All-Star Diyet Yarismasi...

Yarışmanın ismi bile şimdiden motive etti beni -23 sonrası geri +10 aldım tam zamanında geldi bu diyet hedefim ilk 65 sonrasında 60 bakalım çarşamba tartı ne gösterecek. Başarılar hanımlar

hayırlı olsun yeni topik
bende gelip bakarım buralara ... sağlıklı beslenme ve spora tam gaz devam , spor salonuna kayıt yaptırdım ,sporsuz edemiyorum

ben 50 metre ilerimde salon olunca daha fazla ertelemedim , program yazdık hocayla gidip geliyorum haftada 4 gün

50 m otede olsa ben de ertelemem:))

66 kilo oldum en son +5 kilo. Her gun bir yas pasta(8 kisilik) yedigim icin kacinilmaz son.

Yeni beslenme duzenime geciyorum. +Uc gunluk detox.

Spor haftaya kadar yazilirim bir yere, simdilik yuruyus.

Son alinan kilolar cabuk gidiyor. Ben de 61 ile birakmistim 49 gun ara verdim. +5 ti en son. Cabuk gidecegine inaniyorum.
Inşallah çabucak giderler artık koruma moduna geçmek istiyorum ben arkadaşlarımla dışarı çıkınca onlar gibi güzel şeyler yemek istiyorum diyet modundan sıkılmaya başladım

Inşallah çabucak giderler artık koruma moduna geçmek istiyorum ben arkadaşlarımla dışarı çıkınca onlar gibi güzel şeyler yemek istiyorum diyet modundan sıkılmaya başladım

Koruma moduna gecsende iki kilo aliyorsun. O yuzden hedefin 2 kilo altina inmek gerekiyor.

Diyet modu yok zaten , oteki moda gectiginde illa ki aliniyor. O yuzden diyette iken her seyi kesmemek daha mantikli.

Koruma moduna gecsende iki kilo aliyorsun. O yuzden hedefin 2 kilo altina inmek gerekiyor.

Diyet modu yok zaten , oteki moda gectiginde illa ki aliniyor. O yuzden diyette iken her seyi kesmemek daha mantikli.
51 o yüzden diyorum yoksa görünüş itibariyle şu an iyi görünüyorum aslında ama senin dediğin gibi 2 kg alsam 60ı görmek istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…