Altın biriktirmeye başlıyoruzz

kızlar karar verdim artık biraz diyete ve spora başlamam gerek, konsantre olmaya çalışıyorum, koşubandında spor yapacağım her gün ve yüzeceğim, diyete de başlıyorum toparlanmam gerek...
Hayırlı olsun güzel arkadaşım benim...
Diyet yapmak iyi de ben pek yapamıyorum daha çok dikkat edebiliyorum anca ekmeği makarna yada pilavı az yiyerek... Hele ki tatlıdan hiç vazgeçemiyorum.

Günaydın Canım çoook sevindim kardeşin adına ne güzel hayırlı olsun... Kardeşlerimiz gözümüzde hep küçük hiç kıyamıyoruz onlara.. Alışır o da canım...

Günaydın @nora2010..

Günaydın @zelalke....

Günaydın @durkan ablacım....

Günaydın tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea Canımnm
Tel kullanımı bağımlılığı var canım hepimizde aslında ama farketmiyoruz buralardayım canım bende uyumuşum bu sabah biraz iyi de oldu..

buzmavileylak buzmavileylak günaydın cnm...

no_name_ no_name_ günaydın cnm giden para olsun boşver tatlım sağlık olsun... Üzülme sen iyi ol da... Kurban ile alakalı fikrini takdir ettim canım maşallah sana ne güzel düşünmüşsün...
Sağol canım
bak bide az bişey bulguru haşla, bulgur sıcakken yani suyunu çekerken içine doğradığın semizotlarını at kapağını kapat, bulgurun buharıyla eriyorlar. soğuyunca yoğurt ilave et. enfes oluyor hem de besleyici ve doyurucu.
ya ben senin hakkında bişey bilmiyorum atlamış da olabilirim o_O çocuk yoktu dimi senin?
Canım biliyorum bu tarifi hatta inanır misın ögle yemeği olarak yanimda getirdim bugün :KK48: evet canım bende çocuk yok daha yeni evliyim memurum bu arada burda pek cok arkadaş var memur eşim de askeri personel canım bebeiş düşünüyoruz ama önce eşimi görmem lazım :KK70: kendisi aylardır seferde :KK16:

Sağol canım

Canım biliyorum bu tarifi hatta inanır misın ögle yemeği olarak yanimda getirdim bugün :KK48: evet canım bende çocuk yok daha yeni evliyim memurum bu arada burda pek cok arkadaş var memur eşim de askeri personel canım bebeiş düşünüyoruz ama önce eşimi görmem lazım :KK70: kendisi aylardır seferde :KK16:
hadi ya ne tesadüf afiyet olsun:)
allah sağ salim kavuştursun inşallah. bebişi de yaparsınız o ara:))

Sağol canım

Maşallah canım sana gönlü güzel yüreği kocaman arkadaşım benim iyi ki tanımısım ben seni :KK52::KK36: herşey o güzel gönlüne göre olsun canım :dua:

Kesinlikle canım bende tel le az meşgul olup kitaplara daha fazla vakit ayırınca daha huzurlu olduğumu hissediyorum :KK52: allah kolaylık versin canım sana da tüm annelere de ama çalışan anne olmak ayrıca zor rabbim tüm annelrin yardımcısi olsun hayirlı evlatlar yetişsin :KK68:

canımsın, Allah razı olsun kuzum, asıl sizlersiniz gönlü güzel olan..ne yapabiliyorum ki, aslında bir şey yapabildiğim yok..bu ara sağlıktı,birikimdi derken kendi derdime düştüm..biraz silkelenip ufak ufak bir şeyler yapmalı,maneviyat için de iyi oluyor, huzur buluyor insan..aynı dünyada yaşıyoruz ama maalesef aynı koşullarda değiliz..devletin yapmadığını bireysel yapmaya çalışıyoruz...

ne güzel bir karar hadi inşallah

inşallah kuzum, diyet canavarı diye ortada geziyorum ama yaptığım bir şey yok, adıma yakışayım bari :KK66:

Hayırlı olsun güzel arkadaşım benim...
Diyet yapmak iyi de ben pek yapamıyorum daha çok dikkat edebiliyorum anca ekmeği makarna yada pilavı az yiyerek... Hele ki tatlıdan hiç vazgeçemiyorum.

ben sıkı diyete girmeden ve spor yapmadan gram veremiyorum, illaki disiplinli bir şekilde hareket etmem gerekiyor maalesef...

Taze taze çay demledim kısçeler çıkın çıkın gelin beraber içelim....
Kahvaltı da hazırladım :KK200:

ah canımmmm, gelirdim de sıkı diyetteyim, bana bu sabah 1 haşlanmış yumurta 1 dilim peynir var sadece :KK43:

Bu arada kızlar maaşa büyük bir zam sözkonusu... Eğer sendikanın hazırladığı taslak olduğu gibi kabul edilirse maaşıma yüzde 70 zam hakedeceğim...
Eylülde sözleşme süreci başlayacak.. Ben hala şaşkınım hiç böyle zam yapılmadı bize kaç yıldır... Ki kabul edileceğinden pek ümidim yok ama göreceğiz...
Ah keşke olsa.... Eylülden itibaren zamlı olacağız sözde. .
çok güzel haber canım hayırlısı olur inşallah :) benim de gözüm 14 ünde yapılacak zam pazarlıklarında :KK70:

Arkadaşımda öyle hamile kalmış, fakat doktorum bana en son teknolojiyle yapan kliniği önerdi. Muayene yapar gibi rahim filmi çekiliyormuş. Sanırım ondan dolayı da bu ay istemiyorum, muayenede canım acıyor maalesef ağrı eşiğim yüksek :KK43:
ben eski usul yapan bir yerde doktorum genel anestezi önerdiği halde ordakilerin gazıyla anestezisiz yaptıran biri olarak evet zor bir işlem ama ikinci bebeğim de kendiliğinden olmazsa koştura koştura gidip yaptıracağım bir işlem :KK66:

kızlar karar verdim artık biraz diyete ve spora başlamam gerek, konsantre olmaya çalışıyorum, koşubandında spor yapacağım her gün ve yüzeceğim, diyete de başlıyorum toparlanmam gerek...
süper fikir canım kendimizi geliştirelim topikçek kimi kitap okur kimi yüzer herkes kendine uygun alanda kendini geliştirsin bence :))
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea inşallah canım Allah sana da nasip etsin sağlıklı hayırlı evlat ve en güzel şekilde büyütmek nasip etsin inşallah :KK66:

kızlar Günaydın ben de aranıza yeni katilmistim sizin gazinizla önce haftalik menüler yapıyorum ona göre alışveriş yapıyorum ve gereksiz bişey almıyorum sonra 2 tane kumbara yaptım biri 1 tl 1 i de 50 kuruş ve altı için. bi taraftan da gram ya da çeyrek altın almaya başladım. Psikolojik olarak çok iyi hissetmeye başladım. yalniz bi sıkıntım var kumbaralarimdan biri pet siseydi sanırım içi nemliymis paralar karardı ne yapabilirim ki:KK51:

ya daha yukselırmı kı
hiç fikrim yok canım ama ne zamandır hafif hafif yükseliyordu bugün biraz daha üstüne çıkmış o fiyat düzeyinin.

Ne kadar acaba hemen bakalım
Ama kuyumcu ile netteki fiyat uymuyor birbirine.
evet canım il il kuyumcuda da fiyatlar değişiyor zaten. ama ben şöyle diyim gramı 140 iken 232 den aldık eski çeyreği. şuan 144,5 oldu gramı..

hiç fikrim yok canım ama ne zamandır hafif hafif yükseliyordu bugün biraz daha üstüne çıkmış o fiyat düzeyinin.

evet canım il il kuyumcuda da fiyatlar değişiyor zaten. ama ben şöyle diyim gramı 140 iken 232 den aldık eski çeyreği. şuan 144,5 oldu gramı..
Geçen hafta cumartesi ben aldığımda ata 970 idi, çeyrek 239.

çok güzel haber canım hayırlısı olur inşallah :) benim de gözüm 14 ünde yapılacak zam pazarlıklarında :KK70:

ben eski usul yapan bir yerde doktorum genel anestezi önerdiği halde ordakilerin gazıyla anestezisiz yaptıran biri olarak evet zor bir işlem ama ikinci bebeğim de kendiliğinden olmazsa koştura koştura gidip yaptıracağım bir işlem :KK66:

süper fikir canım kendimizi geliştirelim topikçek kimi kitap okur kimi yüzer herkes kendine uygun alanda kendini geliştirsin bence :))
tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea inşallah canım Allah sana da nasip etsin sağlıklı hayırlı evlat ve en güzel şekilde büyütmek nasip etsin inşallah :KK66:

saol tatlımmm, bi karar aldım umarım sürdürebilirim, madem çocuğum olmuyor fit olup taş gibi hatun olayım bari :p

kızlar Günaydın ben de aranıza yeni katilmistim sizin gazinizla önce haftalik menüler yapıyorum ona göre alışveriş yapıyorum ve gereksiz bişey almıyorum sonra 2 tane kumbara yaptım biri 1 tl 1 i de 50 kuruş ve altı için. bi taraftan da gram ya da çeyrek altın almaya başladım. Psikolojik olarak çok iyi hissetmeye başladım. yalniz bi sıkıntım var kumbaralarimdan biri pet siseydi sanırım içi nemliymis paralar karardı ne yapabilirim ki:KK51:

bereketli olsun canım, acaba bulaşık makinesinin çatal kaşık sepetine koyup yıkasan beyazlar mı ki? kara ollsun sıkıntı var mı harcarken kararmış parada?

Ne kadar acaba hemen bakalım
Ama kuyumcu ile netteki fiyat uymuyor birbirine.

kızlar gogıla 2018 altın fiyatları yazdığınızda 2018 de altın rekora koşacak diyor ben de artacağı yönünde düşünüyorum umarım düşüp de bizi sinir etmez :KK66:

X