Altın biriktirmeye başlıyoruzz

gittik geldik kızlarrr, ayyy pek güzel oldu, uzun zamandır dışarıda bir şeyler yiyip para ödemeden dönmemiştim eve, ne güzelmiş böyle yaşamak

teyzem kuzenimle peynirli börek ve biber salça göndermiş, salçayı buzluğa koyayım derken bi el atayım buzluğuma dedim, süzme mercimek çorbası buldum.. bir de arpacık soğanları temizleyip atmıştım,onları da kullanarak mercimek köfte yapacağım, biraz da köftem vardı onu da ızgarada yapıp akşam çayın yanında yeriz dedim, bugünü yine markete gitmeden atlattım çok şükür..

aslında 600 tl param var fakat bugün ve pazar günü test yapılacak yine 44+44 88 tl oraya gidecek, pazartesi yine doktora gidilecek 350 tl de ona..gitti zaten 450 tl... eşim maaşını ayın 10-15 arası alıyor, o zamana kadar sigara , su parası, pazar günü için peynir zeytin yumurta vs kahvaltılık derken gidecek para... dikkatli davranmam gerekiyor..bu buzluk olayı şahane, bu yaz sonu çok sistemli doldurmayı planlıyorum...

Allah razı olsun canım, sana da çok geçmiş olsun, dikkat et kendine..taş ağrı yapar be kuzum, bol su içip zıpla bol bol, sıkıntısız kurtulursun inşallah

nora2010 sana da çok geçmiş olsun tatlım, dikkat edin kendinize kızlarrr

Bende dünaksam eşime izlettim bunlar kafayı yemis hasta kişiler midem bulandı izlemicem dedi zorla izlettim:))

hahahaha, izlesinler tabi, insanlar nasıl zengin oluyor görsünler...ben çok pintileştim ya onlardan sonra..gerçi bu durumum biraz da zorunlu oldu ya, en azından tutumlu olmayı öğreniyorum gibi...

çok saol canım

Canım afiyet bal olsun ikinizede

teşekkürler tatlımmm, iyi geldi vallahi, uzun zaman olmuş para vermeden mekandan kalkmayalı, iyi geldi

Selam kızlar...
Çok geçmiş olsun no_name_
@kulkedisi
Dikkat edin canlar...

Işteyim okuyorum sizi...
Çoğunlukla cevap yazamıyorum
saol kaptancım, özlüyorum seni,denk gelemiyoruz ne zamandır..yarın için pek heyecanlıyım, paracıkların gelsin de Allahın izni ile güzelce al altıncıklarını, vallahi kendim alacakmış gibi heyecanlıyım, bereketli olsun inşallah

Çok geçmiş olsun canım no_name_ şimdi iyisin demi tatlım kuzen parası ywmeye gittigine göre sorun yok

şu an daha iyiyim canım, hafif lekelenme gelmeye başladı..dr iç kanamadan korkuyordu, ağrıyı takip etmem o sebeple önemliydi, ama Allahın izni ile gelirse şu reglim tehlikeyi atlatmış olacağım sanırım...

iyi eğlenceler:) ay ne güzel dua o öyle bayıldım

hehehe, eee konu birikim, para olunca dua da böyle oluyor şekerim...

rica ederim canım benim, dikkat edince çok farkediyor hakkaten, 3 kova su ile zor yıkardım eskiden, yazık giden sulara, milli servet şekerim...

Aynen, ben de altın almayı düşünüyordum: (
Fakir hırsızlığa çıkınca ay doğarmış: )

bu söze bayıldımmmm

Kızlar doktora gittim her sey yolunda şükür
Benimki uyuyordu yine elinide yüzüne kapatmış uyandıramadık yüzünü De göremedik tam iyice merak ettirdi kendisini sıpa:)

maşallahhh, çok şükür, Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşalllah canım...Sağlıkla, huzurla, mutluluka büyütmek nasip olsun, bahtı güzel olsun inşallah

canım hoşgeldin, niyetine girince gerisi gelir elbet,şimdiden bereketli olsun tasarrufların, birikimlerin...

Kızlar ben çıkıyorum bugün biraz erken çıkacağım görüşürüz
iyi tatiller iyi hafta sonları
dikkat edin kendinize
İyi tatiller geçmiş olsun kuzucuğa

Sağol canım sanada geçmiş olsun Rabbim hakkınızda hayırlısını versin

Kızlar ben çıkıyorum bugün biraz erken çıkacağım görüşürüz
iyi tatiller iyi hafta sonları
dikkat edin kendinize
saol tatlıımmm, Allah yardımcınız olsun, güzel haberlerini bekliyoruz, merakta bırakma bizi

İşe geldim hepinizi öpüyorum

kolay gelsin canım, hayırlı işler, hayırlı kazançlar olsun

İyi tatiller geçmiş olsun kuzucuğa

Sağol canım sanada geçmiş olsun Rabbim hakkınızda hayırlısını versin

Allah razı olsun canım, çok teşekkür ederim

güzel geçti çok şükür canım, senin de ellerine sağlık...bu ara bana kimse misafir demesin kanım çekiliyor vallahi misafir denince :) bu parasızlıkla kimseyi besleyemem bi süre

güzel geçti çok şükür canım, senin de ellerine sağlık...bu ara bana kimse misafir demesin kanım çekiliyor vallahi misafir denince :) bu parasızlıkla kimseyi besleyemem bi süre
haklısın geri çevirirsin olursa boşver:)
çorbayı köfteye çevirmek süper fikir bu arada:)

no_name_ Canımmsın...
İyiki tanıdım sizi ben sanki ne zamandır tanıyor gibiyim...
Kuzeninle böyle yapmana çok sevindim, hep o öyle bedavaya getirmeyecek ya.
Çok iyi gidiyorsun canım benim...
Gayet tutumlusun, birikime zaten hemen başladın.. İyiki bulduk şu Kateyi
Bu arada sağlık durumun da inşallah yolunda devam eder...
Gün sıramı unutmamışsın cnm
Yarın gelsinler hayırlısı ile bekliyorum

unutur muyum canım yaaa, aldım altınları yazmanı dört gözle bekliyorum, kendim almış gibi mutlu olacağım...
sayenizde tutumlu olmayı öğrendim tatlım, Allah hepinizden razı olsun..ve de kate ablamızdan tabi ki
şu sağlığım bi düzelsin de başka bir şey istemiyorum şu an, çok pahalıya mal oldu bana bu iş çoook

haklısın geri çevirirsin olursa boşver:)
çorbayı köfteye çevirmek süper fikir bu arada:)
Allahtan herkesleri ağırladım da gitme sırası hep bizde
ben hep mercimek çorba yapıp kalanını çeviriyorum köfteye, çok lezzetli oluyor süzme mercimek çorba ile denemeni öneririm canım

Canım benim çok iyisin sen çok sevdim vallahi ben seni... Hepinizi çok sevdim o kadar uyumlusunuz ki...ne bir laf söyleme ne birbirimizi kırma hiç canımızı sıkan birşey yok...
Çok güzel oldu maşallah maşallah...
Hep söylüyorum iyi yürekli dostlarım var benim...
Sağlığın da düzelecek canım hayırlısı ile, biraz sabır biraz dua ve sen zaten güçlü bir kadınsın...

ben de çoook seviyorum seni ve tüm arkadaşlarımızı canım benim, ağlatacaksın beni, ota çöpe ağlıyorum bu ara zaten, ne de olsa tıbben halen hamileyim, hormonlar tavan yani

Rabbim bozmasın keyfimizi inşallahhhh

Ağlama canım benim nolur...
Bugün hepimiz bir ağlamaklı duygusal...
Benim çocuklar da çarşamba geldi dün döndüler yine halaları ile.. Kayınvalidem tatilde bende çalışıyorum diye bir hafta sonra gelecekler.. Yani mecbur halalarındalar...
durkan cığım ile B black_2014 de duygulandırdı beni....

hepimiz hep gülelim inşallah
kıyamam ben sana, hemen özlermiş evlatlarını..şekerim bırak çocukları, azıcık eşinle vakit geçir, çıkın dışarı, gezin, bi değişiklik olsun başbaşa...

bugun mesaı var gece 12ye kdr
çok can sıkıcııı, Allah kolaylık versin canım benim...

Kızlar taze fasulye vardı ama bugun yapmayacam kötü olmasın diye ayıkladım dolapta durur mu öyle 1-2 gün
Ya da buzlukta durur mu öyle 1-2 gün
İlla pişirmem mi lzm
1-2 gün ise bence aşağıda dursun, buzluğa kaldırırken kavurup kaldırıyorum ben, çiğ'den hiç koymadım, nasıl olur bilemedim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…