Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Amin canımi bide eve gidince görev var

Tmm cnm cok sağol Bnde normal kısma koydum Bi iki gün Bişi olmaz diye düşündüm
ben de bir şey olmaz diye düşünüyorum canım ama nemli ise nemini alsaydın istersen...
Amin canımi bide eve gidince görev var

yapma yavvv, hızınızı alamadınız bu ay siz, şekerim yumurta çatladı gitti, görev mi kaldı artık keyfiyse bilemem tabi, görev deyince direkt bebiş geldi aklıma

Demeyin böyle şeyler ya utandım valla
Kuzucuklar yabancıda değilmiş halası ndaymış içiniz rahat olsun.allahım kavuştursun.

Öyle işte canım napayım...
Dışarı çıkmayayım ben bugün paramı tükettim
Yarın çıkacağım inş maaş günü geliyor....

keyfi değil valla canım, bugunde olsun dedim ne olur ne olmaz ay ben hıc anlamıyorum bu ovulasyon olayından

keyfi değil valla canım, bugunde olsun dedim ne olur ne olmaz ay ben hıc anlamıyorum bu ovulasyon olayından
dene bakalım tatlım, inşallah güzel haberi alırız bu ay senden...
şöyle ki adetin 2. ya da 3. günü yumurta olacak foliküller büyümeye başlıyor, yaklaşık adetin 10-16.günü arası bunlar gelişmiş oluyor fakat sadece 1 yumurta çatlıyor, bazen 2 de olabiliyor,(çift yumurta ikizleri) -ama nadir bi durum-, o yumurta çatladıktan sonra geriden gelen yumurtalar sönüp gidiyor, 15 gün sonra regl günü döllenme olmamışsa regl ile atılıyor yumurtalar...döllenme olduysa ki inşallah olmuştur, 9 ay veda ediyorsun mutlu mutlu o regle ...
benim bilgim bu yönde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…