Altin biriktirelim

Sizce fiyatlar nasil patates ve sogan uygun geldi aldim bende
Bulasik mak parlaticisi onceden 1 2 liraydi simdi 8.50 olmus

Eklentiler

• 20220323_093215.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 88
Sizce fiyatlar nasil patates ve sogan uygun geldi aldim bende
Bulasik mak parlaticisi onceden 1 2 liraydi simdi 8.50 olmus
Bence uygun fiyatları. Iyi etmissin. Ben soğanı doğrayıp buzluğa da atıyorum eğer uzun süre evden gideceksem bozulması diye. Sonra çıkar kullan pratikte oluyor. Iki poşete koyuyorum ama soğan kokutuyor biraz.

Çok uygunmuş bence. Tanesi 1 lira bile değil. Umarim iyi yıkar. Benim makine güzel yıkamıyor. Taşınınca değiştireceğim. Şimdilik idare etmeye calisiyorum.
Bulasik mak. Temizleyicisi alip 1 kere bis yika onunla filtresinj temizle bak bakalim hala ayni mi? Ben ara ara yapiyorum. Gecen filtresinj yikadim isil isil parlatti hem de bu tableti 2ye bölerek yikiyorum
Sogan degilde sarimsagi buzluk kabina koyup sakliyorum buzlukta ama sogani da buzluk kabina koyup saklarsak kokusu olmaz bence buzdolabi poseti kokutur dedigin gibi. Hatta ben buzluk kabi alayimda sogan da koyayim a101de satiliyor uugun fiyata

Çok iyi fikir Hiç aklıma gelmemişti.

Bayadır yapmıyorum bi ara yapayim haklısın. Sarımsakları da soyup buzlukta saklıyorum kullanım için iyi oluyor. Yoksa soymaya üşeniyorum.

Hu hu Gunaydin. Kimseler yok mu? Bu sabah yine erken kalkıp kendimle vakit geçirdim. Bu saatler bana çok iyi geliyor. Ama minigin huysuz yine. Ağlıyor ve ben sebebini bilmiyorum. Neyse görüşürüz gençler ve kendini genç hissedenler 🖐🖐

Ben kavurup kavanozla dolaba koyuyorum
O da uzun süre gidiyor
Hem koku falanda olmuyor
Ama sarımsağı soyup buzluğa atıyorum
Daha pratik geliyor

Gunaydin telim bozuldu servise goturecegim al basina masraf
Ben kavurup kavanozla dolaba koyuyorum
O da uzun süre gidiyor
Hem koku falanda olmuyor
Ama sarımsağı soyup buzluğa atıyorum
Daha pratik geliyor
Sarimsagi dövüp koy daha pratik olur

Dolaptan satış yapmıştım.54 TL hesaba geçmiş.
Hemen dolara çevirdim.
Bebişin ilk birikimine 3.5 dolar ile başlamış oldum
Evdede yaklaşık 25 dolar vardı sanırım. Onuda hemen hesaba yatırayım.
Küçük miktarları dolar olarak biriktireceğim.

Eşime kasaptan 4 kg dana kıyma, 1 kangalda sucuk aldırdım. 560 TL ödemiş.
Ramazan için buzluk hazırlıklarına başladık, annem sağolsun.
Köfte ve sulu köfte yaptık.
Kalan kıymayıda soğanla falan kavurup karnıyarık harcı olarak hazırladık.
Sucuğu da dilimledik hepsini attım derin dondurucuya.
Buzlukta karnıyarık için yazdan kızarttığımız patlıcanlarda vardı.
Bayılıyorum hazır yemeklere

Bana ne kayinvalidem ne de annem yardim eder buzluk ya da baska bisey icin. Ne guzel annen yardim ediyor. Ben kizimla ogluma hep destek olucam istedikleri olcude. Yine haklarini yemiim salca recel gibi seyler verirler ama buzluk konusu beni benden ediyor

Bizdede kayınvalide yapmaz. Onlar günü birlik yaşayanlardan
Ama Annemle ben yaparız
Hatta kayınvalidemlere de yapıyoruz

Buzluk candır gerisi heyecan . Hazır çıkar işit süper. Hamilelikte çok işine yarayacak. Doğum sonrası içinde buzluk yatırımı yapmanı tavsiye 3derim uykusuzlukla bebisle yemek yapmak çok zor oluyor.

Buzluğa koyacaklarını ben de kendim yapıyorum böyle daha çok içime siniyor. Hem zaten ikiside uzakta o yüzden iş başa düşüyor. Bana da konserve salça işi daha zor geliyor.

Benim de buzluktaki hamur işlerim bitti. Oğlanın beslenmeye koyuyorum iyi oluyor. Havalar soğuk olduğu için hamur bile mayalanmiyor. Isınsın ilk isim mayala poğaça yapmak olacak . Içine bişey koymadan sade yapıyorum. Bazen sandiviç, bazen sakallı poğaça gibi yapıp yanına koyuyorum iyi oluyor. Ne yediğini biliyorum en az insan temiz temiz yiyor. Içim rahat ediyor.

Kızlar bana bir el atıverin

yurtdışında yaşadığım için altın nasıl “alınır” pek bilmiyorum, bu sebeplede çekiniyorum beni kandırırlarsa daha doğrusu tabiri caizse “kazıklarlarsa” diye, adamlar ellerine hesap makinesi alıp şak şak şak tuşlara basıyorlar pat diye bir fiyat söylüyorlar, yok işçilikmiş yok bilmem neymiş,
İşçilik heryerde aynımı oluyor, birde cumhuriyet falan hariç her takının işçiliği oluyormu?
Bu ara Altının fiyatı durmadan değişiyor mesela almak istediğim gün altının gram fiyatının ne olduğunu nerden öğrenebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…