Altın biriktirmeye başlıyoruzz

hepimiz hep gülelim inşallah
kıyamam ben sana, hemen özlermiş evlatlarını..şekerim bırak çocukları, azıcık eşinle vakit geçir, çıkın dışarı, gezin, bi değişiklik olsun başbaşa...

çok can sıkıcııı, Allah kolaylık versin canım benim...

Amin canımi bide eve gidince görev var :KK70:

Tmm cnm cok sağol Bnde normal kısma koydum Bi iki gün Bişi olmaz diye düşündüm
ben de bir şey olmaz diye düşünüyorum canım ama nemli ise nemini alsaydın istersen...
Amin canımi bide eve gidince görev var :KK70:

yapma yavvv, hızınızı alamadınız bu ay siz, şekerim yumurta çatladı gitti, görev mi kaldı artık :p keyfiyse bilemem tabi, görev deyince direkt bebiş geldi aklıma :KK66:

Ağlama canım benim nolur...
Bugün hepimiz bir ağlamaklı duygusal...
Benim çocuklar da çarşamba geldi dün döndüler yine halaları ile.. Kayınvalidem tatilde bende çalışıyorum diye bir hafta sonra gelecekler.. Yani mecbur halalarındalar...
durkan durkan cığım ile @black_2014 de duygulandırdı beni....
Demeyin böyle şeyler ya utandım valla
Kuzucuklar yabancıda değilmiş halası ndaymış içiniz rahat olsun.allahım kavuştursun.

hepimiz hep gülelim inşallah
kıyamam ben sana, hemen özlermiş evlatlarını..şekerim bırak çocukları, azıcık eşinle vakit geçir, çıkın dışarı, gezin, bi değişiklik olsun başbaşa...

çok can sıkıcııı, Allah kolaylık versin canım benim...
Öyle işte canım napayım...
Dışarı çıkmayayım ben bugün paramı tükettim o_O
Yarın çıkacağım inş maaş günü geliyor.... :halay:

ben de bir şey olmaz diye düşünüyorum canım ama nemli ise nemini alsaydın istersen...

yapma yavvv, hızınızı alamadınız bu ay siz, şekerim yumurta çatladı gitti, görev mi kaldı artık :p keyfiyse bilemem tabi, görev deyince direkt bebiş geldi aklıma :KK66:

keyfi değil valla canım, bugunde olsun dedim ne olur ne olmaz ay ben hıc anlamıyorum bu ovulasyon olayından :KK70:

keyfi değil valla canım, bugunde olsun dedim ne olur ne olmaz ay ben hıc anlamıyorum bu ovulasyon olayından :KK70:
dene bakalım tatlım, inşallah güzel haberi alırız bu ay senden...
şöyle ki adetin 2. ya da 3. günü yumurta olacak foliküller büyümeye başlıyor, yaklaşık adetin 10-16.günü arası bunlar gelişmiş oluyor fakat sadece 1 yumurta çatlıyor, bazen 2 de olabiliyor,(çift yumurta ikizleri) -ama nadir bi durum-, o yumurta çatladıktan sonra geriden gelen yumurtalar sönüp gidiyor, 15 gün sonra regl günü döllenme olmamışsa regl ile atılıyor yumurtalar...döllenme olduysa ki inşallah olmuştur, 9 ay veda ediyorsun mutlu mutlu o regle ...
benim bilgim bu yönde :KK66:

X