All-Star Diyet Yarismasi...

Dünle bugün arasında 1.300 gram fark var kafayı yiyeceğim ya bu nedir yazında aynı olursa ben çekiliyorum kızlar yarıştan...
Dün sabah 64.1 bu sabah 65.4
Allah Allah..
Diyetisyenin listesine döndün ama di mi? Ben de çözemiyorum nerede kaçak var da bu kilo işi mi desem, ödem mi desem.. ne oluyo böyleee

Allah Allah..
Diyetisyenin listesine döndün ama di mi? Ben de çözemiyorum nerede kaçak var da bu kilo işi mi desem, ödem mi desem.. ne oluyo böyleee
Artık bilemiyorum sıkıldım da iyice bu kez kırdığımı düşünüyordum 1 gecede yine bu kadar olamaz sporumu suyumu beslenmemi tam yaptım. Olmuyor

Regl dönemin yakınsa ondandir canım.moralini bozma pesetmek yok.
Yok canım ya değil moralimi bozuyor malesef. Yarın ki sonuca göre vericem kararımı

Nisa seninle kontak kuramadik.Ban surenin bir gunden fazla oldugunu dusunursek yarin tarti resmini bir arkadasinla gonderirsin umarim. Yaristan kopmaman gerekiyor.

Nisa yi yakaladim. Bani uc gunmus. Diyetine devam ediyor. Bugun benim gibi sivi diyetinde. Simdilik haberler bu kadar. :cool:
Ben de diyordum inşallah motivasyonu kırılmaz. Bugün 45 dk aerobik dersim vardı. Bir de julianı denicem. Ona ağırlık mı gerekiyor. Ben de onlardan yok

X