All-Star Diyet Yarismasi...

Bugün yaptığım pastalar
Kendime yok :KK70:
Screenshot_2018-05-04-23-57-16-003.jpeg

kızlar bugun canımı sıkan bırsey oldu
bu saat oldu hala uyuyamadım

hanı pazar gunu kayınvalıdem ve eltımlerı kahvaltıya cagırdım kaynım amelıyat olcak maksat kafaları dagılsın demıstım ya
hatta kayınvalıdemler tatılde sırf benım ıcın tatılden gelıyorlar kahvaltıya cagırdıgım ıcın
bugun geldıler ıste evlerıne
eltım aradı aksam su meshur eltım!
canım dedı, suan kayınvalıdeler bızde konustuk pazar kahvaltıya sende degıl bende olucaz !
nıye ? dedım
e senın ev kucuk (evım 180 m2)
ıyıde dedım bıze dıye sozlestık ona gore bırsuru alısverıs yaptım esım ısını gucunu ayarladı
yaptıgın alısverısı hazırlıgı da al bana gelın bızde yapıcaz dedı

tamam ! dedım kapadım yanımdada mısafırım var bılıyorsunuz
mısafırım o neydı oyle ya ne munasebet ! dedı
esıme soyledım eltı hanım yıne yaptı yapacagını dıye
esımde babasını aradı
baba bu muhabbet ne daha bu sabah konustuk bıze gelcektınız nıye degıstı dedı
kayınpederım dee ne farkı var ha sız ha onlar ne alısverıs yaptıysanız getırın burda yıyelım dedı :KK70:

esımde baba saka mı yapıyorsunuz evımızde rahat mı ettıremıyoruz nıye bız her davet ettıgımızde o gelın kaynanacılık oynuyor dıyemedınız mı ona kızım onlara davetlıyız sana da sonra gelırız dıyemedınız mı ne anladık ozaman davet etmekden herkes kendı evınde zaten kahvaltı hazırlıyor davetın ne anlamı kaldı dedı kapattı

benım canım cok sıkıldı bu duruma abartıyormuyum ? eltı dıye mı gozume batıyor bunda ıyı nıyet aramaya calısıyorum gercekden
yarın kayınvalıde mı arayıp gelının bana ben buyuk evım kaynanan yoksa ben varım deyıp duruyor yerını ona mı verdın bıleyım . ben sızı davet etmısım beklerken bana sormadan baska plan yapıp bana evrıvakı yapıyorsunuz bır sorun varsa bıleyım demek ıstıyorum esım sessız kalma ara soyle altda kalma dıyor
bende ıcımde patlamasın konusayım dıyorum nıye bu duruma musade ettıler dıye konusayım kendılerıyle yanlıs mı olur

sızce ne yapayım :KK43:

gergınlık olsun ıstemıyorum ama bu durum sureklı olunca habıre ben buyuk eltıyım deyınce (aynı yastayız esımın abısıyle evlı dıye oyle konusuyor ) bu durum benım canımı gercekden sıkmaya basladı

kendısıne abla dıyemı hıtap edeyım :KK70: dusunsenıze 140 boyunda 45 kılo bırı aynı yastayız
ben 170 kusur boyumda 80 kıloyum yanında annesı gıbı duruyorum yasta benden buyuk olsaydı bıle abla desem cok komık olurdu gıbı gelıyor :KK70: abla mı dıyeyım ne ıstıyor bu kadın benden

ılk evlendıklerı gun . nıkahlarında tanısmak bugune kısmet oldu mutluluklar canım dedım sarılmak ıcın egıldım
ılk tanısmamızı anlatıyorum
gelın gelın ! sız daha once evlendınız dıye havalara gırme bızım bı gecmısımız var ona gore dedı herkesın ıcınde
bende espırı yapıyor sanıp guldum
butun bunlar olunca sımdı ne oldugunu anlıyorum
ne salagım !
o anda sımdıden mı basladın eltılıge 5 dk oldu resmıyetde yavas gel nıye demedım kı !!! ne salagım

bunlar kaynımla evlıydı cocukları vardı gecımsızlıkten bosandılar . ben evlendıkden 1 hafta sonra yıldırım nıkahıyla tekrar evlendıler
evleneceklerını de dugun gunumde ılan ettıler :KK70:
herkes bızı unuttu dugunumde bunlar konusuldu

ben sızce suan haksızlık mı edıyorum lutfen bana karsı durust olun sızce bunları dusunerek yanlıs mı yapıyorum

ben bu eltıyle konusmuyordum nerdeyse 4 yıllık evlıyım bu 1 senedır konusuyoruz cunku anneme bagırıp hakaret ettı
dogum yaptım dogumuma gelmedı kızımı 1 bucuk yasındayken gordu ılk
selam verırdım almazdı
cok dedıkodumu yaptı
bunla konusmuyordum

ama kayınvalıdeye gıdınce bu orda ortam cok gergın kaynımla aramız cok ıyı karısı yuzunden korkusundan bıze gelemıyor falan
bende esıme dedım kı gel bız adım atalım buyukluk bızde kalsın
evlerıne gıttım dedım bız nıye boyle olduk ben bılmeden senı kırdımsa ozur dılerım
sen sureklı bana duvar ordun uzak durdun ne oldugunu anlamadım oyle olunca bende uzak durdum belkı gelıp neyın var dıye sormalıydım belkı bu benım hatamdı gel boyle olmayalım ölumlu dunya dedım
herkesın ıcınde

oda bana

kucuk olarak kucuklugunu bıldın geldın ozur dıledın buyuk olarak affetmek bana duser dedı :KK43:

benımle neden boyle konusuyor :KK43: gercekden suan sınırım bozuk gecmıs dun gıbı canlandı ve kızgınlıgımı hatırladım
küsluk cıkarıp eskısı gıbı kus mu kalayım yanı yıne :KK43:

Her 10 kg da resim Aticam demiştim
Eki Görüntüle 2143473
Wow! Senin diyetlik bi yanin kalmamis ya. Nasil 80 bu? Bi yanlislik olmasin?

Diger konuya gelince, bence onun seviyesine inme. Evet sen haklisin kesinlikle ama belliki ciddi sorunlu bi tip diye buyukler idare ediyor. Simdi sen konusursan o kac kisiyi birden uzecek...yazik, beraber yasamak zorunda olan ailesine acidim. Ben senin yerinde olsam hic bisey goturmem, kahvaltiya giderdim. Ne guzel isten de kurtuldun. Sen zaten cok ince dusuncelisin. Davet etmissin. Madem agirlamaya bu kadar hevesli, birak ugrassin. Sen de keyfine bak, hic bu hareketine bozulmus gibi bile durma. Zafer olarak algilamsin ezik.

Diger konuya gelince, bence onun seviyesine inme. Evet sen haklisin kesinlikle ama belliki ciddi sorunlu bi tip diye buyukler idare ediyor. Simdi sen konusursan o kac kisiyi birden uzecek...yazik, beraber yasamak zorunda olan ailesine acidim. Ben senin yerinde olsam hic bisey goturmem, kahvaltiya giderdim. Ne guzel isten de kurtuldun. Sen zaten cok ince dusuncelisin. Davet etmissin. Madem agirlamaya bu kadar hevesli, birak ugrassin. Sen de keyfine bak, hic bu hareketine bozulmus gibi bile durma. Zafer olarak algilamsin ezik.
tamam ozaman oyle yapayım
gercekden kımsenın agzının tadının bozulmasını ıstemıyorum bunun ıcın gunah kecısı ben olmalıysam olurum hıc sorun degıl yeterkı sıcramasın cırkeflıgı

bu arada cok tesekkur ederım :)
boydan kurtarıyorum sanırım yoksa 15 kılo fazlam var hala :)

X