Altın biriktirmeye başlıyoruzz

günaydın kızlar:)
şimdi yazdığıma bakmayın saat 7de ayaktaydım. eşim izinli bugün, kahvaltı etmeden bikaç işi vardı onları halletmeye gitti daha gelmedi. aç aç onu bekliyorum:/
paçanga böreği sardım hee:) gelin barabar yiyek:)
oyy ellerine sağlık canım, yapmadım henüz ben kahvaltımı nescafe ile geçiştiriyorum, yanına simit alıp geliyorum hemen :KK66:

buzmavileylak buzmavileylak no_name_ no_name_ benim doktorum işini aşkla yapan bir doktordu önce çocuğum olmuyor diye gittim hevesli bir şekilde birkaç ay uğraştı benle sonra ben hamile kaldım kendiliğimden. gittim bi hevesi kaçtı sonraki gittiğimde bulantım vardı e kendin ettin kendin buldun bile dedi bana :KK70:
hahahahaaaa, yok artıkkk... gerçi bazı insanlar öyledir, o başarmayı,zafere ulaşmayı hedeflemiş, sonrasını umursamamış sanırım...

Merhaba hanımlar... Bu kate olayı ne okudum ama çok çabuk geçtim. :) birde bu aralar altın çok oynak. Ne duşunuyorsunuz
gogıla aşırı pinti insanlar yazdığında videolarda 1.bölümde kate var..onu izliyoruz günlerdir, idolümüz oldu kendisi, hastasıyızzz :KK66:
altın yükselişte evet, bu ara alım yapamayacağım için sıkı takipte değilim ama en azından cumaya kadar beklemeli belki biraz iner düşüncesindeyim...

hahahahaaaa, yok artıkkk... gerçi bazı insanlar öyledir, o başarmayı,zafere ulaşmayı hedeflemiş, sonrasını umursamamış sanırım...
aynen canım işkolik ve gebelik takibi ona göre değil sıkıcı geliyordu. ayiciklijelibom ayiciklijelibom ben bugün 2 kere kahvaltı ettim üçüncüye sana mı gelsem :KK70:

gogıla aşırı pinti insanlar yazdığında videolarda 1.bölümde kate var..onu izliyoruz günlerdir, idolümüz oldu kendisi, hastasıyızzz :KK66:
altın yükselişte evet, bu ara alım yapamayacağım için sıkı takipte değilim ama en azından cumaya kadar beklemeli belki biraz iner düşüncesindeyim...
Anladım.. :) bende izleyeyim.. Kendime gelirim bi.. Buralarda yokken yine birikim yapıyordum ama o da çok kısıtlıydı :KK70: :KK70: beni silkeleyecek şeylere ihtiyqcım var :)

Anladım.. :) bende izleyeyim.. Kendime gelirim bi.. Buralarda yokken yine birikim yapıyordum ama o da çok kısıtlıydı :KK70: :KK70: beni silkeleyecek şeylere ihtiyqcım var :)
vallahi o halde sana 3-5 doz kate ve 3-5 doz da victoria öneriyorum, elektrik çarpmışa dönüyor insan...(victoria 3.bölümde bu arada )

benden çok etmemişsindir :) ben evde yedim işe geldim kapıda burnuma gevrek koktu bi de onu indirdim mideme şimdi :KK70:
Canım nerelisin sen :KK66: gevrek dediğin simit değil mi :KK52:
günaydın kızlar:)
şimdi yazdığıma bakmayın saat 7de ayaktaydım. eşim izinli bugün, kahvaltı etmeden bikaç işi vardı onları halletmeye gitti daha gelmedi. aç aç onu bekliyorum:/
paçanga böreği sardım hee:) gelin barabar yiyek:)
Afiyet bal olsun canım size :KK52: bende diyetteyim bu aralar gördügüm duyduğum herseyi canım istiyo :KK48: bunuda yazdım kenara ilk fırsatta kendime bi paçanga böreği ziyafeti çekicem
buzmavileylak buzmavileylak no_name_ no_name_ benim doktorum işini aşkla yapan bir doktordu önce çocuğum olmuyor diye gittim hevesli bir şekilde birkaç ay uğraştı benle sonra ben hamile kaldım kendiliğimden. gittim bi hevesi kaçtı sonraki gittiğimde bulantım vardı e kendin ettin kendin buldun bile dedi bana :KK70:
Ahahaha çok güldüm canım ya öyküne dr un hayal kırıklıgına uğramış resmen :KK48: bunlar bensiz nasıl hamile kalır çok kırıldım diye düsündüyse demek ki :KK66:

biz no_name_ no_name_ ile çöp karıştırmaya karar verdik. ayrıca çamaşırları elimizde çiteleyip aynı suyla duş alıp sonra balkon yıkıyoruz :KK70:

Canım nerelisin sen :KK66: gevrek dediğin simit değil mi :KK52:

Afiyet bal olsun canım size :KK52: bende diyetteyim bu aralar gördügüm duyduğum herseyi canım istiyo :KK48: bunuda yazdım kenara ilk fırsatta kendime bi paçanga böreği ziyafeti çekicem

Ahahaha çok güldüm canım ya öyküne dr un hayal kırıklıgına uğramış resmen :KK48: bunlar bensiz nasıl hamile kalır çok kırıldım diye düsündüyse demek ki :KK66:
saol canım:) ye canım ye can boğazdan gelir akşam yemeğinden kısarsın.
ahahaha değil mi ama sinirliportakal sinirliportakal nasıl doktorsuz hamile kalırsın ayıp etmişsiniz:))

biz no_name_ no_name_ ile çöp karıştırmaya karar verdik. ayrıca çamaşırları elimizde çiteleyip aynı suyla duş alıp sonra balkon yıkıyoruz :KK70:
:KK70: :KK70: hatta pedleri de arkadaşlardan otlanıp, arkadaşlarla cafelere gittiğimizde şekerleri filan toplayalım :KK70: :KK70: :KK70: işin gırgırı tabiki :) bu kadarı çok aşırı zaten :)

tobosolu_dulcinea tobosolu_dulcinea günaydın canım :) eşin ne de güzel açıklamış sana haklı gittikçe büyüyoruz ve zevklerimiz de değişiyor. ben ilk eşim küpe alacağında bana minicik kulağımda görünmeyen bir top küpe seçmiştim şimdi sorsa sallanan küpe istiyorum :KK70:
Kesinlikle canım bende eskiden daha minimal kücük altın takıları severdim şimdi öyle mi ama :KK48: kollarımda şıngır şıngır bileziklerim olsun istiyorum :KK70:

geçen facede bir videoya denk geldim, bursada gençler bi proje kapsamında dilencilik yapmışlar 2 saatte mi ne 2oo küsür para toplamışlar..vallahi içim gitti, eşime dedim kılık değiştirip sokağa mı çıksam, nerede böyle para? eşim kafayı yedin artık sen diyor...

bugün balkonu yıkayacağım ben de, ve su gidecek diye endişeliyim, ne yapmalı bilemedim :p

benim sonum kate gibi olacak galiba kızla, her şeyi masraf olarak görmeye başladım ve aklımda hep altın almak var..eyvah eyvah!!!!

geçen facede bir videoya denk geldim, bursada gençler bi proje kapsamında dilencilik yapmışlar 2 saatte mi ne 2oo küsür para toplamışlar..vallahi içim gitti, eşime dedim kılık değiştirip sokağa mı çıksam, nerede böyle para? eşim kafayı yedin artık sen diyor...

bugün balkonu yıkayacağım ben de, ve su gidecek diye endişeliyim, ne yapmalı bilemedim :p
Gun içinde 20 bin lirayı buluyorlarmış...

X