Altın biriktirmeye başlıyoruzz

günaydın canımmm, sabah sabah hareketli başladım güne, az biraz iş yapayım bugün, tüm gün bilgisayar başında kitlenip kalıyorum, işler kalıyor :KK66:
Günaydın canım benim :KK68: sen hallet işlerini bende işyerindeyim zaten boş kaldıkça bende yazarım sana kolay gelsin görüsmek üzere canımcım :KK25:

günaydın kızlarrrr, herkes iyidir inşallahhhh....:KK200::KK200::KK200:

sabah sabah kalktım önce mutfağa yemek yapmaya, sonra da temizliğe giriştim...bu günü dip köşe temizlik günü ilan etmiş bulunmaktayım...

bu arada mutfakta gri ankastre ocak ve davlumbaz kullanıyorum ve ne kadar silersem sileyim su izi, bez izi vs kalıyordu ve beni deli ediyordu, şimdi acayip bi taktik buldum, sanki yeni takılmışlar gibi pırıl pırıl oldular, hemen paylaşayım sizlerle..önce bi güzel temizliyorum deterjanlı su ve sünger ile, sonra kuruluyorum ve leke leke kalıyor tabi, bi pamuğa minicik bebe yağı sürüp bebe yağı ile siliyorum ne leke ne iz kalıyor pırıl pırıl oluyor..belki yağlı kalmıştır diye yine üstünden peçete ile geçiyorum, yok böyle temizlik kızlar, şıkır şıkır oluyor, aklınızda olsun :KK66:
Güzel taktikmiş kuzu benimde aklımda bulunsun çok teşekkürlwr tavsiyen için canım :KK52::KK74:

Günaydın kızlar güzel bir gün olması dileğiyle :) kahvaltı yapacaklara afiyet olsun, M muhendiseylul hoşgeldin canım :KK66: ben de çok beğendim bileziği eğer satarken çok kayıp olmuyorsa ben de düşünüyorum almayı :))
no_name_ no_name_ bebe yağı iyi fikir canım benim de aklıma bulaşık makinesi parlatıcısı gelmişti işe yarar mı bilmiyorum da sen bulmuşsun gerçi çözümü :KK49:

Günaydın kızlar çok moralim bozuk

hayırdır canım ya???? Allah korusun kötü bir şey yoktur inşallah
Günaydın canım benim :KK68: sen hallet işlerini bende işyerindeyim zaten boş kaldıkça bende yazarım sana kolay gelsin görüsmek üzere canımcım :KK25:

Güzel taktikmiş kuzu benimde aklımda bulunsun çok teşekkürlwr tavsiyen için canım :KK52::KK74:

kolay gelsin tatlım, gelirim ben de ara ara..taktik süper, mutlaka denemeni öneririm :KK66:

Kardeşim in eşi 3 senelik evliler ilkkez evimize geldiler 10 dk görüşebililer 9 da işe gitti eşim.
Ben de 12 de işten geldim biraz oturduk
Sabah kahvaltısı na gidecektik dışarı
Eşim in iş arkadaşının çocugu merdivenden düşmüş Eşim kimbilir kaçta gelecek
Ben 3 e doğru işe gidecem
Onlarda 1 de 2 de yola çıkmak zorunda lar
Çocuğa üzüldüm durumu kötüymüş
Ama ben kendime de üzüldüm oyhhhhh
Nasıl bir şans yaa
Daha misafir lere birşey demedim
11 de gelse eşim gene kabulum

Günaydın hanımlar

Hoşbuldum Canım

kıyamam civcivine, maşallah, bahtı güzel olsun inşallah, ayırma yanından tabi ki annesi, öp bizim için mis kokulu meleğini bol bol

hoşgeldin canım, bol bereketli olsun inşallah

ben de ilk defa geçen ay aldım ata altın.kulpsuz oluyor atanın fiyatı 970 idi çeyrek 230 civarı...

ohh maşallah, her şey yolundaysa Allah'ın izni ile kısa zamanda alırız hayırlı haberlerini inşallah...

çok iyiymiş tatlım, bakalım benim ne gelecek bu ay,zira klima hiç durmadan çalışıyor :KK43:

kızlarrr kate idolüm yaaa, bayıldım kadına..bi de 3.bölümde victoria var, onu da izleyin izlemediyseniz, kadın adam duştayken suyu kesiverdi paralar akıp gidiyor diye :p

hoşgeldin pınarcım... senin topikte denk gelmiştik bi ara, bol ve bereketli olsun birikimin inşallah

hoşbuldum canım

Kızlar birbirimizi daha yakından tanıyalım, kimler napıyor kaç yaşında evli bekar iş güç :)

iki yıldır 30 yaşındayım bi 10 yıl daha böyle olacak gibi görünüyor:KK48::KK48:
memurum evliyim biri kız biri oğlan iki civcivim var bi kaç gündür köydeler çok özledim onları

buzmavileylak buzmavileylak canım ovulasyon testi yapıyorsun sanırım bende netten alıp yapmıştım tlfa da program yüklemiştim ama yıne de tutturamadık gününü Bi türlü en son doktora gittim yumurta takibi için de öyle oldu cok şükür
Sen bnm Kdr uğraşmazsın inşallah
Bnm kistim vardı zaten mucize oldu bnmki
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Günaydın kızlar güzel bir gün olması dileğiyle :) kahvaltı yapacaklara afiyet olsun, M muhendiseylul hoşgeldin canım :KK66: ben de çok beğendim bileziği eğer satarken çok kayıp olmuyorsa ben de düşünüyorum almayı :))
no_name_ no_name_ bebe yağı iyi fikir canım benim de aklıma bulaşık makinesi parlatıcısı gelmişti işe yarar mı bilmiyorum da sen bulmuşsun gerçi çözümü :KK49:

canım dene sen bu çözümü, acayip güzel oldu, ayna gibi parladı, tavsiye ederim :KK66:

Kardeşim in eşi 3 senelik evliler ilkkez evimize geldiler 10 dk görüşebililer 9 da işe gitti eşim.
Ben de 12 de işten geldim biraz oturduk
Sabah kahvaltısı na gidecektik dışarı
Eşim in iş arkadaşının çocugu merdivenden düşmüş Eşim kimbilir kaçta gelecek
Ben 3 e doğru işe gidecem
Onlarda 1 de 2 de yola çıkmak zorunda lar
Çocuğa üzüldüm durumu kötüymüş
Ama ben kendime de üzüldüm oyhhhhh
Nasıl bir şans yaa
Daha misafir lere birşey demedim
11 de gelse eşim gene kabulum

aşkolsun yaa, korktum vallahi çok kötü bir şey oldu sandım..bu kadar çabuk bozma moralini, her şey Allah'tan..inşallah çocuğa bir şey olmaz, Rabbim korusun acil şifalar versin... misafirlerin de durumu anlayışla karşılayacaklardır, sonuçta isteyerek yapılan bi durum değil...bunun için bu kadar moral bozmaya gerek yok be tatlım, neler yaşıyoruz da böyle kahretmiyoruz kendimizi..sen ağırlarsın bu seferlik misafirlerini...

Eşim siz gidin diyor ama ben ailecek ailemizi hepberaber görmek istiyorum
Damat haftasonu kardeşim hafta içi çalışıyor
Kimbilir kaç ay sonra belki biraraya geelecek eşler
Cidden çok moralim bozuk

canım bu sabah 11 de tekrarlayacagım testi, dün çalıştım :KK70:

hadi bakalım hayırlısı tatlış, güzel haberler alalım inşallah 15 gün sonra :KK66:

X