Altın biriktirmeye başlıyoruzz

teşekkür ederim srnin kardeşine de başarılar dilerim canım. darısı diplomalarını almaya olsun

Amin canım sağol. Ayaklarının üzerinde durabilsin, hayat mücadelesinden geri kalmasınlar. Tek isteğim bu.

Benim kız kardeşim hayatı toz pembe görüyor, fazlasıyla.

Allah tüm gençlerimize yardım etsin

Günaydın Hanımlar,
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea , odayı beğenmene sevindim canım. Ben de çok okudum çocuk gelişimi ile ilgili kitaplar, hala okumaya devam ediyorum. Çok faydalı olanlar var, hiç bir işe yaramayanlar var. Bir ara unutmazsam en çok fayda gördüklerimi listeleyeyim buraya.
@sinirliportakal canım kızın odasında dolap yerine şifonyer kullanıyorum. Şifonyeri kullanmak onun için daha kolay. 3 yaşından beri kendi giyinip soyunuyor. Ben karışmamaya gayret ediyorum.Odanın boş görünmesinin sebebi raflı oyuncaklıkta bulunan kutular. O kutulardan birinde mesela figür hayvanlar var. Birinde taşıtlar var vs. Öyle olunca hem kendi başına toplaması kolay oluyor. Hem de ne nerde diye aramıyoruz.
karamelli_turta karamelli_turta teşekkür ederim canım. Beğenmene sevindim.
Çok sevinirim canım inanki çok makbule geçer :KK52: ne zaman müsait olursan o zaman yazarsın canım ben bekliyorum :KK66:
M muhendiseylul çamaşır suyu eklenmiş sıcak suda beklet canım istersen önce bikaçını dene sonra ona göre gönül rahatlığiyla geri kalanını yparsın aynı sekilde
topiğin en çenesi düşük , lafazanı benim sanırım..:ıslık::ıslık::ıslık: ben de gidip önce biraz temizlik sonra hafif hafif spora başlayayım da sayfalar çok artmasın, kolay gelsin sana da güzellik, sen de Allah a emanet ol...
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea kolay gelsin Canım...
Oh mis gibi aldım uykumu iyi geldi..
Ben no_name_ no_name_ ile sana Diyet kahvaltısı da hazırlarım ki..
Size sadece haşlanmış yumurta ile yeşillik, bana Allah ne verdiyse sonra gelsin kilolar... Sözde tatile gideceğiz dimii rusların yanında etli butlu dolanırız :KK70:
ehiiii, Ruslar da artık eskisi gibi fit değil, Türkiye ye gele gele yiyip içip zebellah gibi olmuş durumdalar, dert etme sen rusları :KK66:
Kızlar siz ne tatlı ne matrak ne eğlencelisiniz öyle gideyim diyorum yinede gidemiyorum :KK48: işim gücüm var benim hadi kaçtım bu kez kesin olarak :KK54:

Çok sevinirim canım inanki çok makbule geçer :KK52: ne zaman müsait olursan o zaman yazarsın canım ben bekliyorum :KK66:
M muhendiseylul çamaşır suyu eklenmiş sıcak suda beklet canım istersen önce bikaçını dene sonra ona göre gönül rahatlığiyla geri kalanını yparsın aynı sekilde

Kızlar siz ne tatlı ne matrak ne eğlencelisiniz öyle gideyim diyorum yinede gidemiyorum :KK48: işim gücüm var benim hadi kaçtım bu kez kesin olarak :KK54:
ben de gideceğim ama gideceğim yer temizlik ve koşu bandı olunca hiç gidesim gelmiyorrrr:işsiz::işsiz::işsiz: bi tembellik bi uyku bastırıyor nedense:olamaz::olamaz::olamaz::olamaz:

az önce aklımdan geçiyordun canım, bu sabah gelmedi henüz diye, hoşgeldin :KK66:
Hoş buldum
Sağol canım diyet kararını tebrik ediyorum, nede olsa diyet canavarıyım ismine yakışır olmak gerekir değilmi
Becerebilirsem domates konservesi yapmaya çalışıyorum.

Sağol canım diyet kararını tebrik ediyorum, nede olsa diyet canavarıyım ismine yakışır olmak gerekir değilmi
Becerebilirsem domates konservesi yapmaya çalışıyorum.
saol tatlımm, kolay gelsin sana da...ben konserveden korkuyorum hiç yapmadım, domatesleri küp küp doğrayıp yemeklik poşetler halinde buzluğa atıyorum...ellerine sağlık şimdiden, afiyetle yemek nasip olsun inşallah

saol tatlımm, kolay gelsin sana da...ben konserveden korkuyorum hiç yapmadım, domatesleri küp küp doğrayıp yemeklik poşetler halinde buzluğa atıyorum...ellerine sağlık şimdiden, afiyetle yemek nasip olsun inşallah
Amin inşallah
Sağol canım konserve ye alışınca diğer türlüsü kışın tat vermiyor gibi geldi.

Amin inşallah
Sağol canım konserve ye alışınca diğer türlüsü kışın tat vermiyor gibi geldi.
becerebiliniyorsa yapılmalı mutlaka, ama Allah korusun tv de falan konserve zehirlenmelerini gördükçe korktum ben, zaten hiç yapmamıştım, kalkışmıyorum o sebeple... biraz dikkat istiyor , uzmanlık gerektiriyor sanırım..

Amin canım sağol. Ayaklarının üzerinde durabilsin, hayat mücadelesinden geri kalmasınlar. Tek isteğim bu.

Benim kız kardeşim hayatı toz pembe görüyor, fazlasıyla.

Allah tüm gençlerimize yardım etsin
hayırlı olsun tatlımmm, ah dönebilsek üniversite yıllarına..ne çok özledim...

becerebiliniyorsa yapılmalı mutlaka, ama Allah korusun tv de falan konserve zehirlenmelerini gördükçe korktum ben, zaten hiç yapmamıştım, kalkışmıyorum o sebeple... biraz dikkat istiyor , uzmanlık gerektiriyor sanırım..
Evet geçen yıl tv'de bende haberlerde gördüm hemde burada adanada zehirlenme vakası olmuştu.
Ama allaha emanet yapıyorum çok şükür bu güne kadar hiç bişey olmadı inşallah bundan sonrada olmaz.
Hiç kimseye olmasın inşallah.

çok açlar çoook, dünyayı yiyecekler bıraksan..

yalnız etrafa bakıyorum da oteller sokaklar vs vs hep iri avrupalı dolu, abd yi biliyoruz zaten obezite sorunları var da, avrupa böyle değildi eskiden hakkaten %90 ı neredeyse obez... bi de boyları da uzun, o kadınlar falan hep en az 1.80 bi de aşırı kilo olunca, şirek gibi geziyorlar ortalıkta, ayaklar da büyük şakkudu şukkudu, grup geldiğinde falan yer sarsıntısı yaşıyoruz resmen :KK17::KK17: koreliler süper , minik tipler...kilo da olsa boy olmadığı için piti piti minik adımlarla sessiz sakin gezmekteler ortalıkta :KK48::KK48::KK48::olamaz::olamaz::olamaz:
Canım avrupalılar çok iri gerçekten hem en hem boy, bulgaristana gittiğimde de inceledim ben oranın yerlilerini maşallahları var biz onların yanında mini minnak. Yemeğe içmeye rahatına çok düşkün millet onlar da.Evlerini görsen bakımsız ama gezme yeme içme de on numalar. Oh ne güzel anı yaşıyor adamlar genişler. Korelileri de dizilerinde izledim çok xslar onlar da kırılacaklar zayıflıktan...
Afiyet olsun, ben kahvaltı yaptım ellerine sağlık canım bir bardak çayını alırım.
Buyur gel canım beraber olsun :KK200:
durkan durkan cım kolay gelsin bu arada çok severim ben yazdan hazırlanan kışlıkları salça Hele ımmm...

Canım gidemiyorsan kal :KK50: çayım var sana da şekersiz ikram ederim...

no_name_ no_name_ Canım sen 2018 altın yorumları hakkında biraz yazınca merak ettim baktım çok yükseleceği yazıyor. Şaşırmam doğrusu aman düşmesin zaten :KK49:

Son düzenleme:
terlemekten yoruldum

ben de vallahi, su faturasına çalışıyoruz resmen, günde en az 3 kez soğuk su altına girmezsem nefes alamıyorum :KK43:

Evet geçen yıl tv'de bende haberlerde gördüm hemde burada adanada zehirlenme vakası olmuştu.
Ama allaha emanet yapıyorum çok şükür bu güne kadar hiç bişey olmadı inşallah bundan sonrada olmaz.
Hiç kimseye olmasın inşallah.

aman Allah korusun,dikkat et sen de yaparken canım...

Canım avrupalılar çok iri gerçekten hem en hem boy, bulgaristana gittiğimde de inceledim ben oranın yerlilerini maşallahları var biz onların yanında mini minnak. Yemeğe içmeye rahatına çok düşkün millet onlar da.Evlerini görsen bakımsız ama gezme yeme içme de on numalar. Oh ne güzel anı yaşıyor adamlar genişler. Korelileri de dizilerinde izledim çok xslar onlar da kırılacaklar zayıflıktan...

Buyur gel canım beraber olsun :KK200:

Canım gidemiyorsan kal :KK50: çayım var sana da şekersiz ikram ederim...

no_name_ no_name_ Canım sen 2018 altın yorumları hakkında biraz yazınca merak ettim baktım çok yükseleceği yazıyor. Şaşırmam doğrusu aman düşmesin zaten :KK49:

yükselsin vallahi, ilk defa birikim yapıyorum onu da zarar ile kapatmak istemem...
işler beni bekliyor ama o kadar sıcak ki, iş yapmak bi yana düşünmek bile yoruyor beni..
şekersiz bir kahve alırım şekerim, karşılıklı içeriz :KK66:

bi dönem kore filmlerine kafayı takmıştım her filmde de ramen yiyorlar , hem de şapur şupur, döke saça, oyyyy nasıl canım çekti, gittim buldum özel ramen eriştesi bol bol yapıp yemiştim..ama hamur sonuçta nasıl kilo almıyorlar anlamıyorum :KK66:

ben de vallahi, su faturasına çalışıyoruz resmen, günde en az 3 kez soğuk su altına girmezsem nefes alamıyorum :KK43:

aman Allah korusun,dikkat et sen de yaparken canım...

yükselsin vallahi, ilk defa birikim yapıyorum onu da zarar ile kapatmak istemem...
işler beni bekliyor ama o kadar sıcak ki, iş yapmak bi yana düşünmek bile yoruyor beni..
şekersiz bir kahve alırım şekerim, karşılıklı içeriz :KK66:

bi dönem kore filmlerine kafayı takmıştım her filmde de ramen yiyorlar , hem de şapur şupur, döke saça, oyyyy nasıl canım çekti, gittim buldum özel ramen eriştesi bol bol yapıp yemiştim..ama hamur sonuçta nasıl kilo almıyorlar anlamıyorum :KK66:
Hava çok sıcak canım ondandır insanın hiçbişey yapası gelmiyor. O zaman biz şekersiz kahvelerimizi içelim :KK50:
Sen birikime bir yerden başladın ya canım kaybettirmez o sana. Uzun zamanlı birikim ise mesela 10,15 yıl bak gör bu aldığın atalar nasıl katlayacak.

Hava çok sıcak canım ondandır insanın hiçbişey yapası gelmiyor. O zaman biz şekersiz kahvelerimizi içelim :KK50:
Sen birikime bir yerden başladın ya canım kaybettirmez o sana. Uzun zamanlı birikim ise mesela 10,15 yıl bak gör bu aldığın atalar nasıl katlayacak.
İnşallah canım ama 10-15 yıl zor :KK66: kasiyorum çünkü kendimi,bi 5 yıl dayanabilirsem sonra mutlaka arsa ya da daire yatırımına donusturuum..sonra artık ayda bir çeyrek falan devam ederim sanırım.bu miktarlarla devam etmem zor çünkü

İnşallah canım ama 10-15 yıl zor :KK66: kasiyorum çünkü kendimi,bi 5 yıl dayanabilirsem sonra mutlaka arsa ya da daire yatırımına donusturuum..sonra artık ayda bir çeyrek falan devam ederim sanırım.bu miktarlarla devam etmem zor çünkü

bende dıyorum araç degısıtırp borca gırelım sonrasında o aracı satıp arsa ev borcuna gırelım, oda bırıkım sornucta mantklımı bılmıyrm

Arsa veya daire fikri de çok güzel inşallah alırsın Canım... Çok da kasma tabi kendini olduğu kadar... Hoppa

hayırlı olsun tatlımmm, ah dönebilsek üniversite yıllarına..ne çok özledim...

Kesinlikleee. Keşke dönebilsek. Hatta liseden itibaren :) Benim lise yıllarım da çok ama çok güzeldi.

İnsan aslında gençliği değil de, o yaşlarda yaşadıklarını özlüyor. Ben şu kafamla o yıllara gitmeyi isterdim açıkçası.

X