All-Star Diyet Yarismasi...

Evet canım ama yurtdışı tatiline gidince kilo aldım 59um
Helal olsun yaa çok imrendim çok heveslendim bende isterim bende :) maşallah

90 dan yukarı çıktığım gün battı balık yan gider şişman öleceğim diye bir yedim Ogün bir yedim ağlaya ağlaya :) okadar imkansız geliyor gözüme 59 kiloya düşmek falan

Ben 60 kiloyken biraz kilo al diyorlardı bana yüzün çok çökmüş duruyor diyorlardı bende kendimi obez sanıyordum öğünlerin kıymetini bilemedim :)

Helal olsun yaa çok imrendim çok heveslendim bende isterim bende :) maşallah

90 dan yukarı çıktığım gün battı balık yan gider şişman öleceğim diye bir yedim Ogün bir yedim ağlaya ağlaya :) okadar imkansız geliyor gözüme 59 kiloya düşmek falan

Ben 60 kiloyken biraz kilo al diyorlardı bana yüzün çok çökmüş duruyor diyorlardı bende kendimi obez sanıyordum öğünlerin kıymetini bilemedim :)
Benim için de hayaldi daha ne ben ne de etrafımdakiler görüntüme alışabildi..
Yine 60 olacaksın kaç kilosun şu an bilmiyorum ama kilo vermek almaktan daha kolay gerçekten ben bunu gördüm. 90 kilo olduğumda diyorsun o kiloya kaç senede geldin kimbilir ya da doğum vs ile geldin ama kilo vermek 4 5 aylık iş :)

Benim için de hayaldi daha ne ben ne de etrafımdakiler görüntüme alışabildi..
Yine 60 olacaksın kaç kilosun şu an bilmiyorum ama kilo vermek almaktan daha kolay gerçekten ben bunu gördüm. 90 kilo olduğumda diyorsun o kiloya kaç senede geldin kimbilir ya da doğum vs ile geldin ama kilo vermek 4 5 aylık iş :)
1 senedir 95 kiloyum 35 kilo aldım 1 senede
İşin komik yanı hamileligim boyunca 14 kilo verdim doğum yaptığımda hamile kaldığım zamandan zayiftim :)

Yalnız bende şöyle bı sorun oldu ben ona bağlıyorum
Doğum anında sağ yumurtam komple alındı 38 cm büyüklüğünde kist vardı

Vucutda hormon dengesiymis doktor bana biraz zor kilo verirsin troid çıkabilir erken menopoza girme riskin var vücudun çok yaglanabilir buna göre dikkat edeceksin dedi

Benim sinirim bozuldu dengem sasti gerçekten şu icsem yarıyor yalanı varya o bende vuku buldu :) baktım ne yapsam sisiyorum bende kendimi yemeğe vurdum kilo aldıkça depresyon ve depresyon ilerledikçe yemek... Kısır döngüye girdi sonuç bu :KK66:

Bir elbisem var 55 kiloyken giydiğim en sevdiğim elbisem
Onun dışında tüm kıyafetleri elden çıkardım onuda direk göz önüne astım
Bunun içine giricem ve girdiğim gün birini çok sevindiricem tanımadığım birini dedim . Benim için dönüm noktası bu elbise olacak dedim ama bı turlu baslayamiyorum

Aklinyolu1 ikna etti beni valla ne güzel kilo verenleri görünce imrendim

Benim için karar vermede en önemli sey kızım oldu
Oyun oynarken nefesim yetmiyor yanında annanesi gibi duruyorum :) buna hakkım yok

ben çok beğenerek izliyorum ve beni çok etkiliyor tavsiye ederim:)
bugün ki yayın akışına baktım sabah ( iyice manyak:KK53:) saat 1 de var yine o program , farklı bölüm mü bilmiyorum , ayrıca gelinliğe evet de nin yeni sezonu başlıyor :KK8::rolleyes:
Roxenim ben tam bir TLCmanyagıyım.mutfagımda sürekli açık...sıkı dönüşümler ağır yaşamlar geilliğe evet de..alaskalılar ...badi ...hiç sevmedigim program yok...eşim de alıştı bazı programlara:KK70::KK70:sıradışı ve tam benlik ...

1 senedir 95 kiloyum 35 kilo aldım 1 senede
İşin komik yanı hamileligim boyunca 14 kilo verdim doğum yaptığımda hamile kaldığım zamandan zayiftim :)

Yalnız bende şöyle bı sorun oldu ben ona bağlıyorum
Doğum anında sağ yumurtam komple alındı 38 cm büyüklüğünde kist vardı

Vucutda hormon dengesiymis doktor bana biraz zor kilo verirsin troid çıkabilir erken menopoza girme riskin var vücudun çok yaglanabilir buna göre dikkat edeceksin dedi

Benim sinirim bozuldu dengem sasti gerçekten şu icsem yarıyor yalanı varya o bende vuku buldu :) baktım ne yapsam sisiyorum bende kendimi yemeğe vurdum kilo aldıkça depresyon ve depresyon ilerledikçe yemek... Kısır döngüye girdi sonuç bu :KK66:

Bir elbisem var 55 kiloyken giydiğim en sevdiğim elbisem
Onun dışında tüm kıyafetleri elden çıkardım onuda direk göz önüne astım
Bunun içine giricem ve girdiğim gün birini çok sevindiricem tanımadığım birini dedim . Benim için dönüm noktası bu elbise olacak dedim ama bı turlu baslayamiyorum

Aklinyolu1 ikna etti beni valla ne güzel kilo verenleri görünce imrendim

Benim için karar vermede en önemli sey kızım oldu
Oyun oynarken nefesim yetmiyor yanında annanesi gibi duruyorum :) buna hakkım yok
Öncelikle çok geçmiş olsun ama burada ben hormon sorunu olup güzel kilolar veren birsürü insan da gördüm. Evet biraz daha fazla emek gerekiyor ama asla imkansız değil. 1 senede aldın 6 ayda vereceksin hepsini. Yeni alınmış kilolar hemen gider zaten.
Benim de hedefim aynı senin gibi 2 3 tane elbisem vardı çok sevdiğim onlara girmekti şu an hepsi çuval oldu üstümde :KK70:
Nefesinin yetmemesi olayını iyi bilirim insan kendine ne kadar büyük kötülük yapıyor biraz zayıflayınca bunu daha iyi anlıyor. Ben 1 dakika koşsam 10 dakika soluklanırdım şimdi Forrest gump gibi ankara sokaklarında nefesim kesilmeden her yere koşar oldum. Hayatımızın kalitesi gerçekten çok çok değişiyor. Genciz daha bugünler geri gelmeyecek.

Roxenim ben tam bir TLCmanyagıyım.mutfagımda sürekli açık...sıkı dönüşümler ağır yaşamlar geilliğe evet de..alaskalılar ...badi ...hiç sevmedigim program yok...eşim de alıştı bazı programlara:KK70::KK70:sıradışı ve tam benlik ...
Yaaa ben de Tlc aşıklarındanım Tlc yi keşfettiğimizden beridir ailecek ne dizi izle olduk ne de haberler sürekli Tlc açık :KK70: pasta yapmayı öğrendim diyet yapmayı spor yapmayı gelinlik seçmeyi dünyadaki çeşitli hastalıkları ihanet hikayelerini kaçma girişimlerini ev seçimlerini eşya seçimlerini her şeyi öğrendim o kanal ile :KK70:

1 köftecik mi yedin diyecektim keki gördüm ben bu insanlardan bıktım gerçekten. Bizler her şeyden yesek diyetteyim diyor her şeyi yiyor onun diyetinin ne olur derler yemesen de insan bir lokmacık yerdi ne ayıp şey derler.. ama sana tavsiyem bir eve gitmeden önce diyetteyim boşuna zahmet etme bir salata yaparsan yerim dersen daha iyi olur senin için..

Mis gibi menü afiyet olsun şimdiden canım
Keşke onu söyleyebileceğim insanlar olsaydı. Ben gizli diyet yapıyorum. Daha önce söyledim ve yaşadıklarımı bir ben birde Allah bilir. Aynı şeyleri yaşamaktansa 1hafta daha geç kilo veririm daha iyi.

Öncelikle çok geçmiş olsun ama burada ben hormon sorunu olup güzel kilolar veren birsürü insan da gördüm. Evet biraz daha fazla emek gerekiyor ama asla imkansız değil. 1 senede aldın 6 ayda vereceksin hepsini. Yeni alınmış kilolar hemen gider zaten.
Benim de hedefim aynı senin gibi 2 3 tane elbisem vardı çok sevdiğim onlara girmekti şu an hepsi çuval oldu üstümde :KK70:
Nefesinin yetmemesi olayını iyi bilirim insan kendine ne kadar büyük kötülük yapıyor biraz zayıflayınca bunu daha iyi anlıyor. Ben 1 dakika koşsam 10 dakika soluklanırdım şimdi Forrest gump gibi ankara sokaklarında nefesim kesilmeden her yere koşar oldum. Hayatımızın kalitesi gerçekten çok çok değişiyor. Genciz daha bugünler geri gelmeyecek.
Yaklaşık3 haftadır asansör kullanmıyorum hiç bı yerde
Önce 1 katı zor cikiyordum kalbim nasıl çarpıyordu şimdi 4 katı koşa koşa ikişer ikişer çıkıyorum :) bu merdiven inip çıkmakta acayip etki ediyor diz bolgemde incelme olmuş pantolonumdan farkettim sıkılaşmis sanırım

Tlc normal uydu kanallarından da var canım bakarsan ilerlerde bulacağından eminim. Yarın akşam 9.30da yeni bölüm var izlemenin tavsiye ederim :) her Salı günü yeni bölüm oluyor haftaya da yeni sezon var
Süper

Keşke onu söyleyebileceğim insanlar olsaydı. Ben gizli diyet yapıyorum. Daha önce söyledim ve yaşadıklarımı bir ben birde Allah bilir. Aynı şeyleri yaşamaktansa 1hafta daha geç kilo veririm daha iyi.

Bende hiç kimseye söylemiyorum dün mesela anneme bile söylemedim . Söyleyince yediğin daha fazla dikkat çekiyor şunu ye bunu yemeden başlayıp birsuru laf... Kilo verdi mi kaç kilo verdin sukadar ver bugün bunu ye yarın yeme her çeşit söz :) özellikle mi yapıyorlar ne

Yaklaşık3 haftadır asansör kullanmıyorum hiç bı yerde
Önce 1 katı zor cikiyordum kalbim nasıl çarpıyordu şimdi 4 katı koşa koşa ikişer ikişer çıkıyorum :) bu merdiven inip çıkmakta acayip etki ediyor diz bolgemde incelme olmuş pantolonumdan farkettim sıkılaşmis sanırım

Süper

Bende hiç kimseye söylemiyorum dün mesela anneme bile söylemedim . Söyleyince yediğin daha fazla dikkat çekiyor şunu ye bunu yemeden başlayıp birsuru laf... Kilo verdi mi kaç kilo verdin sukadar ver bugün bunu ye yarın yeme her çeşit söz :) özellikle mi yapıyorlar ne
Dizinde incelme olması şu an beni de gaza getirdi. Diz bölgemin daha da incelmesi için çok uğraşıyorum madem merdiven inip çıkmak da işe yarıyor hemen şimdi merdivenleri koşarak inip çıkıcam çok teşekkür ederim cidden

Insanlar kasıtlı yapıyorlar hep diyorum hiçbir türlü yaranamıyoruz arkamızdan da diyorlar ki zaten şişko sağlıklı şeyler yemek de nerden çıktı :KK70:

X