Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bir çok ödemeyi siz yapıyor gibisiniz
Araba masrafları dışında eşiniz neleri karşılıyor ?

Bir de kızınıza hangi puzzle ları aldınız ?
Kızınız oğlumla yaşıttı ben de bakayım

Kızlar youtube de tesadüf eseri aşırı pintiler diye bi video izledim ben şok

Merak edip ilk bölümüne baktım
Yuh artık dedim
Hadi pintiliği geçtim
Temiz ve düzenli de değil çok itici hatta mide bulamdırıcı geldi bana

Önerilen videolarda alışverişkolikler diye birşey vardı , bir ara ona bakmak istiyorum , şimdi yazlığımdayım kotamı aşmiimm , herşeyde idareli olmal lazım

Bir çok ödemeyi siz yapıyor gibisiniz
Araba masrafları dışında eşiniz neleri karşılıyor ?

Bir de kızınıza hangi puzzle ları aldınız ?
Kızınız oğlumla yaşıttı ben de bakayım
Eşim arabanın masrafları dışında, kızın kreşini, bakıcı ablanın SGK'sını, ikimizin BES'lerini, faturaları bir de şu an kira gibi olan ve düşmesini umduğumuz site aidatını ödüyor. Dışarıda yeme-içme de ona ait. Eşim kamuda mühendis. Ondan fazla kazanıyorum. Gider dağıtımlarını maaşlara göre yaptık.
Geçen ay aldığım bir puzzle' ı çok beğendim. İki tane daha sipariş verdim. Kızımın kreşinde her Çarşamba puzzle günü. O nedenle neredeyse her ay alıyorum.
Crocodile creek-24 parça puzzle. Mucit panda internet sitesinden aldım.

Amin canimmm bencede kesinlikle almalisin hem spor hemde birikim agir baya ve kendini belli etmiyor ben buradaym demiyor saklama derdi yok
kızlar Merhaba ben de sessiz takipçilerdenim. hepinize gıpta ile bakıyorum ben de başladım yavaş yavaş birikime bakalım hayırlı olur inşallah. canım bilezige ben de bayıldım tam olarak ne diye geçiyor ben de almak istiyorum ve her yerde bulabilir miyiz. bi de satmak istedigimizde değer kaybı olur mu

günaydın kızlarrrr, herkes iyidir inşallahhhh....

sabah sabah kalktım önce mutfağa yemek yapmaya, sonra da temizliğe giriştim...bu günü dip köşe temizlik günü ilan etmiş bulunmaktayım...

bu arada mutfakta gri ankastre ocak ve davlumbaz kullanıyorum ve ne kadar silersem sileyim su izi, bez izi vs kalıyordu ve beni deli ediyordu, şimdi acayip bi taktik buldum, sanki yeni takılmışlar gibi pırıl pırıl oldular, hemen paylaşayım sizlerle..önce bi güzel temizliyorum deterjanlı su ve sünger ile, sonra kuruluyorum ve leke leke kalıyor tabi, bi pamuğa minicik bebe yağı sürüp bebe yağı ile siliyorum ne leke ne iz kalıyor pırıl pırıl oluyor..belki yağlı kalmıştır diye yine üstünden peçete ile geçiyorum, yok böyle temizlik kızlar, şıkır şıkır oluyor, aklınızda olsun

hoşgeldin canımm, bereketli olsun inşallah birikimlerin

günaydın canımmm, sabah sabah hareketli başladım güne, az biraz iş yapayım bugün, tüm gün bilgisayar başında kitlenip kalıyorum, işler kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…