All-Star Diyet Yarismasi...

Odemdir kuzu gider hemen sikma canini. bu hafta ipleri birakmayiz hic.
Aynen sokola ipin ucunu biraksam bu ivmeyle 100 u bulurum :) odem deil gibi cunku hastaligim yeni bitti bu hafta cok evde kaldim hareketsizdim ona bagliorum. Bugun salonda ilk gunum olacak cok heyecanliyim :)

Aynen sokola ipin ucunu biraksam bu ivmeyle 100 u bulurum :) odem deil gibi cunku hastaligim yeni bitti bu hafta cok evde kaldim hareketsizdim ona bagliorum. Bugun salonda ilk gunum olacak cok heyecanliyim :)
Ayyyy cok heyecanli cidden, bakalim neler yapicaksin:) benim carsambalari bos genelde ama usenmezsem ben de yuruyus falan yaparim

Biz de gecen hafta uzuuuun bi aradan sonra bisikletleri tamir ettik, bence bana yaramadi. Onceden okula yuruyerek gidip geliyoduk, her gun ekstradan bi 40 dk yuruyus oluyodu. Bisikletle gidis-donus 10 dk, hic de yormuyo. Gene mi bozsam

Kızlar ya ben bugün dondurma yedim kornet aman Allahım ağzımın tadı o kadar bozuk ki hala.. boşa alınmış 260 kalori ve gram gram şeker...
Sekerden uzak durup birden yiyince ayni his bende de olusuo ama yemissin artik pisman olma bence afiyet olsun kalorisi de oyle aman aman deil

Biz de gecen hafta uzuuuun bi aradan sonra bisikletleri tamir ettik, bence bana yaramadi. Onceden okula yuruyerek gidip geliyoduk, her gun ekstradan bi 40 dk yuruyus oluyodu. Bisikletle gidis-donus 10 dk, hic de yormuyo. Gene mi bozsam
Aksama al eline bicak tekerleri patlat :) yaza geri yaparsiniz yazin da yurume cekilmez orda muhtemelen

Kızlar ya ben bugün dondurma yedim kornet aman Allahım ağzımın tadı o kadar bozuk ki hala.. boşa alınmış 260 kalori ve gram gram şeker...
olan olmus vicdan yapma. ben de sagliksiz bisey yicegim zaman durup dusunuyorum artik, bunun tadina bakmak istiyo muyum gercekten, yoksa oburluk mu yapiyorum diye:)

Sekerden uzak durup birden yiyince ayni his bende de olusuo ama yemissin artik pisman olma bence afiyet olsun kalorisi de oyle aman aman deil
Hani zevk alarak yesem asla pişman olmam ama artık sevmiyormuşum bunu anladım
Geldim geldim herkes yukledi galiba. Yuklediginiz icin tesekkurler.

Birazdan sonuclari aciklarim.

+ Jillian i da leslie yi de birakmaya karar verdim. Ikisi olmuyor nedense. 6 hafta hic spor yapmayacagim.
Aaa neden hiç yapmayacaksın
olan olmus vicdan yapma. ben de sagliksiz bisey yicegim zaman durup dusunuyorum artik, bunun tadina bakmak istiyo muyum gercekten, yoksa oburluk mu yapiyorum diye:)
Haklısın ya baktım yeni çıkmış günleri rde canım çekiyordu dondurma alayım dedim bir daha da almam

A AklinYolu1 benim aklima su zigzag olayi yatti zaten kaloriye dikkat ediorum bu sekilde yapmak daha mantikli vucudu sasirtmak bence cok ise yario zaten
@fatma7454 bence sen de onu deneyebilirsin aldigin kalori yetmio demekki vucudun savunmaya gecio. Bu taktikte bazi gunler fazla kalori alip vucudu sasirtiosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…