yapmak bi yana düşünmek bile yoruyor beni..
şekersiz bir kahve alırım şekerim, karşılıklı içeriz

bi dönem kore filmlerine kafayı takmıştım her filmde de ramen yiyorlar , hem de şapur şupur, döke saça, oyyyy nasıl canım çekti, gittim buldum özel ramen eriştesi bol bol yapıp yemiştim..ama hamur sonuçta nasıl kilo almıyorlar anlamıyorum

Hava çok sıcak canım ondandır insanın hiçbişey yapası gelmiyor. O zaman biz şekersiz kahvelerimizi içelim
Sen birikime bir yerden başladın ya canım kaybettirmez o sana. Uzun zamanlı birikim ise mesela 10,15 yıl bak gör bu aldığın atalar nasıl katlayacak.

İnşallah canım ama 10-15 yıl zor kasiyorum çünkü kendimi,bi 5 yıl dayanabilirsem sonra mutlaka arsa ya da daire yatırımına donusturuum..sonra artık ayda bir çeyrek falan devam ederim sanırım.bu miktarlarla devam etmem zor çünkü

bende dıyorum araç degısıtırp borca gırelım sonrasında o aracı satıp arsa ev borcuna gırelım, oda bırıkım sornucta mantklımı bılmıyrm

Arsa veya daire fikri de çok güzel inşallah alırsın Canım... Çok da kasma tabi kendini olduğu kadar...

hayırlı olsun tatlımmm, ah dönebilsek üniversite yıllarına..ne çok özledim...

Kesinlikleee. Keşke dönebilsek. Hatta liseden itibaren :) Benim lise yıllarım da çok ama çok güzeldi.

İnsan aslında gençliği değil de, o yaşlarda yaşadıklarını özlüyor. Ben şu kafamla o yıllara gitmeyi isterdim açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…