All-Star Diyet Yarismasi...

Hımm latteye çözüm buslan 55 e ineceksin bence:KK15:

Iste bana da o ekmekler uzumler fazla geliyor. Seker orucundayim ben meyve de yemiyorum ama bi turlu latte orucuna giremiyorum.

Yarin basliyorum desem yine baslamam.

Alternatif bulamadim ya. Matcha latte her yerde yok, chai latte sekerli oluyor.

Hindibaaa desen kendine hayri yok. :KK70:

Nescafe desen beni acmiyor ve aciktiriyor.

Cay iiiih ihhh. :cool:

diyetisyen bana gelsin kuzumm:KK76:

:spor::spor: Yurruuu beee. :halay::halay:

yavv ilk başladığımda 73 idim ama regl ve tok olduğum için tartıda 73,9 çıktım.
ama ça olmak gerektiği için 73 aldık ilk tartıyı.
73 üm uzuun lafın kısası henüz :)))

Onu herkese yapiyorum. @toprakahve ve N nscckts de nasibini aldi. 1 kilo eksik yazdim onlari. :KK45:

hedefin 55
boyun jaçtır diye düşündüm sanırım 160 üzerindesindir belki 70 bilemedim.
ama 55 harbi güzel rakamlar
ben çocukken biliyorum o rakamları hatıllıyommmmmmmmmm.
o yüzden yavaş yavaşta olsa 55 gelir eminimmm

168 im ama basenler fatmanin dedigi gibi ayri bir cumhuriyet. :KK45:

toprak bilgilerini girince tabloyu guncellerim.

zinnia zinnia bu formullerle yaptigim bir tablo. Ideal yuzden, gunluk protein miktari , gunluk kalori ihtiyaci (GKI) - ki bu yatma, uzanma, kumandayi alma gibi basit isleri gosteriyor. Ornek M e g g M e g g :KK70:

Hemen yaninda, haftada uc dort kere aktivite yapan insanda almasi gereken kaloriyi gosteriyor ve bu aktif kisinin kilo vermesi icin gereken kalori miktari. :cool:

upload_2018-4-14_20-41-50.png

zinnia zinnia bu formullerle yaptigim bir tablo. Ideal yuzden, gunluk protein miktari , gunluk kalori ihtiyaci (GKI) - ki bu yatma, uzanma, kumandayi alma gibi basit isleri gosteriyor. Ornek M e g g M e g g :KK70:

Haftada uc dort kere aktivite yapan insanda yanindaki kaloriyi gosteriyor ve bu aktif kisinin kilo vermesi icin gereken kalori miktari. :cool:

Eki Görüntüle 2136863
İdeal kilomdayım şu an
Mezun edin beni:KK70:

Hemen yaninda, haftada uc dort kere aktivite yapan insanda almasi gereken kaloriyi gosteriyor ve bu aktif kisinin kilo vermesi icin gereken kalori miktari. :cool:

Eki Görüntüle 2136863
çok güzel bu eline sağlık.
Fakat 55 bana cidden az
ben 36 bedene 58 kiloda iken girerdim.
ve artık yaştan dolayıda 55 olmamalıyım
64 ler falan iyi bana.

X