Altın biriktirmeye başlıyoruzz

oyy ellerine sağlık canım, yapmadım henüz ben kahvaltımı nescafe ile geçiştiriyorum, yanına simit alıp geliyorum hemen

hahahahaaaa, yok artıkkk... gerçi bazı insanlar öyledir, o başarmayı,zafere ulaşmayı hedeflemiş, sonrasını umursamamış sanırım...

Merhaba hanımlar... Bu kate olayı ne okudum ama çok çabuk geçtim. :) birde bu aralar altın çok oynak. Ne duşunuyorsunuz
gogıla aşırı pinti insanlar yazdığında videolarda 1.bölümde kate var..onu izliyoruz günlerdir, idolümüz oldu kendisi, hastasıyızzz
altın yükselişte evet, bu ara alım yapamayacağım için sıkı takipte değilim ama en azından cumaya kadar beklemeli belki biraz iner düşüncesindeyim...

hahahahaaaa, yok artıkkk... gerçi bazı insanlar öyledir, o başarmayı,zafere ulaşmayı hedeflemiş, sonrasını umursamamış sanırım...
aynen canım işkolik ve gebelik takibi ona göre değil sıkıcı geliyordu. ayiciklijelibom ben bugün 2 kere kahvaltı ettim üçüncüye sana mı gelsem

Anladım.. :) bende izleyeyim.. Kendime gelirim bi.. Buralarda yokken yine birikim yapıyordum ama o da çok kısıtlıydı beni silkeleyecek şeylere ihtiyqcım var :)

Anladım.. :) bende izleyeyim.. Kendime gelirim bi.. Buralarda yokken yine birikim yapıyordum ama o da çok kısıtlıydı beni silkeleyecek şeylere ihtiyqcım var :)
vallahi o halde sana 3-5 doz kate ve 3-5 doz da victoria öneriyorum, elektrik çarpmışa dönüyor insan...(victoria 3.bölümde bu arada )

benden çok etmemişsindir :) ben evde yedim işe geldim kapıda burnuma gevrek koktu bi de onu indirdim mideme şimdi
Canım nerelisin sen gevrek dediğin simit değil mi
Afiyet bal olsun canım size bende diyetteyim bu aralar gördügüm duyduğum herseyi canım istiyo bunuda yazdım kenara ilk fırsatta kendime bi paçanga böreği ziyafeti çekicem
Ahahaha çok güldüm canım ya öyküne dr un hayal kırıklıgına uğramış resmen bunlar bensiz nasıl hamile kalır çok kırıldım diye düsündüyse demek ki

biz no_name_ ile çöp karıştırmaya karar verdik. ayrıca çamaşırları elimizde çiteleyip aynı suyla duş alıp sonra balkon yıkıyoruz

saol canım:) ye canım ye can boğazdan gelir akşam yemeğinden kısarsın.
ahahaha değil mi ama sinirliportakal nasıl doktorsuz hamile kalırsın ayıp etmişsiniz:))

biz no_name_ ile çöp karıştırmaya karar verdik. ayrıca çamaşırları elimizde çiteleyip aynı suyla duş alıp sonra balkon yıkıyoruz
hatta pedleri de arkadaşlardan otlanıp, arkadaşlarla cafelere gittiğimizde şekerleri filan toplayalım işin gırgırı tabiki :) bu kadarı çok aşırı zaten :)

Kesinlikle canım bende eskiden daha minimal kücük altın takıları severdim şimdi öyle mi ama kollarımda şıngır şıngır bileziklerim olsun istiyorum

geçen facede bir videoya denk geldim, bursada gençler bi proje kapsamında dilencilik yapmışlar 2 saatte mi ne 2oo küsür para toplamışlar..vallahi içim gitti, eşime dedim kılık değiştirip sokağa mı çıksam, nerede böyle para? eşim kafayı yedin artık sen diyor...

bugün balkonu yıkayacağım ben de, ve su gidecek diye endişeliyim, ne yapmalı bilemedim

benim sonum kate gibi olacak galiba kızla, her şeyi masraf olarak görmeye başladım ve aklımda hep altın almak var..eyvah eyvah!!!!

Gun içinde 20 bin lirayı buluyorlarmış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…