All-Star Diyet Yarismasi...

Kendini daha iyi hissedeceksen sen bilirsin tabi ki canım :) weight watchers nasıl bir şey peki

kremsokola cnm böyle olsam amuda kalkarım
Bakmaz olaydım o bıkınılı fotografı görmez olaydım
Şaka bır yana cnm sen gayet ıyısın hatta supersın
cok tesekkur ederim pegasuscum O bikinili fotodan 5 kilo falan fazlayim ama su an:)) o hale donmek istiyorum, bu kadar spor diyet bi ise yarasin. 5 kilo ne ki dersin ama iste bikini giyince fiskiran yaglar oyle demiyo ne yazik ki...

Muhtemelen laktozdandır ama laktozdandır ile hızlı kilo verme arasındaki ilişkiyi çözemedim

Muhtemelen laktozdandır ama laktozdandır ile hızlı kilo verme arasındaki ilişkiyi çözemedim
Ben de bilmiyorum da bu ara cok duydugum icin belki bilen vardir dedim. gecenlerde kardashian'larin da diyet yaparken sut urunu yemediklerini okumustum. Verano_porteno sadece laktoz kaynakli degil, sut urunlerine karsi genel bi besin alerjisi durumu olabilcegini soyledi, o mumkun.

Kendini daha iyi hissedeceksen sen bilirsin tabi ki canım :) weight watchers nasıl bir şey peki
Kalori hesabının basitleştirilmiş hali diyebiliriz. Diyete başlamadan önce bir kaç soru soruyor, ona göre günlük yiyeceğin puanı hesaplıyor. Düşük karbonhidrat diyetine çok benziyor ama daha esneği ve net olanı. Düşük karbonhidratta 40-60 arası diyor. Ww da mesela benim 19 puanım var, ne eksi, ne artı olmaliymis vs vs

Bu yarisma 9 mayista bitiyor. Yeni yarisma 9 mayista baslayabilir. Hedef kilosuna yolu fazla olanlar devam ederse desteklerim.

Bu cumleden ne anladin anlat bakayim.

Ben heeeep tutarım
Benim hiiiiç canım çekmez vallahi.. o konuda ister inanıııın ister inanmayıııın orucu açmaya yarım saat kalasıya kadar insanda büyük bir irade baş gösteriyor.
Ben de 9 mayıstan sonra varım!
Var yaaa, Ramazanda bol su içip de sağlıklı beslenilse o kadar şahane veriliyor ki..

Menu gorunce sıkıntı olmaz diyorsaniz tamam. Ben de kilomu verip korumaya gecerim .

Yalniz siz resimleri sabah mi yuklersiniz iftardan once mi.

Farketmez, akşamları en fafif kiloda oluyoruz orası kesin.
Sabah su vs biraz daha şişlik olur.

Teklifim: 1 gün önce iftardan önce çeksek mesela salı akşamları saat 7 /8 'de çekip ertesi gün gün içinde yollasak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…