Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Sağol cnm ablacim daha iyiyim mecbur kalktim çocuklarım var kimse yok yanımda dün eşim izin aldı bugün idare ediyorm Allah razı olsun
Allahım acil şifalar versin arkadaşım
Rabbim güç kuvvet versin
Keşke uzanabilevek kadar yakın olsak birbirimize destek verirdik
Eşşekten düşeni Eşşekten düşen anlar :KK66:

afiyet olsun. ben evi temizleyecem. silme süpürme toz alma.
sonra revani yapmam lazım eşim istedi. bide kabak kızartıp yoğurtlu yapacam.
daha banyoya girmem lazım:/
Sana da kolay gelsin canım
AA menü aynı gibi ben kabağı kızarttım yoğurdunuda yerken dökeceğim,patlıcan dolma, ezogelin çorba, salata, tatlı yı hazır aldık canım, tamizlik yarısı bitti sonra duş alırım.

Kızlar doktora gittim her sey yolunda şükür
Benimki uyuyordu yine elinide yüzüne kapatmış uyandıramadık yüzünü De göremedik tam iyice merak ettirdi kendisini sıpa:)
Maşallah canım, inşallah doğduktan sonra da böyle kimseyi rahatsız etmeden hep uslu uslu durur inşallah.

Durkan abla neden bilmiyorum
Senin her yazdığın rahatlatıyor beni huzur veriyor
Başka birşey var sende
Allah razı olsun
Sanki uzaklardaki ablam varmış da o sensin
Allah senden de razı olsun inşallah,
Güzel görüşün güzel düşüncen canım çok sağol, seninde ablan olurum canım benim 3 kızkardeşim vardı şimdi seninle 5bacı olduk.

Son düzenleme:
ben olsam özel günümüzde içinden geldiği gibi yapmasına izin verirdim. senede 1 gün sonuçta. böyle yapınca devamı da gelmez belki ileriki senelerde. tabi senin kararın saygı duyarım.

o konuda sıkıntım yok allaha şükür özel gün olmasada süprizler yapar gönlümü alır bayanlar konusunda çok incedir sevgililer günün de mesela annelerimizede çiçek alır vakti yoksa yollatır aman nazar değmesin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Çok geçmiş olsun sana da cnm ,geçen gece de ben baygınlık geçirdim ama hastaneye gidemedik iki.küçük çocuk var diye yalnız olmak helede insanın çocuklarini bırakacağı kimsesinin olmamasi gerçekten çok zor bir durum ben çok yaşıyorm canını sıkma ins bu günlerimiz de geçecek Allahim oğlunu bağışlasın cnm
Ah iki küçük çocukla yalnız olmak çok zor,bende aynı durumdayım.2,5 yaşında bir kızım 7 aylık bir oğlum var.Kimseye bırakıp nefes bile alamıyorum.Rabbim yokluklarını göstermesin

Merhaba hanımlar bende geldim
36 yaşında çocuğu olunca işi bırakmak zorunda kalmış (onları kendim büyüttüğüm için çok mutluyum o ayrı tabi ) kocası kurumsal bi markette müdür olan kirada yaşayıp birgün ev alabileceğine inanan,iki çocukla önceliğinin şuan için araba almak olduğu,kocasının verdiği harçlıktan gizli birikim yapmaya çalışan bir ev hanımıyım :)

Ah iki küçük çocukla yalnız olmak çok zor,bende aynı durumdayım.2,5 yaşında bir kızım 7 aylık bir oğlum var.Kimseye bırakıp nefes bile alamıyorum.Rabbim yokluklarını göstermesin

Merhaba hanımlar bende geldim
36 yaşında çocuğu olunca işi bırakmak zorunda kalmış (onları kendim büyüttüğüm için çok mutluyum o ayrı tabi ) kocası kurumsal bi markette müdür olan kirada yaşayıp birgün ev alabileceğine inanan,iki çocukla önceliğinin şuan için araba almak olduğu,kocasının verdiği harçlıktan gizli birikim yapmaya çalışan bir ev hanımıyım :)
Hoş geldin canım, allah bağışlasın evlatlarını,
İnanmak başarmanın yarısıdır, herşey zamanla olur inşallah.

Dolar altın euro hepsi uçmuş şuan
Baktım da hiçbir şey alınmaz şu an
Bes i de iptal ettirdim 78 tl yatacak hesabıma
Arkadaştan 42 tl yi hala alamadım 2 ay oldu çok sinir oldum

bunların hepsi aynı biz para yatıracaksak gününde isterler yatırmazsak faiz biner onlar para vercekse bin dereden su getiriler iade etmedikleri günlerden faiz isteyelim bizde kısasa kısas :sinirli:

Benimki uyuyordu yine elinide yüzüne kapatmış uyandıramadık yüzünü De göremedik tam iyice merak ettirdi kendisini sıpa:)
Maşallah canım sağlıkla gelsin bebiş :)
Hoş geldin canım, allah bağışlasın evlatlarını,
İnanmak başarmanın yarısıdır, herşey zamanla olur inşallah.
Amin canım çok sağol,çok güzel bir söz o :)

şimdiden bu kadar nazlanıyorsa işiniz var valla :) amaaan sağlıklı olsun da bebeğin elbet görürüsünüz herşeyi onlar için yapmıyormuyuz zaten

Canım ya yakın olsaydık ben çocuklarada sanada bakardım canım ya şu mesafeler olmasaydı iyiydi ya.
Cnm ablacim mesajını okurken ağladım valla çok güzel bir yüreğin var senin için başından beri içimde bir sevgi var sanki tanıyor gibiyim seni Allah razı olsun,Allah o kocaman güzel gönlüne göre versin ins çok çok tsk ederim

Gizemli kalmak istiyordur belki :KK66:
valla bilemedim

Maşallah canım, inşallah doğduktan sonra da böyle kimseyi rahatsız etmeden hep uslu uslu durur inşallah.
ayy inşallah dua ediyorum öyle olsun diye

Maşallah canım sağlıkla gelsin bebiş :)
amin canımm sağol

şimdiden bu kadar nazlanıyorsa işiniz var valla :) amaaan sağlıklı olsun da bebeğin elbet görürüsünüz herşeyi onlar için yapmıyormuyuz zaten
sorma uykucu nazlı
Öyle cnm sağlıklı olsun da göstermesin yüzünü napalım

Cnm ablacim mesajını okurken ağladım valla çok güzel bir yüreğin var senin için başından beri içimde bir sevgi var sanki tanıyor gibiyim seni Allah razı olsun,Allah o kocaman güzel gönlüne göre versin ins çok çok tsk ederim
Canım ya ben seni ağlatmak istemem kıyamam kuzum ne olur kendini üzme önce sen iyi ol ki çocuklarına da iyi bakabilesin.
Ben burada hep samimiyet iyiniyetli bilinçli kişiler görüyorum
Güzel görüşün içşn teşekkür ederim.

X