Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Çokkk uykusuzum
Mesai yazarsa kalmayı düşünmüyorum
Çeyiz sermiş arkadaş
Allahım ne ev döşemşler
Kv kp i
Nasıl değer vermişler biz hiç görmedik böyle şeyler
150 bin tl harcamışlar dairenin tadılatı ve dekorasyonuna
Gayet sade döşenmiş bazı fiyatı çok yüksek tutmuş mobilyacılar ı
Mutfak dolabı ayakkabı lık küçük kiler dolabı 22.000 tuttu dedi biraz kazık
Allah geçinmek kısmet etsin gerisi önemli değil

Günaydın Canım çoook sevindim kardeşin adına ne güzel hayırlı olsun... Kardeşlerimiz gözümüzde hep küçük hiç kıyamıyoruz onlara.. Alışır o da canım...
Günaydın kızlar hayırlı sabahlar olsun
Ayıcıklı jeibon hayırlı olsun
Böyle böyle kendi ayakları üzerinde duruyor lar
Bu endişelerin hep boşuna
Günaydın nora2010 ..
Günaydın kızlar.
Günaydın zelalke ....

Günaydın Hanımlar

Günaydın durkan ablacım....
Günaydın tobosolu_dulcinea Canımnm
Tel kullanımı bağımlılığı var canım hepimizde aslında ama farketmiyoruz buralardayım canım bende uyumuşum bu sabah biraz iyi de oldu..
Günaydın kızlar,,

bugun arkdasm ısrrarı ıle erken gebelikt esti yaptım reglıme daha 8 gun var, cıkmadı taib bısey moralım bozuldu
buzmavileylak günaydın cnm...

no_name_ günaydın cnm giden para olsun boşver tatlım sağlık olsun... Üzülme sen iyi ol da... Kurban ile alakalı fikrini takdir ettim canım maşallah sana ne güzel düşünmüşsün...

ahaha duymuştum onu ben de. iyi de adet olmuyor nasıl farketmezler:))

menopoza girdiğini sanıyor...özellikle belli yaşlardan sonra oluyor sanırım bu durum canım...

haklısın, ben de aynen senin gibi düşünüyorum..bu son gebeliğimde benimde hemen gidip başlamam gerekti aslında..doktor ihmal etti diye düşünüyorum, benim de kan iğnesi kullanmam gerekiyordu, 4+4 de gelişimi duran kese dedi bana, o kadar mail atıp durumumu anlatmıştım,gittip uzun uzun sıkıntılarımı söyledim. hassasiyetimi biliyordu, beni oyaladığını düşünüyorum, günahı boynuna...bana test yap bekle bir şey kullanmaya başlama dedi..oysa önceki gebeliğimi 3. haftada öğrenip hemen kan sulandırıcıya başlamıştım..neyse artık yapacak bir şey yok..canım sıkkın lakin hayırlısı böyleymiş diyorum...

ne güzel düşünüyorsunuz dağıtım için çabalıyorsunuz.. eti kesip hiiç dağıtmayıp olduğu gibi dolabına atanlar var..

ama işte kurban kesmenin tek amacı paylaşmayı başarabilmek...keşke herkes yapabilse..varsın ben et yemeyeyim ama yılda bir gün o günü bekleyen aileler çok...Rabbim herkesin yardımcısı olsun, yaşam şartları çok ağır, artık resmen faturalara ve karın tokluğuna çalışılıyor...
bi de ben rızk paylaşıldıkça artar diye düşünüyorum,yıllardır manava, pazara vs gittiğimde bir şey alacaksam hepsini aynı yerden almam, birinden biber, birinden domates vs derken tüm pazarı gezer rızkımı paylaşmayı tercih ederim, belki siftah edemeyecek, param nasip olsun diye hepsinden bir şeyler almaya çalışırım..gerçi son 2 aydır pazara pek gidemiyorum..ama bu huyumu eşime de aşıladım, gerçekten eldeki para daha da bereketleniyor...

anladım canım inşallah alabilirsin ata'nı. dediğin çok mantıklı, 2000 lirayı öyle yada böyle kenara atmış olursun. borçları nasıl olsa ödeyeceksin.
öyle canım, yoksa tabi ki birikim için hele de benim için çok iyi para, karşılığında borç olmasa..borç ödenir düşüncesi ile bu parayı elde tutmalıyım, ben de mantıklı olduğunu düşünüyorum düşüncemin, inşallah başarabilirim...

günaydın kızçeler :)
elecda canım çok güzel olmuş kızının odası bizim odamız bu kadar büyük değil ama buna yakın eşylar olur ama odayı böyle genel anlamda boş tutmak amacım..odasında giysi dolabı yok ama genç kızken kullanacağı odadaki dolabı mı kullanıyor fıstık :)
ayiciklijelibom hayırlı olsun canım küçük yer olması avantaj gerçekten rahat okur biz kız halimizle okuduk büyük şehirlerde
tobosolu_dulcinea canımm buralardayım ben de ama iş yerinde işler çok yoğun evde zaten tam zamanlı mesai yaptıran kızım var okuyorum ama yazamıyorum dolayısıyla..ve senin gibi düşünüyorum bugün otobüsteyken telefonu çantama sakince koyup kitap çıkarıp okudum çok iyi geldi aslında

Düşüncen çok mantikli canım...
Bende ilk birikime başladığımda aynen öyleydim. Kredileri kk larını ay ay ödeyerek ama birikime de ayırarak devam ettim. Yoksa o para da gidiyor...

çok benzıyor yaşadıklarımız, 2. kayıbımda bana sadece kan sulandırıcı verdı keseyı görmeden ıgne yapmıcam dedı.. sımdıde dırek ıgne dıyor. belkı ıgne yapsaydı dusmeyecekti. nasip hepsi ama hersey vesile bişeylere bende cok onemsenmedıgını dusunuyorum bu konunun doktorlar tarafından. hatta gıttım bır doktor bana 8 tane dusuk yapan var 3 sorun degıl dedı...

peki pskiloji ne oluyor onlar duserken? hıc bu tarafına bakmıyorlar

no_name_ menopoza girdiğini mi sanıyor? ay güldüğüm için utandım. karın ağrısıyla gidip doğuruyor deyince bi an komik gelmişti.
evet canım kurban kesmenin amacı zaten dağıtmak.. maalesef bunu bilmeyenler var. bazıları için kurban kesimi=mangal ...
inşallah sıkıntısız atlatırsın bu ayı canım benim.

twşekkürler canım çok sağol:) yufkayla olur tabi niye olmasın
Sağol kuzum önerin için bana iyi bi fikir verdin şu semizotuyla ilgili çiğ yiyemiyorum bende bu sebzeyi ne hikmetse
Sagol canım benim genelde sabahları bu saatlerde girebiliyorum bu günlerde atacıkların da şimdiden hayırlı olsun kurbanını da allah kabul etsin ne güzel düşunmüşsün gecen seneki bakkal denetiminden sonra bende muhtarlığı önericektim ama sen zaten kararını vermişsin tatlım
Kızlar Kostebekpasta yı göremedim sanki bikaç gündür ya da ben mi yanlış hatırliyorum

Gözünüz aydın

buzmavileylak Canım sanki biraz erken yapmışsın testi biraz daha bekle bence de Umarım Hayırlı olur tatlım...
no_name_ ataların şimdiden bereketli olsun beybisi gelsin çil çil sana da moral olsun

nora2010 çok iyi bilirim o uykusuzluğu canım çok yorma kendini maalesef özel sektörde durumlar hep böyle...

bak bide az bişey bulguru haşla, bulgur sıcakken yani suyunu çekerken içine doğradığın semizotlarını at kapağını kapat, bulgurun buharıyla eriyorlar. soğuyunca yoğurt ilave et. enfes oluyor hem de besleyici ve doyurucu.
ya ben senin hakkında bişey bilmiyorum atlamış da olabilirim çocuk yoktu dimi senin?

amin canım inş evet bencede erken :)))

altın artmışmı kızlar

Günaydınlarr,

Ne kadar çok yazmışsınız akşam bakamadım. Hepsini okuyamadım ama benimde yakından ilgilendiğim konu gebelikten bahsedilmiş. Bizde bebiş istiyoruz, geçen sene miyom ve çikolata kisti ameliyatı oldum. Hamile kalmam lazım kontrolümde herşey normal gördü doktor fakat bu ay olmazsa rahim filmi çektirelim dedi. Fakat ben bu ay çektirmicem şansımı deneyeyim diye yarın adet tarihim inşallah olmam,olacağıma dair belirti felanda yok ama umutlanmak istemiyorum. eğer bu ayda olmazsa ovülasyon testi alıcam.

@buzmavileylak inşallah bu ay bebiş gelir

Birikimde zaten bu ay yok, harcama ayındayız maalesef birikim yapan arkadaşlara hayırlısı olsun.

ben rahim filmi çektirdikten sonra hamile kaldım

günaydınn hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…