Altın biriktirmeye başlıyoruzz

tam altın bi ara 930ları gördü. şimdi tırmanıyor. karamelli_turta nin dediği gibi şaşırtacak sanki yükselişte

Günaydın Hanımlar,
tobosolu_dulcinea , odayı beğenmene sevindim canım. Ben de çok okudum çocuk gelişimi ile ilgili kitaplar, hala okumaya devam ediyorum. Çok faydalı olanlar var, hiç bir işe yaramayanlar var. Bir ara unutmazsam en çok fayda gördüklerimi listeleyeyim buraya.
sinirliportakal canım kızın odasında dolap yerine şifonyer kullanıyorum. Şifonyeri kullanmak onun için daha kolay. 3 yaşından beri kendi giyinip soyunuyor. Ben karışmamaya gayret ediyorum.Odanın boş görünmesinin sebebi raflı oyuncaklıkta bulunan kutular. O kutulardan birinde mesela figür hayvanlar var. Birinde taşıtlar var vs. Öyle olunca hem kendi başına toplaması kolay oluyor. Hem de ne nerde diye aramıyoruz.
karamelli_turta teşekkür ederim canım. Beğenmene sevindim.

Kuzum şu msj ına bi türlü cevap yazamamısım hep yarım kalmış aslında yazdımdımda çıkmamış bunca msj yogunluğunda sayfaları atlarken sanırim bu sorun oldu bende farkedemedim iyi yapmışsın uykunu alabildin mi diye sormuştum kuzum maaş zammıda inşallah gerçek olur değilsede ona yakın bisey olur kahvaltın afiyet bal olsun canım no_name_ nın dediği gibi bende diyetteyim hatta bikac gündür bozdum ama toparlamaya çalışıyorum
lalli hayırlısıyla tez zamnada senden de güzel haberler alırız inşallah canım sen gönlünü ferah tut stres yapma kendine
ben işveren olsam bu zamdan sonra işi bırakır işalan olurdum
Cok güzel demişsin canım çok güldüm ama işverenin kalbine inmemiştir inşallah oranı duyunca gerçi çalışanların istisnalar dışında genelinin o zammı hakettiğini düşunüyorum gerçektende özel sektör çok zor çalışanalrın sömürüldügüne inanıyorum
hadi ya ne tesadüf afiyet olsun:)
allah sağ salim kavuştursun inşallah. bebişi de yaparsınız o ara:))
Sağol tatlım gel beraber afiyet olsun amin kuzum inşallah hayırlısıyla önce eşime sonrada bebişimize kavuştursun rabbim tüm sevdiklerinden ayrı olanlarla bebek isteyenlerle birlikte
Sağol canım benim allah senden de razı olsun herşryi o güzel gönlüne göre versin bu kadar ince düşunmen bile yeter inşallah düsündüklerini gerçekleştirme fırsatı da bulursun
Kızlar şimdilik bana müsade işlerim birikmeye başladı kendinize iyi bakın hepiniz önce allaha sonrada sevdiklerinize emanet olun ha birde cok kaynatmayın sonra okuycam diye helak oluyorum hepinize kucak dolusu selamlar sevgiler öpücükler

kolay gelsinn dikkat et kendine :)

bereketli olsun canım, acaba bulaşık makinesinin çatal kaşık sepetine koyup yıkasan beyazlar mı ki? kara ollsun sıkıntı var mı harcarken kararmış parada?
sağolasın canım hepimizinki bereketli olsun inşallah. butunletirken sorun olur mu diye düşündüm. sıkıntı olursa merkez bankasına veririm artik

topiğin en çenesi düşük , lafazanı benim sanırım.. ben de gidip önce biraz temizlik sonra hafif hafif spora başlayayım da sayfalar çok artmasın, kolay gelsin sana da güzellik, sen de Allah a emanet ol...

sıkıntı olacağını sanmıyorum , a101 zaten bozuk para olsa da alsak diye bakıyor, sıkıntısız bütünleyeceklerdir...

tobosolu_dulcinea kolay gelsin Canım...
Oh mis gibi aldım uykumu iyi geldi..
Ben no_name_ ile sana Diyet kahvaltısı da hazırlarım ki..
Size sadece haşlanmış yumurta ile yeşillik, bana Allah ne verdiyse sonra gelsin kilolar... Sözde tatile gideceğiz dimii rusların yanında etli butlu dolanırız

ehiiii, Ruslar da artık eskisi gibi fit değil, Türkiye ye gele gele yiyip içip zebellah gibi olmuş durumdalar, dert etme sen rusları

Onları da kendimize benzettik desene canım
Öyle karşıdan bakmakla olmaz onlar da yesin

çok açlar çoook, dünyayı yiyecekler bıraksan..

yalnız etrafa bakıyorum da oteller sokaklar vs vs hep iri avrupalı dolu, abd yi biliyoruz zaten obezite sorunları var da, avrupa böyle değildi eskiden hakkaten %90 ı neredeyse obez... bi de boyları da uzun, o kadınlar falan hep en az 1.80 bi de aşırı kilo olunca, şirek gibi geziyorlar ortalıkta, ayaklar da büyük şakkudu şukkudu, grup geldiğinde falan yer sarsıntısı yaşıyoruz resmen koreliler süper , minik tipler...kilo da olsa boy olmadığı için piti piti minik adımlarla sessiz sakin gezmekteler ortalıkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…