Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Canım tabiki sağlık olsun
Ama 3 senedir evimize gelmiyor du damat
Bi sebeb de yokken gelmek istemiyor du anlatabildim umarım
Oy çok üzüldüm cidden tam herşey düzelecek derken

,
ayy inşallah canım ya

yumurta takibini özel olrak mı yapıyorlar canım

Canım tabiki sağlık olsun
Ama 3 senedir evimize gelmiyor du damat
Bi sebeb de yokken gelmek istemiyor du anlatabildim umarım
Oy çok üzüldüm cidden tam herşey düzelecek derken
anladım canım ama bazen nasip kısmet bazı şeyler, hemen çok üzdün kendini, belki gelir eşin erken.. gelmese de vardır bunda bi hayır demek lazım, belki kötü bir şey olacaktı, Allah mani olmak için böyle bi engel çıkardı karşınıza...ufak şeyler bunlar, bu kadar sinirini bozup yıpratma kendini bence...

deniyim canım eve gidince ben de bunu :) kafayı bozdum zaten bi ara temizlikle şu tencere altlarındaki karartıları bile temizlemeye çalıştım
ben domestos döküyorum o karartılara az bir şey sulandırıp, pırıl pırıl oluyor..ama renkli tencere ise dikkatli olmak lazım, sadece tabana sürüp bulaştırmamak gerekiyor...

yumurta takibini özel olrak mı yapıyorlar canım
canım doktora gidip biz ilişki gününü tutturamıyoruz strese giriyoruz dediğinde, adetin 2. ve ya 3. günü gidip takibe başlıyorsun..önce folikül görüyor dr ve duruma göre 2 ya da 4 günde bir çağırıyor..döllenmeye hazır yumurtanın 18-22 mm arası olması bekleniyor, yumurta gelişimini takip ediyor ve sana diyor ki yumurta gerekli olgunluğa ulaştı bugün yarın ilişki olsun..durum budur..bazen yumurta gelişmiyorsa klomen, gonal f, menagon gibi iğneler ya da ilaçlar ile gelişimini de sağlayabiliyor...etkili bi yöntem, ovulasyon testi ile uğraşmamış oluyorsun

Saat 10 a kadar bekleyip kendimiz gidecez
Derken damat istemedi evdeyiz evde yapacaz
sağlık olsun boşver, belki dışarıda başınıza daha can sıkıcı bi olay gelecekti, onun önüne geçmiş oldunuz belkide...olumlu tarafından bakmaya çalış, sıkma canını...

mantıklı, belkı denyebilirim ücreti nedir

mantıklı, belkı denyebilirim ücreti nedir
extra bi ücreti olmuyor canım..normal jinekoloğuna gidiyorsun, zaten özel hastanelerde 1 kere ilk gidişte ödüyorsun sonra 10 gün bir daha ücret ödemiyorsun...

gerçi her doktor da yapmak istemiyor, biraz ricacı olmak gerekiyor..sıkıyor galiba onları yumurta takibi

ben domestos döküyorum o karartılara az bir şey sulandırıp, pırıl pırıl oluyor..ama renkli tencere ise dikkatli olmak lazım, sadece tabana sürüp bulaştırmamak gerekiyor...
instagramda görmüştüm. beyaz sabunu rendeleyip bulaşık teliyle tencere altlarını pırıl pırıl yapıyordu. denemedim ama kolay bişeye benziyor

instagramda görmüştüm. beyaz sabunu rendeleyip bulaşık teliyle tencere altlarını pırıl pırıl yapıyordu. denemedim ama kolay bişeye benziyor
denedim canım ama beceremedim yani biraz çıkardı ama tamamen çıkmadı.bir de çamaşır suyunu deneyeyim bakalım. ama instagramda sirkeyle batarya temizleme kesinlikle güzel sonuç veriyor :)

ben artık gıttıgım doktorda o kadar cok test tahlıl yaptırdım kısı dusuklerden doayı rıca etsem yapar heralde

Canım çok geçmiş olsun sanada o yavrucağada inşallah tez zamanda iyileşir iyi haberler alırsınız sende sıkma canını misafirlerine durumu izah ettiğinde anlayışla karşılıycaklardır gönlünü ferah tut şuan o çocuğun ve ailesinin durumu daaha zor yani beterin beteri var sağlık sorunu değil sizinki çok şükür inşallah en kısa zamanda gönlünüzce ağırlarsın tekrar kardeşini aileni
sinirliportakal ve eyyay sizede günaydın kizlar kulkedisi30 hoşgeldin canım sende kizlar sağolsun oyle cok yaziyolar ki yetişemiyorum arada kaçırdım demek ki seni
canım bu sabah 11 de tekrarlayacagım testi, dün çalıştım
Afferin benim çalıskan arkadaşım emeklerinizin karşılıgını alırsınız inşallah bikaç haftaya güzel haberlerini bekliyoruz

ben artık gıttıgım doktorda o kadar cok test tahlıl yaptırdım kısı dusuklerden doayı rıca etsem yapar heralde
yapar mutlaka canım, geçmişi bildiği için hayır demeyecektir..inşallah bu ay tutar da ihtiyaç olmaz..bazı doktorlar anlayışsız oluyor "ne var bunda git 2 günde bir ilişkiye gir" diyebiliyorlar..yaşadığımız stresi anlamayabiliyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…