Altın biriktirmeye başlıyoruzz

twşekkürler canım çok sağol:) yufkayla olur tabi niye olmasın

Yok tatlım bizim ikinci kat. Ama öyle birşey ki 12.-13. Katlara bile çıkıyor. Dediğin şeyi yapacağım. En azından eve, balkona falan yapacağım.

Kreş bakarken onlar Zaten söylüyor canım biz Montessori eğitimi ile çalışıyoruz diye. Ama tabi gözlemlemek lazım. Ne kadar doğru. Çünkü Montessori olunca fiyatı da ister istemez yükseliyor.

Canım çok sevindim, hayırlı olsun.

Burdur küçük bir şehir. Çok fazla vurdusu kırdısı olmayan bir yer.

Hakkında hayırlısı olsun kardeşinin.

Benim kardeşimde kamu yönetimine girdi.

Günaydın kızlar,,

bugun arkdasm ısrrarı ıle erken gebelikt esti yaptım reglıme daha 8 gun var, cıkmadı taib bısey moralım bozuldu

Günaydın canım. Hiç bozma moralini. Rabbim o bebegin zamanını belirlemiş. Ve zamanı gelince olacak. Sana sadece sabretmek ve çalışmak :) kalıyor :))

Hayırlısı olsun

günaydın canlarrrrr, herkese musmutlu, SAĞLIKLI,keyifli, huzurlu, bol tasarruflu bir gün dilerim...

kullanacağım yarin insallah.. flormardaki bayan fırçasız kullanma dedi, bakalim farkı olacak mi. Elle sürerdim hep..
ben elimle kullanıyorum, bana öyle bir şey demedi aldığım yerdeki kız....

saol tatlım, iyiyimdir herhalde inan bilmiyorum, reglim bitti, ağrım hafif de olsa devam ediyor..insan isim yapmış bir profesöre giderken gerçekten bilgi almaya, bilmediği bir şeyi duymaya ve tam teşhisi öğrenmeye gidiyor, yılların birikimi bilgi ve deneyimlerine güvenerek..ama karşımdaki ağzında laf geveleyip tatmin edici bir açıklama yapmayınca çileden çıkıyorum..gitmeyeceğim zaten bir daha o doktora...seni de tebrik ederim, güzel laf sokmuşsun..ben aslında sekreteri ile pazarlık yapmaya çalışırdım mutlaka ya da hiç bir şey yapmadı neden ödüyorum parayı diye çemkirebilirdim ama eşim para konusunda çok huysuz, yanımda eşim varken asla para ile ilgili ağzımı açamıyorum, içime oturdu resmen...

Iyi geceler kizlar. Ben yine bir soru sorcam altin kizlar.d bu ovulasyon testleri soliklestikten sonra yine koyulasiyormu.d
canım bazen gebelik testi yokken ovulsyon testi yapıp öğrenenler de var, nadir olarak da geriden gelişip sönmeyen bi yumurta varlığı da olabiliyor, çift yumurta ikizleri mesela o şekilde oluyor... kadın o ay çift yumurtlamış olabiliyor(ay tavuktan söz ediyor gibi hissettim bi an, yumurtlama kelimesi bi garip geldi :)
günaydın canım sağol. ben de okudum. herkesler nasıl okuyor dimi:) işte yine de amlı kalıyor insanın.
sen nasılsın
tatlım hayırlı uğurlu olsun, ufak şirin bir ilimizdir burdur, akdeniz bölgesinde ve antalyaya sınır komşusu, lakin sanırım 1,5-2 saatlik mesafede... ufak şehirde üniversite hayatı da keyifli olur sanırım, arkadaşlık vs iyi olursa..umarım sonuç kardeşini memnun etmiştir...

canım benim, ben de senin yokluğunu çok hissediyorum, fırsat buldukça gelmeye çalış lütfen...
pozitif olmayıp ne yapacağım ki, elden bir şey gelmiyor, çok şükür öyle gamlı baykuş hallerim yoktur, her zaman daha kötüsünü düşünüp içinde bulunduğum duruma şükretmişimdir...sağlık olsun...

bu arada az önce şirket ile görüştüm bu ay 3900-4000 civarı olmuş hakedişim, Allah bereket versin, 2500 tl. sini istedim, hemen göndereceklerdi...planım 500 tl.sini harcamalara sokmak, geri kalan 2000 tl yi eşimin maaşı gelene kadar kullanıp faturaları falan ödeyip maaş geldiğinde geri almak ve 2 ata almak, Allah kısmet etsin inşalllah, zira bu ara her gün hesapta olmayan saçma bi gider çıkıyor...ve önümüz kurban , kurban siparişini çoktan vermiştik ama parasını ödemedik, her yıl aldığımız adam, sorun etmiyor, ama parasını ayarlamak lazım..bu ay bitik bir ay oldu benim için, bitsin bir an önce şu ağustos

elecda hayırlü olsun canım güle güle kullansın kuzucuk odasına zevkinize bayıldım çok güzel olmus inşallah o odada gelişimi öğrendikleride çok hızlı olur tavsiye ettigin kitabıda not aldım canım ilk fırsatta bende temin edicem çoxuk gelişimi yetiştirilmesiyle ilgili kitaplığımma o kadar çok şey aldım okudum ki
3 3gunlukdunya hoşgeldin canım ne zamandır görmüyordum sanki seni yoğunmuydun acaba ya da ben mi hatırlamiyorum
gulenyuzumsunsen hoşgeldin canım ne güzel şeyler yazmışsın öyle hoşgeldin aramıza topiğin icinden biri olarak kesinlikle bende öyle düşünuyorum sağolsun burdaki arkadaşların hepsi cok samimi hepsi çok iyi niyetli sanırım canım karamelli_turta m bu topiği acarken oyle bi enerji yaymış ki kendi gibi olan tüm dostlar burda toplanmış
purplelife34 merhaba canım hoşgeldin sefalar getirdin daha sık görmek isteriz canım seni aramızda
karamelli_turta nasılsın kuzum sende yoğunsun galiba bu aralar
sinirliportakal sen nasılsın canım bazı sayfaları okuyamadım eğer msj larını atladıysam kusura bakma tüm dostlardan da aynı şekilde kusura bakmamalarını rica ediyorum kızlar aranızda atladıklarım olabilir günlerdir yorgunum gözümden kaçmıs olabilir hepinize sevgiler saygılar selamlar

sımdı zamanında bıle yapmya korkarım ben :)

no_name_ ay canım benim eşim de öyledir. Allahtan bu muhabbet olurken eşim yoktu. Yan odada solunum testindeydi. Yoksa açamazdım ağzımı.

Bu arada, hayırlı olsun hakedişin. Allah güzel yerlerde kullanmayı nasip etsin.

Biz daha kurban işine başlamadık bile. Eşimle akşam Konuşayım unutmadan.

Sanırım kv lerle keseceğiz Bursa da. Öyle olunca da eti hiç getirmiyoruz. Dağıtıyoruz. Ama ben az da olsa bir süre kurban eti de tüketmek istiyorum.

bayram gercekten bırkımlerı etkılıcek gıbı :) bızımde kurbana gıtcek yıne bır 1000tl gıder heralde sıparıs verdık ama ucretını konusamdık

mecburen oyle yapacagım , doktorum önden yakalamaya calıs dedı ama ne zaman cıkcak nasıl bıleyım nasıp bakalm cnm
çok iyi bilirim o erken yakalamaya çalış sözlerini ve o halleri, Rabbim sabır versin tatlım, erken yakalamak da bi dert, bu sefer habire betahcg yaptırıp durmak..bazen diyorum keşke hamile olsam ve farketmesem bi doktora gitsem aaa 4 aylık hamileymişim mesela..var böyle kadınlar, karın ağrısı ile doktora gidiyor doğum yapıp dönüyor, ay ne şahane dertsiz bi gebelikkkkkk, ne şanslı kadınlarrrrr

teşekkür ederim srnin kardeşine de başarılar dilerim canım. darısı diplomalarını almaya olsun

ah bu eşlerrr... nefret eder pazarlıktan benimki.. elinden gelse 350 diyene 400 atar geçer... bi garip benim koca, trilyoner hayatı yaşıyor kendi içinde aman sağlığı keyfi yerinde olsun da, gerisi dert değil, keyifle harcayalım... ne yapayım, ben kendi kendime yaparım tasarrufumu...

çok saol tatlım, bu ay ki sıkışıklığımı anca giderecek..kurban parasını da sanırım önümüzdeki ay avans çeker oradan öderiz diye düşünüyorum...bakalım hayırlısı..

biz de öyle çok dağıtıyoruz, çevremizde verecek kimse yok, herkes kesiyor... geçen sene bayramda eti paketlere ayırtıp ücra mahallelerde bakkallara gidip sormuştuk kim kesmedi kime verebiliriz diye, Allah kabul etsin sinmişti içimize..bize de o kadar az kalmış ki, 3-4 sefer anca yedik galiba, ben de bu sene daha sistemli dağıtmayı istiyorum, bayram öncesi muhtarlığa gidip görüşüp bir liste yapıp, bayramda kolaylıkla dağıtalım diyorum...

sana da günaydınn:) iyi dileklerin motive ediyor senin de günün çok güzel geçsin:)
sağol canım kardeşim çok sevindi tabi. evet küçük şehir olmasının avantajları var. bakalım hayırlısı.
2 tane ata alabiliyorsun işte, niye bitiksin bu ay yav:)

Son düzenleme:
buzmavileylak bozma moralini normal vaktinde yap cikacaktir elbet
ayiciklijelibom canim tebrik ederim
Kizlarrrrrr gunaydin
Ben bi dr.a gidip gelecem
Cok kaynatmayin okuyamiyoruz sayfalar dolusu yaziyi bize de aciyin
Hayırlısıyla git hayirli haberlerle dön canım inşallah kesinlikle haklisın bende yetişemiyorum kızlarin hızına fırsat bulmuşken yazayım dedim ama bu sabah

ahaha duymuştum onu ben de. iyi de adet olmuyor nasıl farketmezler:))

aynen bencede cnaım, benım arkadasm gebelıgını ogrendıgınde 10 haftalıktı dusun...
doktorum bırde korkutuyor su anlamda, keseyı gormeden ıgneye baslıcam mecburen yapcak baska bıseyım yok dıyor. uzuyor benı cok.
dıyorum pekı ben napaym ne zmn geleym. ogrendıgın gıbı gel ne kdr erken ogrenırsen o kdr ıyı dıyor. manyak oldum 8 aydır ugrasmaktan Allah biliyo ne kadar yoruldugumu yıllarca ugrasanlara sabır dılıyorm .

belki 8 ay cok kısa bır sure ama 3 kayıp benı cok yıprattı belkıde ondan bu sabırsızlıgım

ne güzel düşünüyorsunuz dağıtım için çabalıyorsunuz.. eti kesip hiiç dağıtmayıp olduğu gibi dolabına atanlar var..

ayiciklijelibom canım planımda o var, kurban parasını bir sonraki ayın maaş avansından alıp, o 2000 i ortada çarçur etmeden ataya yatırayım diyorum..kredi kartının asgarisini ödemeyi planlıyorum, ufak ufak bütçe yaparak biraz da borç öteleyerek alabileceğim onu, yoksa o 2 ata hayal benim için şu anki ödemeler karşısında.. ama o paranın da çarçur olmasını hiç istemiyorum...hesapsız çok masraf olduğu için bitiğim...yine hamdolsun halime, tek derdim hesapsız masraflar...

anladım canım inşallah alabilirsin ata'nı. dediğin çok mantıklı, 2000 lirayı öyle yada böyle kenara atmış olursun. borçları nasıl olsa ödeyeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…