All-Star Diyet Yarismasi...

Latte hazır değilse aslında gayet uygun bir seçim bemce

Maalesef hazir ama onu icmezsem devam edemem diyete. Turk kahvesi de sekerli olunca midem kaziniyor.

Nescafe daha iyi aslinda ama o da kazindiriyor. Latte beni durduruyor biraz. Mocha da icerim, salep filan da ama tatli yemiyorum diyette iken bazen meyveyi ,meyve suyunu tamamen bile kesiyorum.

Herkesin damak tadi farkli. Patates bana kilo verdirir ama herkes icin gecerli degil bu.

Genel olarak iki ogune indirmek, ekmegi hayatimdan cikarmak ve intermittent fasting benim yontemim.

Onun disinda ne yedigimin cok bir onemi yok.

Bu bes kiloyu nasil aldin dersen if e uymadim. Uc ogun ve yas pasta onun disinda ekmek turevlerini yedim.

Intermittet fasting nedir bilmiyorum ama hemen araştıracağım merak ettim cidden

Pasta derken sürekli mi pasta yedin ki

Merhaba herkese! Fazla kilo verme hedefim yok ama motivasyon icin ben de araniza katilmak isterim:) Carsamba gunu tarti bildirimi icin bi saat siniriniz var mi? Turkiyeyle aramda 10 saat oldugundan tr saatiyle aksam 8-9 gibi bildirim yapsam uygun olur mu? Ya da salidan bildirim yapabilirim.

Intermittet fasting nedir bilmiyorum ama hemen araştıracağım merak ettim cidden

Pasta derken sürekli mi pasta yedin ki

Hastalik nedeniyle ara verdim 20 ocaktan beri gunde bi pasta bitirdim. Ovunmuyorum bununla ama o da oyle bir zamandi iste.

If yontemi iyidir . Aksam istedigin zaman yemegi birakirsin. Kahvalti yi gec yaparsin. Aslinda bunlar tek dogru degil. Benim uyguladigim bana uyan yontem sana uymayabilir. Onun disinda leptin diyeti var, sdm diyeti var, alkali diyeti var.

Merhaba,

Bizim icin carsamba oldugu surece saat siniri yok. Benim de aramda uc saat var. Yalniz haberimiz oldugu surece. Keyfi olunca bildirim yapilmiyor. Iste o zaman tepem atabiliyor cunku benim topigin tek ve ana sarti carsamba gunu yuklenen tarti resmi . Gece 12 ye kadar bile olabilir. Persembe olmaz sali gunu olmaz. Listeye ekle sil , ekle sil olmuyor. Oteki butun konular istege bagli.

Okudum da yazıları farkında olmadan 6 aydan fazladır ben de bu diyeti yapmışım meğer :) sabah 10da kahvaltı yapıp en geç 5de hatta çoğu gün 4de yemeği bıraktım hep ve ağzıma çay kahve su dışında bir şey koymadım aynı yöntem işte

Ben sabah bir latte icerim sonra 1 de kahvalti yapip aksam 9 da birakabiliyorum yemek yemeyi.

Bu yontem insulin direnci olanlarda direnci kirmaya da yariyor.

Cevap icin tesekkur ederim:) Bu arada biraz atlamis gibi olucam ama ben de If yapiyorum. Yapmak icin zorlamiyorum aslinda ama hayatim boyunca boyle beslendim diyebilirim. 12.30 gibi ilk ogunumu (hafta ici oglen yemegi, haftasonu kahvalti tarzi oluyor), 7 gibi de aksam yemegimi yiyorum. Genelde iki ogun besleniyorum, ama arada acikirsam cerez, havuc vs. atistiriyorum. Bir de duzenli olarak spor yapiyorum. Genelde sporum degisiyor, ama bu aralar yogaya sardim. Ay cok konustum, yarismaci arkadaslara basarilar dilerim:))

Yani ben gerektiginde geyikte yaparim , zayiflamaniz icin motivasyon saglarim ama tarti bildirimlerinde sorun cikarsa -ki eski yarismamda cikti o yuzden bunu belirtiyorum basta. Yoga ben de yapiyordum tekrar basliycam.

Beni zamanla tanirsiniz. Ben de cok pis bir insulin direnci vardi. Hala var pastayi birakin mandalina ile bile tetikleniyor . Sporla vermek en iyisi.

B bilinmeyenkullanici paylasimci ozelligin var, sen de topige katkida bulunmak ister misin?

Arkadaslar su son kilo isini hep beraber bitirelim artik.

nasıl bir katkı?

Merhaba kızlar, vermem gereken bi 5 kilo var. Bu yarışmayla motive olabilirim inşallah diyorum. Yarın foto paylaşırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…