Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bu arada kızlar maaşa büyük bir zam sözkonusu... Eğer sendikanın hazırladığı taslak olduğu gibi kabul edilirse maaşıma yüzde 70 zam hakedeceğim...
Eylülde sözleşme süreci başlayacak.. Ben hala şaşkınım hiç böyle zam yapılmadı bize kaç yıldır... Ki kabul edileceğinden pek ümidim yok ama göreceğiz...
Ah keşke olsa.... Eylülden itibaren zamlı olacağız sözde. .

canım sen test yapcakmısın :)

çok iyiymiş canım ya. İnşallah olur

canım sen test yapcakmısın :)

ben rahim filmi çektirdikten sonra hamile kaldım

Arkadaşımda öyle hamile kalmış, fakat doktorum bana en son teknolojiyle yapan kliniği önerdi. Muayene yapar gibi rahim filmi çekiliyormuş. Sanırım ondan dolayı da bu ay istemiyorum, muayenede canım acıyor maalesef ağrı eşiğim yüksek

Düşüncen çok mantikli canım...
Bende ilk birikime başladığımda aynen öyleydim. Kredileri kk larını ay ay ödeyerek ama birikime de ayırarak devam ettim. Yoksa o para da gidiyor...

aynen canım yoksa değil 2000 , 10 bin olsa gidecek..bi yerden tutmam lazım..

hiç umursamıyorlar vallahi...hakkımızda hayırlısı ne diyeyim...

Allah razı olsun kuzum, hepimiz bolluk bereket içinde atlatalım inşallah...

aminn kuzum Allah razı olsun, herkese bol bol nasip etsin inşallah.. azıcık birikimimiz olsun kenarda, yarın ne olacağımız belli değil...konu sağlık olunca hele, insan parasız adım atamıyor..Rabbim önce sağlık versin

Ooo süper inşallah zam alırsın, bizede burdan yazarsın

inşallah olur kuzum, ay ne güzel olur... hadi güzel haberler alırız bu konuda senden inşallah...

inşallah olur kuzum, ay ne güzel olur... hadi güzel haberler alırız bu konuda senden inşallah...
Inşallah Canım benim madem öyle hakkımız olanı versinler yani dimi... Hemen anlaşma sağlanamaz diye düşünüyorum ama olsun sonrasında fark alırız..
Bu arada geçen yıl bizim bankamız değiştiğinde de banka promosyonu almıştık sanırım 830 kadar falandı.

aynen canım versinler tabi ki..eşim de alırdı önceki yıllarda, son yıllarda patronu şirkete alıyormuş o parayı, büyük bi tutar çünkü :) süper oluyordu o promosyon paraları...

Sağol canım
Maşallah canım sana gönlü güzel yüreği kocaman arkadaşım benim iyi ki tanımısım ben seni herşey o güzel gönlüne göre olsun canım
Kesinlikle canım bende tel le az meşgul olup kitaplara daha fazla vakit ayırınca daha huzurlu olduğumu hissediyorum allah kolaylık versin canım sana da tüm annelere de ama çalışan anne olmak ayrıca zor rabbim tüm annelrin yardımcısi olsun hayirlı evlatlar yetişsin

ben işveren olsam bu zamdan sonra işi bırakır işalan olurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…